بازدید 3812

مشکل استادیوم آزادی برای تیم ملی امید حل شد

کد خبر: ۸۸۶۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۱ 19 March 2019

مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: مشکل استادیوم آزادی حل شد.

به گزارش تابناک ورزشی، حمید استیلی در حاشیه حضور وزیر ورزش و جوان به همراه صالحی امیری و تاج در اردوی تیم ملی امید گفت: در بتدا جا دارد از وزیر ورزش و جوان و آقای صالحی امیری تشکر کنم، آنها مساله استادیوم ازادی را حل کردند و خوشبختانه هم حضور معنوی داشتند و هم حضور مالی . البته آقای تاج هم تلاش خود را برای حضور موفق تیم امید در مسابقات انجام داده است و از این عزیزان خواستیم که حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌‌ها فراهم شود. اگر بازیکنان تیم ملی ساپورت مالی شوند همه چیز خوب می‌شود. البته خود آقای صالحی امیری قول دادند این مساله هم حل شود.

استیلی درباره مصدومیت سلطانی‌مهر و مصدومان دیگر گفت: سعی کردیم برنامه‌ها را با نظر آقای کرانچار پیش ببریم ولی در این اردو فقط ۲ روز است بازیکنان را در اختیار گرفتیم و در واقع 5 روز مانده به بازی بازیکنان را کاملا در اختیار گرفتیم.سلطانی‌مهر مصدوم شده و یونس دلفی و صیادمنش هم همین شرایط را دارند. البته بازی‌های لیگ پرفشار است و انتظار می‌رفت که این بازیکنان بخواهند خود را نشان بدهند و طبیعتا آنها با انگیزه وارد زمین شدند اما ولی امیدوارم که با نتایج خوبی که می‌گیریم عیدی خوبی به مردم بدهیم.

استیلی در خصوص اینکه نمی‌شد لیگ در هفته آخر تعطیل شود گفت: ما چند جلسه با آقای فتاحی داشتیم و خیلی تلاش کردیم که هفته آخر سال لیگ برگزار نشود ولی نشد. وی درباره اینکه لیست نهایی تیم ملی را کی ارائه خواهید کرد گفت: یک روز قبل از آغاز بازی ها این فرصت را داریم و روز اول فروردین این لیست را اعلام می‌کنیم.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # یارانه تشویقی
وب گردی