بازدید 4764

آنتونیو مانیکونه دستیار ایتالیایی قلعه‌نویی در تیم‌ملی

کد خبر: ۱۱۷۷۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳ 03 June 2023

از آنتونیو مانیکونه به عنوان دستیار امیر قلعه‌نویی در کادر فنی تیم ملی یاد می‌شود.

به گزارش تابناک  ورزشی و به نقل از سایت laregione، آنتونیو مانیکونه، دستیار سابق پتکوویچ در تیم ملی فوتبال سوئیس، قرار است به امیر قلعه‌نویی در تیم ملی ایران کمک کند.

آنتونیو مانیکونه دستیار ایتالیایی قلعه‌نویی در تیم‌ملی

فدراسیون فوتبال ایران قصد خود را برای استخدام دستیار خارجی برای امیرقلعه نویی تایید کرده است و این مربی به‌زودی به کادر فنی تیم ملی ایران اضافه خواهد شد.

این مربی ۵۶ ساله ایتالیایی، دستیار ولادیمیر پتکوویچ، روی نیمکت لاتزیو، تیم ملی سوئیس و بوردو بوده است. او به عنوان بازیکن پیراهن اینتر، پالرمو، جنوا و پروجا را بر تن کرده است.

تیم ملی فوتبال ایران با هدایت امیر قلعه‌نویی تاکنون در دو دیدار دوستانه برابر روسیه و کنیا به میدان رفته است که توانسته به یک برد و یک تساوی برسد. تیم ملی ایران در ادامه برای حضور در تورنمنت کافا راهی قرقیزستان خواهد شد.

تیم ملی ایران در گروه یک این مسابقات با افغانستان و قرقیزستان هم‌گروه است. پیشتر قرار بود روسیه نیز در این رقابت‌ها حضور داشته باشد ولی در نهایت انصرافش را از حضور در این رقابت‌ها اعلام کرد.

آنتونیو مانیکونه دستیار ایتالیایی قلعه‌نویی در تیم‌ملی

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری