۷۰۹۰بازدید
اكنون وضع طوري شده که به نظر و فتواي يک عالم دين که سال‌ها زحمت کشيده‌ و اصول مملکت‌داري اسلامي را از روايات، استخراج کرده توجه نمي‌کنند/گراني مردم را نگران كرده است.
کد خبر: ۷۲۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۸۸ - ۱۶:۱۳ 13 November 2009
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 7090
يك مرجع تقليد گفت: يکي از مسايلي که براي مردم نگران کننده است گراني و تورم است که مسوولان بايد در صدد حل اين مشکل باشند.

به گزارش ايلنا ، آيت‌الله موسوي‌اردبيلي در ديدار جمعي از مديران و معاونين شهرداري‌هاي تهران در قم با تاکيد بر لزوم رفع فقر در جامعه و توجه مسوولان به دغدغه‌هاي معيشتي مردم گفت: مملکت تنها براي نفس کشيدن نيست بلکه بايد زندگي کرد و زندگي هم وقتي معنا پيدا مي‌کند كه مردم دغدغه معيشتي نداشته باشند.
وي با اشاره به اهميت و جايگاه خدمت‌رساني در منابع ديني گفت: در گذشته مردم، مشکلات و سختي‌هاي بسياري تحمل کردند و کسي نبود به مشکلات مملکت رسيدگي کند، اما اکنون به برکت خون‌هاي پاکي که براي استقرار نظام اسلامي ريخته شده، بهترين فرصت براي خدمت‌رساني به مردم و جامعه فراهم است.
اين مرجع تقليد خاطرنشان کرد: يکي از مسايلي که براي مردم بسيار نگران کننده است گراني و تورم است که بايد در صدد حل اين مشکل باشند.
وي همچنين با تقدير از برنامه‌هاي قرآني و ترويج معارف اسلامي از سوي صدا و سيما گفت: ترويج مباني اسلام و قرآن از برنامه‌هاي قابل تقدير صدا و سيما است اما رسانه ملي در بعضي مواقع به بيراهه مي‌رود و در برخي برنامه‌هاي آن کاستي‌هايي وجود دارد که بايد اصلاح شود.

آيت‌الله موسوي‌اردبيلي با بيان اينکه در گذشته مسوولان از علما درباره مسايل جاري کشور نظر مي‌خواستند و به نظر فقيه دين عمل مي‌کردند گفت: اكنون وضع طوري شده که به نظر و فتواي يک عالم دين که سال‌ها زحمت کشيده‌ و اصول مملکت‌داري اسلامي را از روايات، استخراج کرده توجه نمي‌کنند.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: