بازدید 3634

گذشت اولیای دم ؛ قاتلی را در چهارباغ نجات داد

کد خبر: ۱۱۵۳۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹ 08 December 2022

معاون توسعه حل اختلاف البرز گفت که با تلاش اعضای شورای حل اختلاف، اولیای دم در یک پرونده قتل در شهرستان چهارباغ از حق خود گذشتند.

به گزارش حادثه24، احمد نوروزی با اشاره به گذشت اولیای دم در یک پرونده قتل با تلاش کارکنان شورای حل اختلاف گفت: در این پرونده قتل در چهارباغ که سال ۱۳۹۹ به وقوع پیوسته بود قاتل در ندامتگاه مرکزی کرج برای رسیدگی و صدور حکم بازداشت بود که درخواستی برای مذاکره و صلح و سازش با اولیای دم را مطرح کرد.

معاون توسعه حل اختلاف البرز افزود: پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مفصل در خصوص نحوه قتل و بازداشت متهم و همچنین بررسی همه جوانب پرونده، اعضای شورا مذاکرات برای جلب رضایت اولیای دم را آغاز کردند.

وی با اشاره به انجام مذاکرات متعدد با اولیای دم توسط شعبه ۷۲ شورای حل اختلاف مستقر در ندامتگاه مرکزی کرج، خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده، قبل از صدور کیفرخواست توسط دادسرا و رسیدگی در دادگاه کیفری یک استان البرز، رضایت اولیای دم درباره جنبه خصوصی جرم اخذ و پرونده مذکور به صلح و سازش ختم شد، البته جنبه عمومی مجازات متهم همچنان باقی است.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری