بازدید 7998
۱

ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین- کرج - تهران

ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا کمال‌شهر، ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج - تهران محدوده‌های کمال‌شهر، پل فردیس و گرمدره و ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران – شهریار در برخی از مقاطع مشاهده می‌شود.
کد خبر: ۱۱۴۸۶۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱ 03 November 2022

به گزارش تابناک، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌ و رانندگی از ترافیک نیمه‌سنگین در سه محور مواصلاتی منتهی به تهران خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: تردد روان در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و مسیر رفت‌وبرگشت آزادراه قزوین – رشت برقرار اشت.

وی ادامه داد: ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا کمال‌شهر، ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین – کرج - تهران محدوده‌های کمال‌شهر، پل فردیس و گرمدره و ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران – شهریار در برخی از مقاطع مشاهده می‌شود.

شیرانی درباره آخرین وضعیت جوی جاده‌ها اظهار کرد: در محور هراز شاهد بارش برف و باران هستیم و در محورهای چالوس و فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مداخله جوی خاصی دیده نمی‌شود. همچنین بارش برف و باران در برخی از محورهای استان تهران و بارش باران در برخی از محورهای استان‌های مازندران ، خراسان رضوی ، اصفهان ، چهارمحال و بختیاری ، بوشهر ، فارس ، کهگیلویه و بویراحمد ، یزد و کرمان دیده‌می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با توجه به وضعیت جوی حاکم بر محورهای مواصلاتی به رانندگان توصیه کرد به رعایت سرعت مطمئنه و حفظ فاصله طولی مناسب با سایر خودروها توجه داشته باشند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی در پایان با اعلام شماره ١٢٠ اظهار کرد: لازم است که رانندگان پیش از آغاز سفر از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها مطلع شده تا برنامه‌ریزی مناسبی برای رسیدن به مقصد انجام دهند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱
دلیل ترافیک اتوبان محدوه کرج تا کمالشهر و بالعکس چیست ؟
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل