۳۱۴۵۰بازدید
هادی غفاری در واکنش به خبر کشف انبار اسلحه در مسجد الهادی گفت: از نحوه استفاده این انبار آگاهی نداشته ایم.
کد خبر: ۸۳۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۰ 31 January 2010
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 31450
به دنبال انتشار خبر کشف یک انبار اسلحه در مسد الهادی که هادی غفاری امام جماعت آن است وی گفت: انبار مذکور تحت مسئولیت متولی مسجد قرار دارد که برای کسب درآمد بابت هزینه‌های مسجد به فردی خاص اجاره داده شده و طبعا ازنحوه استفاده وی آگاهی نداشته‌ایم.

به گزارش فارس وی با تائید خبر کشف اقلام احتکاری و از جمله مجموعه‌ای از انواع سلاح و مهمات در بازرسی از این انبار تاکید کرد که متولی مسجد در این باره مسئولیتی ندارد.

گزارش‌های دریافتی حاکی است که موضوع کشف انبار سلاح در مسجد الهادی تهران از سوی مراجع قضایی و امنیتی در دست پیگیری است.

پیش از این سایت خبری جنبش سرخ حسینی در این باره نوشت؛‌ در روز پنج شنبه 8 بهمن ماه با اعلام خبری مبنی بر احتکار برخی اقلام قماش از جمله برنج و ... در مسجد الهادی(ع) (خیابان دماوند) در تحقیق و تفحص تیم بازرسی وزارت بازرگانی مشخص گردید برنج کشف شده مربوط به آقای هادی غفاری می باشد که امام جماعت مسجد مذکور می باشد. مأمورین در حین بازرسی از مسجد مذکور، به یک باب انبار مشکوک شده که پس از اصرار و پیگیریهای بعمل آمده و باز نمودن قفل ورودی، تعداد 57 قبضه سلاح کمری، 98 قبضه کلاشینکف و مقدار زیادی فشنگ در آنجا کشف شد.

در ادامه و با مجوز محاکم قضائی در مورخ 9/11/88 از منزل خادم مسجد مذکور نیز بازرسی بعمل آمده و اقلام تسلیحاتی ذیل کشف گردید: یک قبضه سلاح یوزی، دو قبضه سلاح کمری، یک قبضه کلاشینکف ، یک قبضه ژ3 و یک قبضه قناسه و 7 عدد خشاب.
اشتراک گذاری

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: