مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
درست حساب کرده فقط هزینه علوفه یک هر بز رو به جای 750 تومن نوشته 7500 تومن.
مرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
خب همه یه نظر تکراری رو تکرار میکنید اینجور نیست علوفه به این قیمت نیست قیمت کنسانتره و مواد غذایی دیگه هم همچنین کاه برنج یا گندم بسته ای پنج هزار تومنه که هرکدام تقریبا سی کیلو میشه و شاید بیشتر بخشی از غذا هم کنسانتره هستش مخلوطی از جو سبوس و چقندر و .... دیگه حالا ایشون خواست به شما بگه اگه تو محلی که چراگاه نداری میتونی در سالنی پرورش بدی که همه چیز رو بخری شمایی که نظرات مختلف رو بلدی اگه دام داشتی قبلا که حتما جا و مکان علوفه و یا چراگاه رو داشتی وگرنه که فقط تو اینترنت خوندی و داری نظر میدی چون اگه مکانش رو نداشته باشی نمیتونی نگهداری کنی
پاسخ ها
چوپان
| Germany |
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
دقیقا" درست میفرمایید ! کار پر سود و کم خطری نسبت به مرغ و گاو هست .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
نه نمیشه
معراج
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۵
بابا قیمت علوفه رو اشتباه زدن چ خبره مگه کیلوی 2500 قیمت علوفه 300 تومن هس
پاسخ ها
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
سلام
امروزه با در دسترس بودن اینترنت میتوان قیمت یونجه را سرچ کرد که چین دوم و سوم آن را از کیلویی ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان بدون کرایه حمل محاسبه میکنند
نکته بعدی اینکه بزغاله بدنیا آمدیه در روز سه بار حداقل شیر میخورد (با هوا بزرگ نمیشود
حکایت جویندگان طلا در آمریکا است که طرف گفت با استخراج طلا پولدار شوید و به همه ابزار این کار را فروخت
تا همین چند سال پیش در ایران یک نفر کمپوست جهت تولید قارچ داشت همه جا تبلیغ میکرد در کمترین فضا قارچ تولید کنید
یا کرم ورمی کمپوست
اینها تبلیغات برای فروش انحصاری نژاد های مختلف بز که در اختیار برخی افراد خاص هستش رو انجام میدهند.
آشنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
عزیزان زیاد گیر ندین حالا تخمین زده
ت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۲
ایول با این محاسبات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
۴تا مهندس مث تو باشن دیگه بایدم دهتا بز شرمنده بشن و اینقدر درامد بدن
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
بنده خدا اشتباه تایپ کرده ! ۱۰ تا بز باهم روزی ۳ کیلو علوفه خشک مصرفشون میشه ! علوفه خشک ۳ کیلوش حجم زیادی میشه و حدود ۱/۵ تا ۲ کیلو جو در شرایط آمادگی برای بارداری اونم برای ۱۰ تا۱۵ روز .
شماهایی که انتقاد میکنیدبهتره کمی همت کنید و دست بزنید به ی کاری تا هم خودتون به ی نوایی برسید هم مملکت رو هوا نباشه !!!
فکر میکنید این کشورایی که پیشرفت کردن ی شبه به اینجا رسیدن ؟؟؟
محمد جعفر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
درمورد پول علوفه اشتباه شده
هر بز ۷۵۰۰ تومان ضرب در ۱۰ میشود ۷۵ هزار تومان
از ۱۱۵ هزار کم کنیم ۴۰ هزار تومان میشود یعنی ماهانه ۱۲۰۰۰۰۰تومان
هزینه اب برق استکاک ....
در امد کمتر از این میشود
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
دوستان سوسول که فقط به حساب و کتاب و شیر و علوفه میپردازین .اگر دل شیر داری وارد این کار شو تا بفهمی یک من ماست چقدر کره داره . وگرنه بشین توی خونتون با گوشی یا لب تاب بازی کن پسر خوب .
نظرات بیشتر