۱۰۵۸۸۱بازدید
وی افزود: افتتاح حساب به معنای اولویت در اعزام نیست و کسانی که نام نویسی خود را کامل کنند و کارت نام نویسی که دارای شماره منحصر بفرد برای فرد است دریافت کنند در اولویت قرار خواهند گرفت.
کد خبر: ۷۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۸۶ - ۲۳:۱۸ 25 February 2008
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 105881
مدیرعامل بانک ملت : نام نویسی از متقاضیان حج عمره مفرده از دو روز پیش آغاز شده است و مردم می توانند از هم اکنون تا اعلام زمان رسمی نام نویسی اقدام به افتتاح حساب کنند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، علی دیواندری در نشست خبری خود با خبرنگاران افزود: با توجه به اعلام سازمان حج و زیارت مبنی بر نام نویسی از متقاضیان حج عمره مفرده به طور رسمی از پنجم فروردین سال 87 در دو هزار و 650 واحد بانکی ، بانک ملت در سراسر کشور، مردم می توانند برای تسهیل در نام نویسی و جلوگیری از ازدحام از هم اکنون در شعب این بانک اقدام به افتتاح حساب کنند.

وی گفت: پیش بینی می شود با توجه به توقف 10 ماهه نام نویسی از متقاضیان حج عمره مفرده بیش از یک میلیون نفر برای نام نویسی به شعب بانک ملت مراجعه کنند.

مدیر عامل بانک ملت درباره رقم واریزی برای نام نویسی گفت: این رقم را هنوز سازمان حج و زیارت اعلام نکرده است اما متقاضیان می توانند برای قرار گرفتن در اولویت اعزام از هم اکنون با افتتاح حساب و بطور تخمینی وجهی را واریز کنند.

وی افزود: افتتاح حساب به معنای اولویت در اعزام نیست و کسانی که نام نویسی خود را کامل کنند و کارت نام نویسی که دارای شماره منحصر بفرد برای فرد است دریافت کنند در اولویت قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: پیش از این فرد متقاضی فیش بانکی دریافت می کرد اما با برنامه ریزی و طراحی نرم افزار خاصی که 23 هزار نفر ساعت آموزش صرف آن شده کارت نام نویسی که حاوی اطلاعات کامل فرد متقاضی است صادر می شود و این کارت ملاک اولویت در اعزام است.

دیواندری افزود: با تمهیدات لازم که صورت گرفته است حتی افرادی که قادر به مراجعه به بانک نیستند مانند نوجوانان و خردسالان ، ولی یا قیم آنها می توانند در بدو نام نویسی ، اقدام به افتتاح حساب الکترونیکی کنند و پس از اعلام رقم واریزی سازمان حج و زیارت برای تکمیل ثبت نام به بانک مراجعه کنند.

مدیرعامل بانک ملت گفت: نام نویسی از متقاضیان سفر حج عمره مفرده به دو صورت حضوری در بانک و نام نویسی اینترنتی انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به پایان سال و اینکه برخی از متقاضیان که دارای حساب در بانک ملت هستند می توانند با مراجعه به سایت این بانک و در قسمت ویژه نام نویسی حج عمره مفرده اقدام کنند.

دیواندری گفت: متقاضیانی هم که حساب ندارند می توانند با مراجعه به شعب و اخذ پسورد اینترنتی ، نام نویسی کنند.

وی گفت: در ماههای گذشته 23 هزار نفر ساعت صرف آموزش نرم افزار جدید شده است بطوریکه 8 هزار و 600 نفر از کارکنان بانک ملت بطور مستقیم و 2 هزار نفر در واحدهای ستادی پیگیر نام نویسی هستند.

وی افزود: مرکز ارتباطات بانک ملت با شماره 1556 مخصوص نام نویسی از متقاضیان سفر حج عمره مفرده آماده پاسخگویی به سوالات مردم است.

مدیرعامل بانک ملت گفت: شعب این بانک تا پایان سال از ساعت 7 و 30 دقیقه تا 18 آماده نام نویسی از متقاضیان هستند و به مدیران شعب توصیه شده است که نام نویسی از متقاضیان حج عمره مفرده در اولویت کاری قرار دارد.

دیواندری با اشاره به اینکه افتتاح یا مسدود کردن حساب بطور فراگیر انجام می شود گفت:‌چنانچه یک متقاضی در یک شعبه نام نویسی کرده باشد می تواند در هر شعبه دیگر و در هر شهر انصراف خود را اعلام و وجه واریزی را دریافت کند.

مدیرعامل بانک ملت در پایان نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگار واحد مرکزی خبر، مبنی بر برخورداری متقاضیان از تسهیلات سپرده کوتاه مدت یا بلندمدت پس از نام نویسی گفت: چنانچه دوره انتظار برای اعزام بیشتر از یک یا دو سال شود همانند حسابهای سرمایه گذاری کوتاه مدت به دارندگان این حسابها سود سپرده تعلق خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: چنانچه این دوره انتظار پیش از چند سال باشد و متقاضی از سپرده خود برداشت نکرده باشد همانند حسابهای سپرده سرمایه گذاری بلند مدت سود دوره مشارکت دریافت خواهد کرد.
اشتراک گذاری

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: