بازدید 16466
واکنش

جواب بازیکن استقلال به توییت وزیر پرسپولیسی

اگر جای آذری جهرمی بودم قطعاً نمی‌توانستم تا این اندازه شیک خودم را کنترل کنم. بار دیگر خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله دیگر اتفاقی برای کسی نیفتد. 
کد خبر: ۱۱۱۸۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲ 15 May 2022

بازیکن استقلال در مورد اینکه این تیم برای کسب قهرمانی در چند فصل اخیر فشار زیادی را تحمل کرده و اکنون به دست آوردن این جام چه معنی برای آبی‌پوشان دارد، عنوان کرد:‌ این قهرمانی برای ما شیرینی مضاعفی دارد زیرا در 4-5 سال گذشته اتفاقی افتاده که همه آن را می‌دانند و خیلی نمی‌خواهم بازش کنم. لذت قهرمانی خیلی بیشتر است زیرا بعد از برخی اتفاقات به دست آمد این بار کادر فنی و تیم ما ن شان داد مستحق این قهرمانی هستیم شاید در ابتدای فصل خیلی‌ها انتقادات نابجایی از نوع بازی ما کردند و با یک نتیجه مساوی منتقد استقلال شدند اما نشان دادیم مستحق قهرمانی هستیم و هدف‌مان هم این است سه بازی باقیمانده را با قدرت ادامه دهیم و با برنده شدن آنها فصل را با روند خوبی که از ابتدای فصل داشتیم، تمام کنیم.

به گزارش تابناک ورزشی، روزبه چشمی در مورد توئیت محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق امور ارتباطات پس از قهرمانی استقلال مبنی براینکه «فکر کن در یک بازی 5 صفر جلو باشیم؛ حالا بشه 5 یک حس ما پرسپولیسی‌ها اینطوریه مبارک‌تون باشه» گفت: به او خسته نباشید می‌گویم. اگر جای آذری جهرمی بودم واکنش خیلی بدتری نشان می‌دادم. به هر حال بعد از این پنج سال اتفاقی که امسال برای تیم ما افتاد برای تیم آنها نیفتاد، متوجه منظورم می‌شوید. اگر جای آذری جهرمی بودم قطعاً نمی‌توانستم تا این اندازه شیک خودم را کنترل کنم. بار دیگر خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله دیگر اتفاقی برای کسی نیفتد. 

جواب بازیکن استقلال به توییت وزیر پرسپولیسی

وی درباره احتمال تکرار موفقیت‌های استقلال در صورت ایجاد ثبات در این تیم و  ادامه فعالیت مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی پاسخ داد:‌ هدف ما در حال حاضر بردن این سه بازی باقیمانده است و دوست داریم آنها را هم ببریم. بعد از بازی با سپاهان هم گفتم می‌خواهیم پنج بازی باقیمانده را ببریم که تاکنون دو بازی را هم برده‌ایم. ان‌شاءالله سه دیدار بعدی را هم می‌بریم. البته ثبات در یک تیم قطعاً تأثیرگذار است. اگر بازیکنان و کادر فنی یک دل و این روند را در ادامه همین فصل و فصل بعد ادامه بدهیم بازیکن و کادر فنی جابه‌جا نشوند قطعاً می‌توانیم فصل بعد را هم نتیجه خوبی بگیریم.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# نمایشگاه کتاب # صادق زیباکلام # سیل # خداداد افشاریان # سد قیز قلعه سی
وب گردی