به‌روز شده در: ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: ۱۹۶۲۹
بخش اول
کد خبر: ۴۹۲۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۸۶ - ۰۹:۵۰ - 14 January 2008
بيش از 7 هزار نفر در سراسر كشور براي شركت در هشتمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي ثبت نام كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس در پايان ثبت نام از داوطلبين شركت در هشتمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي طبق آمار اعلام شده از سوي وزارت كشور 7200 نفر نام نويسي كردند.
كار بررسي اوليه صلاحيت‌هاي داوطلبين ادامه دارد؛ اسامي داوطلبيني كه در زير آمده است هنوز بررسي صلاحيت نشده‌اند، بخش اول اسامي داوطلبين شركت در انتخابات در زير مي‌آيد و بخش دوم آن نيز متعاقباً ارسال خواهد شد.

**استان آذربايجان شرقي
*حوزه انتخابيه اهر و هريس
صادق بلندي، حسين خاكپور سرند، يعقوب خواجه، بهروز دعائي، صفر ساساني، بهرام شامي، عباس فلاحي‌ باباجان، عزت قهرماني‌فرد، غلامحسين مسعودي ريحان و اردشير مظفري.

*حوزه انتخابيه بستان‌آباد
ناصر اميرزگلوجه، احد خيري، محمداسماعيل دلبري.

*حوزه انتخابيه بناب
ضياداله اعزازي ملكي، علي تشنه‌دل و محمد صمدفام.

*حوزه انتخابيه تبريز و آذرشهر و اسكو
علي اكبرزاده، فرخ اختريار آذر، علي‌النقي اديبي، محمدرضا اسلامي، عليرضا اصغر اردلاني، رضا اصفي، اكبر اعلمي، رضا اميرناصري، مسعود انتظارخير خامه‌چي، يعقوب انتظار قراملكي، امين ‌مرتضي انورحقيقي، عباس اولا، مجيد باقرپور، محمد بدره، يوسف برزگري، علي بشارت، ايوب بني‌نصرت، امير پورمحمد كنجه‌لو، جمشيد تقي‌زاده، مجيد جابري، اصغر جعفري‌اندريان، جواد جوادزاده، احتشام حاجي‌پور حاجي‌عليلو، رضي حسن‌پور سيلاب، كريم حسين‌پور فيضي، رسول حسين‌زاده، بهرام حقگو كليبر، علي‌رضا دادگر نوبريان، حيدر رئيسي‌راد، رجب ربوي، علي‌رحم رحيم‌پور، يعقوب رضانژاد، عقيل زارع، معصومه سراني، علي سرخوش، علي سررشته، جواد سطاني‌مجد، علي سيمري، صفر شاسفند، عشرت شايق، محمدعلي شريفلو، يوسف شمسي، كريم شوقي‌زنگبار، علي شياري، محمدحسن شيخ عليا لواساني، فاطمه شيري سرند، موسي صابر، علي صادقي، صمد صباغ‌ دهخوارقاني، علي صراحي نو‌بر، عبدالله عزيزي وردين، احمد عطامهر، زينت عظيمي اندريان، عيسي علمي كجاباد، بهالدين علياري تبريزي، خداوردي عليزاده، هادي غفاري، غفار فرزدي، مهدي فرشباف آقاجاني، احمد فرشبافيان نيازمند، محمدحسين فرهنگي، مهدي قره‌محمدلو، عيلرضا كارگر باسمنج، سيدعلي كاشي كلهري، داود كاظمي‌نسب، سيدابوالفضل كريمي اذرخضرلو، عليرضا كريمي حقي، ايوب كوشان، محمدعلي متفكرآزاد، مريم محمدزاده، اسد محمودي، ميرجواد مرعشي، صديقه مقدم‌فر، عادل ملايي، عليرضا منادي سفيدان، جواد مهدي‌پور سردرود، بهزاد مهرزاد صدقياني، سيدمحمدرضا ميرتاج‌الديني، بهنام ميرزاكوچكي، حسين ميرزايي، مهدي نصيرزاده عطار، عبداله نظيرزاده، ابراهيم نمازي، جواد هاشم‌زاده، مسعود هاشمي اسكوئي، مجيد ولي‌زاده، كامبيز وليي و بابك يعقوبي.

*حوزه انتخابيه سراب
خسرو آزادفر، علي اجرايي، قدرت‌الله آذرنيا، ناصر انواري اسبقراني، ناصر انواري اسبقراني، بهروز جباري فرگوش، غلام‌علي جعفري سرابي، اسماعيل حيدري آزاد انميوني، يوسف داودي، رضا رسولي شربياني، داود رفيقي، جاويد شكاري ارزنق، امير صنعتي مهرباني، مسلم محمودي سرچشمه و سيداصغر مصطفوي.

*حوزه انتخابيه شبستر
اسد اختياري ‌پيربالا، نوشين حاجي‌زاده متقي‌خامنه، خليل خليلي‌ پايدار، عبدالمناف دهخدا، علي‌سروش، احمد غفارزاده، بهزاد قره‌ياضي، بهزاد قره‌ياضي و علي مطهري.

*حوزه انتخابيه كليبر و بخش هوراند
انوشيروان اسدي‌ يوسفلو، قلي الله‌قلي‌زاده، صمد جعفرپور، يوسف حقگو كليبر، علي حمادي، شهرام شفيعي، علي شهابي حدادان، حسن فتحلي‌زاده، علي فخرآذر، اكرم نجفيان، نعمت همت‌زاده و مهرداد هنرمايه‌ هرات.

*حوزه انتخابيه مراغه و عجب‌شير
ناصرحميدي فسقنديس و محمد سلطاني.

*حوزه انتخابيه مرند و جلفا
علي‌ احمدعلي‌زاده، جواد اسدپور فضل‌اللهي، محمدباقر اصولي‌پامچي، صابر امامي، اسدالله ترابي‌نهاد، حسين تقي‌ ليواري، زين‌العابدين حرفتي كرگري، محمد دهقاني، محسن رضاپناه، محمدحسين صادقي، رضا صالحي، ابراهيم صراف، محمدكاظم عبديزداني، ايرج عبديل‌زاده، حسين عسگري ثابت، قاسم عشقي، جعفر فتحلي‌زاده، اصفر فتحي، رقيه منطقي فاقار، منوچهر مونس‌خواه و ابوالفضل نجفي ليواري.
* حوزه انتخابيه ملكان
شهروز افخمي و سعيد ناطقي.

*حوزه انتخابيه ميانه
حجت احمدي، محمود تركماني، سيدمحمد رضا حاجي‌اصغري، سيدبهلول حسيني، فريدون حيدري، عزيز رستمي، علي سيدخ و جمشيد قنبري ممان.

*حوزه انتخابيه هشترود و چاراويماق
ناصر آقامحمدي، منصور پاشايي، اصغر جمالي‌فرد، محبوب حضرتي، غلامحسين شيري علي‌آباد، اكبر صادقي، كريم عبداللهي،‌ ميكائيل عبدي، ابراهيم قاسمي، جواد لطف‌اله پورخورجستان و عبدالرحيم ميرخاني.

* حوزه انتخابيه ورزقان
حسن احمدي‌، مجيد شيري‌زاده، رضا عليزاده، ناصر قره‌باغي، مجتبي مرتضوي و اباصلت هادي ثبت‌نام شدند.

** استان آذربايجان غربي
*حوزه انتخابيه اروميه
فراز آرش‌راد، محمدعلي آقائي، جواد آقازاده عطاري، افشين آقاسي طسوجي، اسداله آقاي لطف‌عطا، راضيه پورحيدر، امينه جليلي‌ اده، ابراهيم جهان‌سپاس، شهناز خيري كوسه‌آباد، عليرضا دريائي، عليرضا دريائي، لطفعلي دژآلود، مهران دوستي‌رضايي، ژيلا دولتخواه بچه جك، سيدسلمان ذاكر، سيدسلمان ذاكر، رضا رمضاني، ناصر سيفي، شمس‌الدين شمسي، گودرز صادقي هشچين، احمد عابدپور، عليرضا عبدالهي، محمد عليزاده حصاري، فرامرز فتح‌نژاد، صادق فرخ‌زاده ساريجالو، شهرام فرخي قلعه‌جوقي، رستم قامت‌زاده، حسن كلامي، علي كلانتري، آرمان گوهراني، امير محبعلي قوشچي، رؤيا محمدزاد حيدرلو، علي‌ ملازاده، عادل ناصري قرابقلو، عبدالرحمن نقشين، لطيف نيروبخت و حسين ياقوتي.

* حوزه انتخابيه بوكان
رشيد احمد‌رش، حسن برزگر، جعفر حمزه‌قرميش، سعديه خرقه‌پوش، ابراهيم شوقي، احمد طه، محمدقسيم عثماني، ابراهيم فتاحيان، جميل قادري، احمد محمودي و رحمن نامجو.

* حوزه انتخابيه پيرانشهر و سردشت
محمدعلي پرتوي، محمد خضري، معروف خليلي، حاصل داسه، محمدرؤف شمامي، ابوبكر قادري، صلاح قاسمياني، جعفر كريمي، محمود محمودپور و ابوبكر معروف‌زاده.

* حوزه انتخابيه خوي
ايوب ايوبي، علي‌اصغر چيت‌ساز خوئي، عليرضا رادفر، ناصلر سنائي‌ پورناك، اميرسجاد سيدموسوي، حسين سيواني اصل، اسماعيل طالبي، جعفر علي‌عباسپور، رضا فتح‌الهي، علي‌اصغر قاسم‌لو، سيدابوالحسن موسوي، حيدر موسي‌پور، مجيد هوشمند، محمد وفائي‌مهر، محمدرضا وليلو و اسماعيل يوسفي محله.

*حوزه انتخابيه سلماس
فرهاد اطمائي ميرآباد، شهروز برزگر كلشاني، علي دادگر، سجاد ستاري، علي سليماني قزلچه و سلطانعلي محمدي ايروانلو.

*حوزه انتخابيه ماكو و چالدران
قادر آب‌خضر، غلامرضا جليل‌زاده ، محمد حاتمي‌زاده، بهروز حسن‌نژاد، حسين شريف‌زادگان، علي معصوم‌زاده و اسلام يادگاري.

* حوزه انتخابيه مهاباد
جعفر آئين‌پرست، سيدحسن باوه‌جاني ‌فرد، سالار حسن‌زاده، بابك خوانچه سپهرالدين، ابراهيم سلطاني، مصطفي صدرالديني، سيدمعروف صمدي، مسعود قهرماني، عبدالعزيز مولودي، عبدالرحيم نوربخش و عبدالرحمان وحيد دربندي.

*حوزه انتخابيه مياندوآب و شاهين‌دژ و تكاب
علي‌نقي اقدسي، رضا بشارتي، ايرج بيان، اردشير پاكدل اصل، عباس چراغي قينرجه، محسن رائي، آصف زادقاسم باغلان ‌تپه، علي زوار، فريدون سليمي‌نيا، عليرضا صمدي، بيژن عبداللهي، جهان‌بخش محبي‌نيا، ظفر محمدي، باباعلي محمودزاده، اكبر معمارباشي، يعقوب نجفيان اقبال، عليرضا وحيدي و امير وطن‌پرست.

*حوزه انتخابيه نقده و اشنويه
امير اَشب، مهدي ايماني حسنلوئي، محسن پروين، علي جلالي، شهين جمشيدي ثاني، نجات حاجي‌عزيزي، جمال خضري، حسن خليل‌زاده، مرادخان داهيم، سيفعلي دلير، كريم رحماني چيانه، اسكندر رضايي، محمود روشن‌بين‌فر، اسنفديار سپهري‌نيا، ايرج سلمانزاد، عبدالله عباسي‌جوان، بهروز عزيزخاني، علي عسگري حسنلوئي، عليرضا محمدنژاد، سعيد ملااسماعيل‌پور و اروج وليزادگان.

**استان اردبيل
*حوزه انتخابيه اردبيل و نمين ‌و نير
محمد آبادي، بابك آذرباد، رشيد اسماعيلي مراللو، كمال‌الدين پيرمؤذن، عسگر جاويد سولا، سيامك جدي‌ رحيم بگلو، مهدي جوادي، رحيم حاجي‌زاده، يحيي خردمند، يوسف درويشي‌كلش، همايون‌آقا رضائي اشترنيان بروجرد، مالك رضايي، محمد صاحب‌الزماني، جواد صبوراقچه كندي، رحيم صمدي لكخوراني، سيدمرتضي عاملي كلخوران، پرويز فرجي، ثريا فروتن‌شاد، غضنفر محبي، علي محمدغريباني، قاسم محمدي، اسلام مفتح، سيدكاظم موسوي، حسن نوعي‌اقدم و حسن وفادار ينگجه.

* حوزه انتخابيه پارس آباد و بيله‌ سوار
اسماعيل ابراهيمي، داود احمديان، عادل اختري‌مغانلو، حسن الماسي، محمد پاسبان، عباس جهانگيرزاده بيگديلو، يعقوب خدادادي، الله ويردي خسروي كورعباسلو، ياور سجودي، پرويز شريفي‌زيوه، سليمان فهيمي گيگلو، عباس محسن‌پور قره‌قاسملو و سيدصادق ميرزايي.

* حوزه انتخابيه خلخال و كوثر
سيدنادر ابراهيمي، امين اكملي، افراسياب اميرپور، يوسف جعفري كلور، جليل جعفري‌ بنه خلخال، شاهين جعفري نوده، بشير خالقي، حجت‌الله درخشان، صفت‌اله دلشاد گنجكاه، پرويز فتحي گهراز، فردين قاسمي پيرانلو، ابراهيم محمدي، ابراهيم محمدي خلفلو، سيدحامد مدني، سيدعصرالدين نجيبي‌ الهاشم، سيد اسرافيل نصيري گهراز و سيده صبيه نوران‌پور.

*حوزه انتخابيه گرمي
ولي اسماعيلي، عليرضا بخشي، خداكريم پورجعفر، خداكريم پورجعفر قوجه بيگلو، سيدناصر سيدكاظمي، سيدحسين قرداش خاني، فريدون محبوبي، ميرقسمت موسوي اصل و ابراهيم نيكنام گرمي.

* حوزه انتخابيه مشگين‌شهر
يونس اسدي، مرتضي انصاري، صفر جعفرزاده، سيدجبرائيل خليلي‌ موسوي، علي زين‌العابدين، خليل گرانمايه، عقيل ميزبان و سليمان وظيفه.

**استان اصفهان
*حوزه انتخابيه اردستان
ناصر ترابي كچوسنگي، احمد توكلي، عليرضا رحمتيان، عبدالمحمود رحيمي، احمد رمضاني سعادت‌آبادي، علي شماعي و عليرضا يگانه.

* حوزه انتخابيه اصفهان
محمد آذربايجاني، سودابه آذري حسين آذين، غلامرضا ابراهيمي، مجتبي ابوطالبي جوزداني، مسعود احمدي، عليرضا آزادگان، كيومرث اسدپور، جعفر اسفندياري، ايرج اصلاني، سيدمحمدرضا افشاري، سيدمحمدرضا افشاري چمك، عليرضا اقتصاد، محمد امين‌الرعايائي، اصغر انصاريپور، حسنعلي بختيار نصرآبادي، حسين‌علي براتي علويجه، بهزاد بهشتي، زهرا پيش‌گاهي فرد، علي تاج‌الدين، علي توسلي كجاني، شهريار جبل‌عاملي، سيداحمد جمدي، عليرضا جنتيان، اكبر خاني، غلامرضا خدري، قدرت‌اله خسروشاهي، بهمن رئيسي ناقچي، پريسا رضائي، مجتبي رفيع‌زاده اخويان، احمد زادهوش، عادل زادهوش، نصراله سخاوتي لاداني، حميد سعيدمهر، مصطفي سيدمحموديان، مهدي شايان، احمد شريعتي كمال‌آبادي، عباس شفيعي، اميد شهبازي، عباس شيخ ‌ابومسعودي، فرزاد شيرازي، منصور شيرواني جوزداني، حسين صالح‌پور چادگاني، حميدرضا صباغي‌هرندي، حيدر صنيع‌زاده، سيداسكندر صيداني گل‌سفيدي، حسين عابدي مديسه، پرويز عباس شمس‌آباد، فريبرز قرهي قهي، علي كاظمي، حسن كامران دستجردي، اسدالله كيان ارثي، مهناز لنگران دستجردي، ناصر مجلسي، علي مستاجران، سيدابوالفضل مصطفوي اصفهاني، عباس مقتداي خوراسگاني، محمدنبي مناني، داريوش موحدي، حميد ميرمحبيان، محمدرضا ناصري دولت‌آبادي، علي نصراصفهاني، زهرا نصراللهي، علي نوربخش، محمد نيكوفر و جواد نيل‌فروشان.

* حوزه انتخابيه برخوار و ميمه
سيدرحيم بحريني، ابوالفضل عرب‌زاده و پرويز عطايي دولت‌آبادي ثبت‌نام شدند.

* حوزه انتخابيه خميني‌شهر
سيدمحمود ابطحي، عليرضا اجداني، حسن احمدي، محمدرضا باقري دستگردي، حجت جعفري موگويي، علي جمالي، رحمان خوش‌اخلاق، فتح‌اله شكراني كوشكي، نادعلي صمدي، محمود عابدي، سيداحمد ميردامادي، مصطفي نصيري خوزاني و محمدرضا هدائي.

* حوزه انتخابيه سميرم
بهروز جعفري، خداداد حمزه، سيدكاظم داودي، فيض‌اله رحيمي، ممدعلي علميرداني، سيد كرامت‌اله عمادي، شريف قرقاني‌پور، علي محمدي‌زاده، سيدعلي‌‌عسگر موسوي و همتعلي نادري دره‌شوري.

* حوزه انتخابيه شهرضا و سميرم سفلي
حسين آربيع، محمدرضا آقاجانيان، ناصر ايرجي، مسعود حداد، ابراهيم حياتي، عوض حيدرپور شهرضايي، علي دباغ، حسن رمضانيان‌پور، آرش زاهد، عليرضا سلطاني، عبداله سهرابي، محمدحسين شريعتي، محمدحسين عابدي، شاكرم فرهمنديان، بهروز كمالي، پروين مصطفوي، احمد مليكان، زهرا ممتاز و سعيد نره‌اي.

* حوزه انتخابيه فريدون‌ و فرويدونشهر و چادگان
محمدعلي اسفناني، مرتضي افراسيابي، سيدمحمد پيمان، شهاب حاجي‌عرب، مينا خسروي، فضل‌اله دهخدائي دهقي، علي اصغر سوادكوهي قوه‌جانكي، بهرام شجاعي، پورمحمد شريعتي‌نيا، آرش شفيعي، ابراهيم علي‌محمدي، نصير محمد دهقي، مصطفي ناصري سفتجاني، محسن هاشمي، حجت‌اله يبلوئي و علي‌رضا يزداني ثبت‌نام شدند.

*حوزه انتخابيه فلاورجان
محمدعلي ابراهيمي، جواد ابراهيمي‌يزدآبادي، ابراهيم آقاجاني افجدي، حبيب‌اله بهرامي، حسين توكلي، مسعود حبيبي، رمضانعلي حقيقت، عليرضا زارع، رحمت‌اله زماني، محمدعلي سلماني‌ارداني، اسداله شمس ‌‌فلاورجاني، سياوش شيرزادي، احمدرضا صفاري، عبدالرسول فدايي، غلامرضا فكاري افجدي، علي قاسمي‌ حسين‌آبادي، سيدناصر موسوي لارگاني، ولي‌اله هاديان، محمدرضا يزدان‌پناه و عباس يزداني گارماسه.

*حوزه انتخابيه كاشان و آران و بيدگل
تقي آزاد ارمكي، رمضانعلي آقابيكي‌ آراني، علي‌اكبر ايماني، علي برادران، مهدي حري‌ نجف‌آباد، سميع‌‌اله حسني مكارم، ماشاالله حقيقي‌فرد، حسن خوش‌چشم‌ آراني، محمد زارع جوشقاني، حسن زهرئي، بهروز ستاري، مهدي شادنوش، عباسعلي شربتي، مجتبي شريعتي نياسر، عليرضا شعوري بيدگلي، علي‌محمد علي‌دوست، محمدرضا فيروزيان، علي‌اكبر مهدي‌پور، غلامعلي مهمان‌دوست، ماشاالله مهمان‌دوست، حسين ناظم‌الرعايا، سيدمهدي ناظم رضوي و علي هراتي.

*حوزه انتخابيه گلپايگان و خوانسار
علي‌اكبر دلگرم، محمدحسن عموهاشمي و محمدابراهيم نكونام.

*حوزه انتخابيه لنجان
مهرداد احمديان، تورج اسفندمند، باقر اميني، عليرضا انصاري چهارسوقي، محمد ايزدي‌زمان‌آبادي، مجتبي بزرگي، محمد حميدي، رحمت‌الله خان‌محمدي‌ خشوئي، ايوب خدابخش صادق‌آبادي، ايرج خدادادي جمگرداني، عباسعلي سليميان‌ريزي، علي سليميمان‌ريزي، محمدتقي شاهمرادي، نصرالله شفائي‌زاده، محمدرضا شفيع‌زاده زفره، سيدمهدي شفيعي‌ريزي، مجيد شمس‌ باغبادراني، سيدنصرت‌اله طاهري تخته‌چوبي، هومن عابديني، رضا فشاركي، مسعود كرمي، شيرزاد كوراوند تخت‌سبزي، عباس مبشري‌ريزي، قربانعلي محمدي‌ خشويي، بهمن محمدي زردخشوئي، علي مختاري، مسعود ملكي‌ريزي، مجيد منصوري بيدكاني و ياور موسوي‌شمي.

*حوزه انتخابيه مباركه
خيرالله اكبري كوشكيچه، علي احمدپور مباركه، ابوالقاسم اسماعيلي، بابك ايران‌پورمباركه، بهرام بهرامي، قهرمان بهرامي، ايرج توكلي ديزبچه، صادق جعفري خولنجاني، قاسمعلي شهرياري طالخونچه، مرتضي طغياني دولت‌آبادي، بهنام قاسم‌ مباركه، قاسم مقاره دهكردي، سيدعلي محمد موسوي مباركه، غلامحسين نصوحي، كاظم يزداني باغملكي و سليمان يزداني دهنوي ثبت‌نام شدند.

*حوزه انتخابيه نايين
حسن افضل، ابراهيم اقبال، حميد رحيم‌پور اناركي، سيدابوالفضل رضوي، عبدالرضا صدر، حميدرضا طباطبايي‌نائيني، سيدهوشنگ ميرسيفي‌ نائيني، محمدتقي نجفي و علي هادي.

*حوزه انتخابيه نجف‌آباد و تيران و كرون
مصطفي حجتي‌ نجف‌آبادي، مهدي حيدري، بهزاد رادمنش، حميد سعادت، محمد صالحي‌ نجف‌آبادي، مصطفي طاهري نجف‌آبادي، رضا كرمي، شهاب گزين‌زاده، حسن مختاري، زينب مطهري و سيدجابر هاشمي ‌نجف‌آبادي.

*حوزه انتخابيه نطنز و قمصر
علي باغبانيان، حسين خادمي، كوروش رادفر، سيد محمود عليزاده طباطبايي، حسن قيومي جويناني، محمدابراهيم محمدي‌ مسعودي و فرزانه يارندي.

**حوزه انتخابيه استان ايلام
*حوزه انتخابيه ايلام و ايوان و شيروان و چرداول و مهران
علي عسگر احمدي، فرهاد افراه، حشمت‌الله اميري مجد، سعيد بساطي، علي‌اكبر بسطامي، معروف بسطامي، علي پورهلشي، علي پورهلشي، شاپور پولادي، رحيم خدائي، فرج اله خدامرادي، رحيم خدايي، كيومرث رستمي، صابر زارعي، سعادت سعادتي، علي‌نجات سليم‌بيگي، علي‌محمد سهراب‌نژاد، يزدان‌بخش شريفي، احمد شوهاني، بختيار عزيزي، اسداله قاسمي، ميرحمزه كرمي، قيصر كشاورز، علي‌اكبر متين، آيت‌اله محمدي، علي‌كرم محمديان، علي‌حيدر مظفري، علي‌صفر مظفري، نظام ملكشاهي، رستم منتي
كورش منصوري و جلال ميرزايي.

*حوزه انتخابيه دهلران و دره شهر و آبدانان
محمد آبساران، عيسي باقري، عباس رشنوادي، سيدعبدالمحمد رضايي، عبد سبزي، علي عزتي، هيوت قاسمي، حسين كلانتري، ماجد نظري و داريوش هاشمي.

**استان بوشهر
*حوزه انتخابيه بوشهر و گناوه و ديلم
حسين اسكندري، محمد اسمعيلي، عبدالله باغچه‌بان، حسين بختياري‌ آزاد، حسين جمالي، محمدكاظم حق‌شناس، عبدالعلي حيدريه، يونس خسرواني، احمد خواجه‌گيري، محمد دادفر، مهرزاد رئيسي‌نژاد، محمد شريعتي‌فر، نعمت‌الله شيخ‌سقا، عزيزالله صلواتي، علي كوليوند، عباس ليراوي، سيدكريم موسوي، غلامعلي ميگلي‌نژاد و محمدباقر هوشنگي.

*حوزه انتخابيه دشتستان
محمدرضا ايرج‌زاده، ايوب پاپري‌مقدم‌فرد، اسفنديار خرميان، جوانشير كدخداپور و مهدي يوسفي.

*حوزه انتخابيه دشتي و تنگستان
محمد اتيار، اسداله تاج‌الدين، حسن زنده‌بودي، عباس علوي‌نژاد و ماشااله قطب‌الديني.

*حوزه انتخابيه ديرو كنگان و جم
موسي احمدي، عبدالحسين اكسير، محمود امان‌پورقرايي، علي اياز، عسگر جلاليان، عبداله حاجياني، قيصر صالحي، سيداسدالله علمداري، مجيد كنگاني.

**استان تهران
*حوزه انتخابيه پاكدشت
مهدي باقري چيمه، فرهاد بشيري، حسين حامدچاري، محمود خزائي، مرتضي رباني‌آزاد، محسن زرعي، رستم عليزاده، اميد علي‌محمدي، علي‌اكبر فريدافشار، مظفر موحدي، علي موسوي‌لاريجاني و مقصود نجفي كلوري.

*حوزه انتخابيه دماوند و فيروزكوه
سيدمحمد تقوي، قاسم جوادزاده، نادر حامدي‌راد، مصطفي خان‌‌زادي، محمدحسن خوش‌صحبتان، جواد فرهادنيا، مجتبي قشقاوي، حسن كاظمي، ناهيد لطيفه، عبدالوهاب مجيدي، حميدرضا مصطفي‌‌ئي محمدعلي ولايتي و علي‌محمد ولي.

*حوزه انتخابيه رباط‌كريم
اسماعيل احمدي، منوچهر بختياري، علي بدلي، داود تنها، مرتضي حبيبي كرهرودي، سيداحمد حسني ماهيني، علي رحيم‌اصل، كريم شكرزاده، منصور ميرزايي، مصطفي نصيري و اورنگ يوسفي سوران.

*حوزه انتخابيه زرتشتيان
اسفنديار اختياري كسنويه‌يزد و رستم خسروباني.

*حوزه انتخابيه ساوجبلاغ و طالقان و نظرآباد
سيد يداله ابوطالبي، رحيم احساني، عبداله اخلاقي، پرويز انصاري‌راد، زينت‌السادات پيري، قاسم جهانبخش، ايرج چگيني‌نژاد، سيدكاظم حسيني، سيدعلي حسيني، حشمت‌اله خرم‌جاه، عباس رنجير، علي زارعي، علي ساساني‌نژاد، رحمن شهراسبي، محمود طالقاني، حسام عقبايي، حسن فرد، خداداد فلاح‌زاده، ولي‌الله قدمي و اميرعلي محبي.

*حوزه انتخابيه شهريار
فرانك ابراهيمي، جهانشاد آذرپيوند، رعنا آقاجانپور گزافرودي، احمد بختياري، بهمن تكاو، رضا توكلي، نادر جهان‌آراي، محمد جهانشهاي، سيداحمد حسيني، ايمان خاني، مهران خوش‌سلوك رودسري، محمد دادشي، حميدرضا رهگذر، مسعود رهنما، ايرج زارع، سيداسداله سمائي، حميدرضا شاملو، علي صديق، حسن صمدزاده گلستان، سيدهادي عظيمي، محمدرضا فرشيدنژاد، اميراحتشام قريشي شهركي، نادر قشقايي، علي كافي كنگي، حميد كردي، محمدعلي كوزه‌گر، حسين گروسي، جواد لياقت، صادق محمدي، عبدالرحيم مرادي، عليرضا مفتخري مظاهري، سيدناصر موسوي‌لر، اسماعيل ميرزايي، سعيد ناجي، عليرضا نورپور، بهزاد نوري نيري و حسينعلي يزدان‌دوست.

*حوزه انتخابيه كرج
غلامرضا اجورلو، بهرام اجورلو، غلامعلي اجورلو، محمدرضا اسدالهي، پريدخت اشكواري، بهروز افخمي، علي افشين، عزيز اكبريان، نادر ايزدبين، علي‌اكبر برزگر، محمود پورهادي حسن‌آباد، سيدمحمدباقر حسيني، پيمان حقيقي‌راد، محمدحسين خليلي اردكاني، پيمان خورسند، حميد دادفر، بهروز دهدار، فضل‌الله ذاكري اشكذري، صادق رزاقي، عبدالرضا رضواني، مصطفي رهبرزارع، اكبر زهرايي، سيدرحيم سعادت ميرقديم، منوچهر سليماني ثمرين، سعيد سنايي، محمدعلي شريعتي‌فر، صمد صفايي، حسن طالبي، اسماعيل عبدي، رضا علوي، محسن عمادالدين، سيديحيي غافرين، مسعود غلامي، محمدعلي فلاح، ابوالفضل قراخاني، شهناز قرباني، حبيب‌اله كشاورز قره‌بلاغ، مجيد كلانتري، محمدعلي كماليدهقان، جواد لاهوتي اشكوري، حسين مكاريها، عصمت محمدي، علي‌اكبر مسگران، محمدصادق مصطفي‌زاده، ابوالفضل مهرفر، ميرموسي موسوي، سيدعلي ميرباقري، سيدمسعود نجم‌الساداتي‌يزدي، محسن نظري رادثاني، محمودرضا نمدچي، سيدمسعود هاشمي، منصور وحيدي و، محمدمهدي يادگاري.

*حوزه انتخابيه كليميان
مسعود داويد و موريس معتمد.

*حوزه انتخابيه مسيحيان آشوري و كلداني
يوناتن بت‌كليا و فريدون بيت‌يونان.

*حوزه انتخابيه مسيحيان ارمني شمال ايران
وارطان ورطاني.

*حوزه انتخابيه ورامين
احمد حسني شكيب، سيدمحسن رضائي، اكرم شيرازي، بابك صدرايي، حسين علي‌اعلا، حجت‌اله قاجار و سيدحسين نقوي‌حسيني.

*حوزه انتخابيه تهران بزرگ (تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر)
عماد آبشناس، سيدمحمدمهدي آدرمينا، محسن آرمين، جواد آزمون، مرتضي آقاحسن‌كاشاني، عليرضا آقازماني، محمد آقاميرزايي، ابوالفضل آهنگر، عبدالرضا آهوئي، كامران اكبري، جانعلي ابراهيمي، زهري ابراهيمي، شهروز ابراهيمي، گلوريا ابراهيمي، محمدرضا ابراهيمي، رضا ابراهيمي حسن‌نياكي، آذين ابراهيمي ساروي، حسن ابراهيمي گلشن‌آبادي، سعيد ابوطالب، احمد اتابكي‌مهر، احمد احمدي‌، حسين احمدي، شاهين احمدي، نورعلي احمدي‌فالحي، سيداكبر احمديان، نادر احمدين، شهروز اختراعي، عباسعلي اختري، ابراهيم آذرپيوند، رامين اژدر، محسن استادي‌مقدم، ابراهيم اسدي، عليرضا اسگندري، سعيد اسلام، رحيم اسمعلي خليفه‌لو، مرتضي اسمعيل‌پور، زهره اسمعيلي، علي اشراقي، محمدابراهيم اصغرزاده، جواد اطاعت، زهرا اعيان‌منش، لاله افتخاري، سيما افسري‌گرگري، افسانه اقبال‌نيا، نيما اقتدار، بهمن اكبري، كامران اكبري، عليرضا الفت، علميراد الماسي، زهره الهيان، فريده امجدي، رضا امراللهي، شكور اميدي، اسكندر اميدي‌نيا، بهروز اميري، رضا اميري، غلامحسن اميري، فرخ اميري، كامران انصاري، غلامرضا انصاري، مجيد انصاري، مصطفي انصاري، ابراهيم انصاريان، مريم اوتادي، جواد ايران‌پرست، بهزاد ايران‌نژاد، عليرضا ايراني، مصطفي ايزدي، اصغر ايماني، پگاه باباخانلو، بهزاد بابازاده حبشي، عزيزاله بابلي بهميي، ابوالفضل بازرگان، مهدي باسمچي، غفار باقرزاده، شاهرخ باقري، اصغر باقري خولنجاني، سياوش باهر، محمدرضا باهنر، حسن بايرامي، احمد بخشايش اردستاني، سعيد بخشي‌كلالي، جلال براري، لاله خانم برومند، حميدرضا بصيري، عبدالرضا بن‌جوادطالبي، محمدحسين بني‌اسدي، پري‌ناز بنيسي،محمد به‌روز سعدآباد، عبدالرحيم بهاروند، محمود بهشتي لنگرودي، اردشير بهمني، حميدرضا بهمني، عباس بهمني، فاطمه بياتي، محمدهادي بيهقي، پدرام پارسا، محمدحسين پاشنه‌طلا، هادي پرورده، عبدالرضا پرويزي، عليرضا پريزاده، كوروش پوركمالي‌اناركي، شاهد پيوند، سيدمصطفي تاج‌زاده، معصومه تاجيك، سروش تام، رحيم تباري، فريد ترين‌پيشه، اسمعيل تقوي، عباس تقوي‌پور، محمدرضا توپچي، محمد توسلي حجتي، احمد توكلي، مجيد توكلي، علي توكلي يركي، اكرم ثابت‌جو، حسين ثابت‌فر، علي ثمري، يوسف جاهدان بنه‌كهل، فرشته جراحي، حميدرضا جزء معلمي، سيدمهدي جزايري، عباس جعفري، غلامرضا جعفري، محمد جعفري، مهدي جعفري طاري، مهين‌دخت جعفري‌نژاد، هادي جفايي مناربازاري، سهيلات جلودارزاده، سهيلا جلودارزاده، شهرام جليل‌زاده رحمتي، فاطمه جمالي، بيژن جهان‌پناه، شهرام جهانشاه‌نژاد، حسن جوانمرد، مهدي جوانمرد، نصرت‌الله جواهري‌پور، اكبر جوكار، اسحاق جهانگيري، مصطفي چيداز، مرتضي حاجي، رضا حجتي، حسين حداد، رامتين حديقي، علي حرمتي، آريا حروفي، حسين حريري، سيدرضا حسن‌زاده طباطبايي، افتخارسادات حسني، مجيد حسني‌دخت، فريده حسين‌زاده، سيدمحمدجواد حسيني، سيدمحمودرضا حسيني، سيدمهدي حسيني، محمدرضا حسيني، منصوره حسيني، منيرالسادات حسيني، سيداسماعيل حسيني‌اميركنده، سيدمحمود حسيني‌پزره، روح‌الله حسينيان، سيدعلي حق‌شناس كمياب، سعيد حقي، حسن حمزه، محمد حمزه‌زاده، سعيد حمل‌دار، علي‌‌عباس حياتي، ابوالحسن حيدري، غلامرضا حيدري، مهدي حيدري، محسن حيدري‌گودرزي، جهانبخش خانجاني، علي خائف، سيدهادي خاتمي، اميررضا خادم ازغدي، فهميه خان‌محمدزاده علمداري، شاهپور خانقلي، علي‌اصغر خداياري اغميوني، مصطفي خلعتبري ليماكي، حسن خليل‌آبادي، زادعلي خليل طهماسبي، حسين خليليان، حسين خليليان وايقان، محمدمهدي خورسندنيا، غلامحسين خورشيدي، منظر خبير حبيب‌‌‌الهي، صفر دارابي، مرتضي دانشور هشترودي، احمد درهوشت، حميدرضا درويشها، سيدابوالفتح دعوتي، اميرحسين دكتران، حميدرضا دهناد، اميرعلي دولتشاهي، مسعود دوميري گنجي، رقيه ذباح، سيروس ذوالفقاريان، غنچه راهب، عزت رجبي، فرزانه رحماني‌اقدم، محمدرضا رحمت، اعظم رحيمي، عليرضا رحيمي، ناصر رستم‌افشار، علي رسول‌‌زاده فرساد، مهدي رسولدخت حكم‌آبادي، قاسم رشيدي هروي، محمد رضايي، غلامحسين رضايي گرگاني، محمدرضا رضايي گرگاني، حسين رضانيا، علي‌اكبر رضايي، ‌آيت‌الله رضايي نودهي، وحيد رفائي، مهدي رفيع‌زاده، مهران رفيعي كلهرودي، حسين رمضاني خردمردي، مجتبي رنجبر، فرهاد رهبر، شاپور رهنمائي ذكاوت، سميرا روانخواه، احمدرضا روح‌‌الله‌زاد صومعه‌سرايي، احمد روشنفكرراد، حميد زاهدي، محسن زحمتكش، هيبت‌علي زرگري‌پور، مجيد زماني، محمد زماني نيسياني، حميد ساريخاني، زهرا سبحاني، بي‌بي‌زري سبط‌الشيخ، علي ستوده، سيدعباس سجادي، سيدحيدر سجادي، سيدكمال سجادي، سيديوسف سجادي، كورش سجده، محسن سرجوفيان، حسين سررشته، محمدرضا سرشار، جمشيد سروراميني، عباس سروري، سعيد سروش‌زاده، سيدفتح‌الله سعادتمند، رضا سعيدي، اعظم سقطي، سيدمحمد سلامتي، نسرين سلطان‌خواه، ايرج سلطاني، رحمت‌الله سلطاني، مسعود سلطاني‌فر، هادي سلطاني‌محمدي، داود سليماني، زهرا سليماني، ربابه سليماني ديزيچه، ابوالقاسم سميعي، اصغر سهيلي، محمود سهيلي‌پور، سيدهمت سيدعليخاني، سهيل سيدعليخاني، سهيل سيدحسيني، علي سيدصادق شميراني، سيدمرتضي سيدصالحي، سيدمحمد سيدي‌ربان، اميرعلامه سيف‌الهي، فرنگيس شاكري، عباس شاكري داريان، سكينه شاكر اردكاني، آزاده شاكرپاسگزار، عليرضا شاه‌محمدي، حوريه شاهدپور، اسماعيل شاهورمند، فاطمه شايق، سيدحسن شجاعي كياسري، بهرام شجري، مريم شربت‌دارقدس، احمد شريعتمدار، عبدالله شريعتي، محمد شريفي‌مقدم، مهدي شرين‌بك، رامين شفياني، عين‌اله شفيعي، اصغر شكري، علي شكوري‌راد، سيداحمدمهدي شمس، فريدون شمس، دلاور شهباززاده، محمد شيوراني، محمود صابرهميشگي، محسن صابري‌قمي، حسن صادق‌لو، پرويش صادقي، سعيد صادقي، احسان صادقي شهركي، هانيه صالحي، ولي‌الله صالحي، محمدابراهيم صالحي‌زاده، نورمحمد صبري، عليرضا صبورياني، داود صداقت موحد، سيدشهاب‌الدين صدر، سيدمحمد صدر، نادر صدرجهاني، محمدعلي صدرزاده خراساني، محمدرضا صدرزاده خراساني، محمدحسن صديقي گيلاني، حسين سفرخاني‌، محمدرضا صفرزاده، مازيار صفوي، محمد صفي‌خاني، سيدمحمد صفي‌زاده، عليرضا صمدي‌راد، شمسعلي صوري، علي صوفي‌نالكياشري، نادرقلي طالب‌زاده اردوبادي، مجتبي طاهري عطار، حسن طايفه، علي طايفه، خداد طوفانيان، مجيد طيران، اكبر عاطفي كلاشمي، محمدتقي عاقبت‌رفعت، داود عباسي كارجگان، محمدرضا عباسي‌فرد، حسين عباسي‌مقدم، حميدرضا عباسي‌مقدم، شيرزاد عبداللهي‌‌پور، محمدكاظم عبدالهي‌پور، محمدكاظم عبدفرد، سياوش عبدالهي، محمدرضا عبدالي، مريم عربي، اميرحسين عرشي‌زاده، مجتبي عسكرزاده، هادي حامد عطاركاشاني، رؤيا علايي، سيدمحمدحسن علوي‌حسيني، حسين علي‌اصغرزاده، سعيد علي‌حسيني، سعيد علي‌حسيني، رحمان عليان لله‌مرزي، خليل‌اله عليخاني، محمدجعفر عمادي، علي عموتي‌اردكاني، احمد عميدي، محمدرضا عيوضي‌تازه‌كند، اردشير غريب‌پور، شهريار غضنفريان، مريم غفاري‌جاهد، حسن غلام‌خراساني، محسن غلامي، عبداله فاتحي‌كورايم، احمد فارسي‌ عبا‌س‌آبادي، محمد فاطميان، محمدجواد فتحي، حميدرضا فتحي‌ناز، ناصر فخاري، فاطمه فراهاني، مجيد فراهاني، مرتضي فرج‌‌اله لواساني، ميثم فرجي، فرشته‌ فرزيان‌پور، حميده فرقاني، فرامرز فروتن، باقر فعال، صفي‌اله فغانپور عزيزي، حسين فقيه، احمد فياض‌بخش، محمد قدير، منصور قديمي، مجيد قرباني، احمد قريب، احمد قريب گرگاني، محمد قلي‌مرادي، رحمت قليمرادي اسفندآباد، سيدمهدي قمصري، شهرام قنبري سيرداني، حسين قنبري ممان، منصور قنواتي، ناجيه كاشاني، صديقه كاشيها، پرويز كاظمي، فيروزه كربلائي محمدرضا لالائي، حميدرضا كرمپور، فاطمه كروبي، صادق كريمي، غلامحسين كريمي، محمدهادي كريمي، جابر كريمي‌جشني، فرشيد كريمي درويي، خيراله كريمي گنجه، فدرت‌اله كشاورزنوشهر، محمد كفاش‌نيري، عيسي كلانتري، حسن كمالي، عباس كمرئي، فرج كميجاني، حسين كنعاني‌مقدم، مهدي كوچك‌زاده، محمد كي‌پور، محمد كياني، صديقه كيابي‌قمي، غلامعباس كياني،‌ علي كيهانيان، پيمانه كيوان‌پور، عظيم گل‌محمدي، طيبه گلپايگاني، عليرضا گلدامن، پروين‌‌دخت گودرزي، نجمه گودرزي، سيدمحمد لاجوردي، طاهر لامعي، مرتضي لشگري، مسعود لطفي‌زاده، جواد لعل‌شهسوار، مهران مؤمني، محمد مايلي‌كهن، محمدرضا مجمع، عبدالله مجيدي، معصومه محوبي‌نيه، حسن محترمي، سيدايرج محجوب كرم‌بستي، محمدرضا محمدخاني، ابوالفضل محمدي، زهرا محمدي، محمد محمدي، نادر محمدي، مهدي محمودي، نجف محمودي، ابوالفضل مراديان، بهجت‌السادات مرتضوي، سيدحسن مرتضي‌زاده درقه، مرتضي مرادي صلوات، محمدرضا مرندي، فرهاد مرندي‌علمداري، سيامك مره‌صدق، رجبعلي مزروعي، يوسف مزيوررحماني، صديقه مسعوديان، جواد مسگري سوهاني، مجتبي مشرف جوادي، فريبا مشهدي، محمدمهدي مصطفايي، علي مصهري، داود مطلبي گلعذاني، محمدمهدي مظاهري تهراني، رضا معافي، محمد معتمدرضايي، هادي معزالديني، عليرضا معصوم‌پور، سعيد معيدفر، محمدرضا ملاصالحي، ثريا ملك‌زاده، مجتبي ملكي، محمدمهدي ملكي، علي‌رضا مناجاتي‌كاشاني، علي مناف‌زاده، رسول منتجب‌نيا، عليرضا منتظري‌ نجف‌آبادي، حسين مهرآبادي اراني، حبيب‌اله مهرجو، علي موحدي‌راد، اعظم موخواه، سيدرسول موسوي، سيدكمال موسوي، فرشته موسوي، فاطمه موسوي ابربكوه، سيدحسن موسوي تبريزي، سيدمحمدرضا موسوي‌نژاد، غلامحسين موقتيان، مهران مؤمني، فرج‌اله مؤمني‌روستايي، اميراحمد مؤمني‌ها، داود ميراحمدي‌خاكي، علي ميرزايي، پژمان ميرعدلي، فرحناز مينائي‌پور، عليرضا نادري‌نيا، محمد نبوتي، بهزاد نبوي، سيداحمد نبوي، حميد نصيري، محمدحسن نصيري كاشاني، محمدعلي نظري‌مهر، حميد نعمتي، فريده نفيسي، علي نمكي، سيدابوالحسن نواب، بيژن نوباوه‌وطن، محمدرضا نورالهي، محمدصادق نوروزي، اعظم نوري، اردشير نيك‌پور، محمدجواد نيك‌فر، علي هاديان، نصراله هاديان، منصوره‌السادات هاشمي، عليرضا هاشمي‌سنجابي، سيدامير هاشمي عربي، مينو هرمزاسترآبادي، جلال هماني، محمدرضا واعظي، سيدنوراله واله، رضا وحيد، فروغ وحيدي، محمدرضا وزوائي، جواد وعيدي، محسن وفامهر، محسن وفامهر، پاملا وفايي‌شعار، مرتضي وفايي‌فرد، بهروز ولايتي، صمد وليزاده خواجه‌شاهي، علي هاشمي، احمدرضا ياري، محمد ياريان، مظاهر ياوري، خالق يوسف‌پور و رضا يوسفي.

**‌استان چهار محال و بختياري
* حوزه انتخابيه اردل و فارسان و كيار و گوهرنگ
اسفنديار آهن جيده، رضا اسكندري، بخشعلي باقري، نورالله حيدري دستتاني، محمدمراد رئيسي اردلي، ابراهيم رضائي بابادي، داريوش رضايي، اسكندر شهبازي كهروئي، سياوش غيبي حاجي پور، سياوش غيبي حاجپور، علي فرزونده جونقاني، عباس فيروزي فارساني، علي كاظمي باباحيدري، هوشنگ مصطفوي، سجاد معين فارساني، سيد غلام عباس موسوي و غلام يوسفي.

* حوزه انتخابيه بروجن
داود احساني، سيروس برنا بلداجي، عليرضا خوش اندام، رضا رزازي، قيصر روستا، عباس طيب پور، هادي فروزان بروجني، ابوالقاسم مرادي وستگاني، غلامرضا ميرزائي و جواد نظري.

* حوزه انتخابيه شهركرد
يوسف آقا بزرگي نافچي، امامقلي بياباني، نصراله ترابي قهفرحي، بهمن خليلي، صادق سليمي بني، بهروز شبان دهكردي، رضا شمسي پور دهكردي، فرحناز قائد اميني هاروني، علي رضا مسيبي، طهماسب مطهري، اله قلي نادري عوج بقزي، عباس نوروزي.

* حوزه انتخابيه لردگان
سليمان احمدي، فرهاد ارجمند، عبدالمحمد بابا احمدي ميلاني، داود توحيدي، حشمت‌اله تيرگير مال خليفه، مجيد جليل سرقلعه، سيد محمدظاهر حسيني، خسرو خليل طهماسبي، سيدالياس دانيالي، جعفر علي پور بهزادي، امان‌الله محمدي، محمدرضا محمدي اهري، زادعلي محمودي، يوسف مرادي و كرمعلي نادري لردجاني.

**‌استان خراسان جنوبي
* حوزه انتخابيه بيرجند و درميان
محمدرضا آقا ابراهيمي، مهدي آيش، محمد زنگويي، محمد شفيعي، علي غني، محمود مرادي، مسعود مرادي و همايون نخعي نژادفرد.

* حوزه انتخابيه فردوس و طبس و سرايان
مهدي اخلاقي پور، محمدرضا توسلي، سهيل داورپناه، محمد رزمجو، حسن شاكري، سيد جواد كياري قطبي و سيد محمد مهدي مهاجريان مقدم.

* حوزه انتخابيه قائنات
غلامرسول ابيزي ابيز، محمدرضا حاجي زاده اسفدن، محمدرضا سالاري، مهدي شريعتي فر، محمدعلي عابديني، عليرضا فاطمي، موسي قرباني، وحيد كامرو و ابوالقاسم مسعودي.

* حوزه انتخابيه نهبندان و سربيشه
منصور تاجري، حبيب‌الله حسيني، محمد شربت دار، يحيي كاظمي، سيدمحمدصادق نيرومند و موسي وطن دوست.

** استان خراسان رضوي
* حوزه انتخابيه تربت جام و تايباد
سيد اسماعيل اسحاقي نامقي، غلامرضا اسدالهي، نصراله اسدي، محمد اقبالي تيموري، فريدون پلوي اميرآبادي، تقي تقويان، اسداله جامي،‌ احمد خاص احمدي، محمود خاص احمدي، جليل رحيم جهان آبادي، محمد سرگل‌زايي، سيد مسلم سيد الحسيني، محمد عثمان صفري جامي، غلامرضا طاهري، پرويز فقهي، سوسن گچ پزان، مجيد گوهري، غلام محمد محمدي خرم‌آبادي و سيد هادي منصوري ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه تربيت حيدريه و مه ولات
محمد ناصر توسلي زاده، مجيد جمشيديان زرمهري، ابوالقاسم خسروي سهل‌آبادي، علي رضايي، داود رضانيا، محسن روحاني نيا و حميد قاضيان، حسين ميرزابيگي ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه چناران و طرقبه
سيد علي افخمي، مهدي آگاه، محسن بحريني، ناصر حسني، رضا دانشور بنداري، حسين رئوفي پور، جواد روئين تن، يعقوبعلي عابديني نژاد، سيد محمد باقر فاضل رضوي، وحيد قرباني، سيد رضا گلشانيان، جواد مهريان قزل حصار، اصغر نظافت و احمد نظريان، ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه خواف و رشتخوار
غلام حيدر ابراهيم باي سلامي، اكبر احمدپور، عباس پاكدل رشخوار، حبيب‌الله حبيبي، علي اكبر حسن نژاد، محمد مهدي رادمنش، عبدالرحيم ساعدي رودي، محمد عرب و حسين قلي زاده ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه درگز
اردشير اردشيري، محمد علي دلاور، حسن علي زيدانلو، عيسي سلماني لطف‌آبادي، عليرضا صولتي، نوروز علي عباسيان حقوردي، فريبرز فريدوني، بهزاد قاسمي نژاد ماياني، حسين محمدزاده، سليمان ناصرپناه تيركاني، غلامحسين ندري چاپشلو و محمد نوروزيان ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه سبزوار
خليل آزادي، كاظم بروغني، علي بروغني، قاسم جعفري، مجيد حسين‌آبادي، يوسف خسروجردي، مرتضي خيرآبادي، طاهره دلبري، حسن سيد آبادي، سيد علي علوي، علي علوي، سيد علي قريشي، علي رضا مزيناني و محمدرضا نهارداني ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه طبس
محمد صالح نيا و محمد علي عبدالله زاده ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه نريمان و سرخس و بخش‌هاي احمد آباد و رضويه
محمد اكبري فريماني، علي ايراني دوست، احمد برزخي فريماني، سيد محمد هاشم بيدار، غلامرضا پژوه، غلامرضا توكلي فريماني، اسداله جهانگير، عليرضا چوپاني، غلام يحيي دانشي، حميد سجودي، رضا شريفي اسلامي، اله نظر صفدري، عباس مرادي، سيد مسعود معتمد الشريعتي، غلامعلي نادري و سيد جواد هاشمي ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه قوچان و فاروج
مجيد بادياني، كمال جعفرنژاد، قربانقلي جنتي محب سراج، علي محمد حاتمي عباسي، شيرزاد حيدري شهباز، محمدرضا رحماني، علي اصغر رشيد، فرامرز زينل پور، حسين سلطاني، محمد سليماني يوسف خاني، اكبر سهرابيان، مهدي شوشتري، هادي شوشتري، علي قربان نژاد، پوران قهرمانلويي، نصرالله كماليان، علي اصغر محمديان صبحي و محمدرضا موفق ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه كاشمر و بردسكن و خليل آباد
محمدرضا اسكندري، غلامرضا جعفرپور، محمدرضا خباز، حسين رجبي، قاسم سالاري، مهدي سليمي، حسين محزون، محمدرضا مقدم و محمد تقي منجذبي ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه گناباد
مهران دادگر، سيد محمود مدني بجستاني، محمدرضا نظرنژاد بجستاني و محمد حسن هجرتي ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه مشهد و كلات
محمود ابراهيمي، محمد كاظم ابراهيمي خرم‌آبادي، جواد آرين منش، محمد مهدي اژير،‌ مسعود افشار، محسن اكبري، قدرت‌الله امام وردي، حسين اميني، اميرعباس آيت‌اللهي، مسلم بهادري، عباس بهزادي مقدم، عليرضا پائيني، حسن پرسا، سيد محسن پنج تني، مهدي تحققي عليائي، حسن تعليم دهنده قوچان عتيق، ارسلان ثابت سعيدي، علي اصغر جعفري، حسن جمشيدي، حميد حسين نژاد محمد آبادي، سيد حسين حسيني، سيد رضا حسيني راد، سيد جواد حسيني طباطبايي، جليل خادم، نجمه خدادادي، فريبا خوش منظر، احمد ديناري، جلال رباني فر، عبدالرضا رحماني فضلي، سيد حسن رسولي، حسين زرين زاده، بابك زوار رضا، علي سرافراز يزدي، محمد سلطان آبادي، محسن شريعتي، حسين شريفي، مسعود شفافي زنوزبان، عليرضا شيرازي حسيني دخت، غلامحسين صاحبي، علي صالح‌آبادي، علي ظفرزاده، محمد هادي عرفان، سيد محمد عسگري زاده، سيد موسي فاطمي خراساني، علي اكبر فرطي ازغندي، معصومه فريدوني، اعظم قاسمي، علي قاضي، محمد قرباني، عبداله قنبري، سينا كوثري موحد، سيد محمد جواد كوچك خراساني، يحيي مدني فرد، مسعود مهدوي فيض‌آبادي، علي اكبر نبي‌زاده، محمد علي وحدتي بنا، محمد ابراهيم وطن دوست مقدم و مجيد يوسفي محمد‌آباد.

* حوزه انتخابيه نيشابور
مسعود ابراهيمي، محمد صادق اردمه، ‌مجيد اشراق، حسين انصاري راد، حسن برزنوني، سوسن بلائي، محمد پورفرخ، حسين جوادي، سيد علي حسيني، محمد حصاري، رضا خسروي، حسن خليل آبادي، حسن خيري، محمد دانشره، محمدرضا دولت آبادي، محمد رستمي، سيد محمود رضائيان، مطهره سخاوتي، محمد رضا سوقندي، علي اصغر صديقي، حسينعلي عدالتي نژاد، مسعود غياثي فرامرز، علي اكبر گلستاني، افشين مرشديان، غلامحسين مظفري، احمد همت آبادي و محمد باقر واعظي.

**‌ استان خراسان شمالي
* حوزه انتخابيه بجنورد و جاجرم و مانه و سملقان
ميرعلي احمدي، محمدكاظم توحيدي، عزيزاله جعفري، حسن حاج طالبي، مرتضي صادقي، رحمانقلي قلي زاده، اسحق گشواد، مجيد يزداني.

* حوزه انتخابيه شيروان
محمد حسن پيرزاده، فردين حسني قلعه حسن، محمدرضا حسين نژاد وين، محمد علي داوريار،‌ آدينه محمد سويدانلوئي، علي عاكف، عبدالرضا عزيزي و محمد نوري يامي.

**‌استان خوزستان
* حوزه انتخابيه آبادان
ناصر اقبالي، محسن الكعبي، اقبال انصاري، حبيب انصاري، محمد سعيد انصاري، سيد علي بحريني مقدم، محمد حسين بختياري، جاسم پور انصاري، سيده فرحناز داوري، ايرج صفاتي، علي عبدالهي ارپناهي، نجف فرزان، غلامرضا فيروزي، صفرعلي قنوائي، عامر كعبي، محمد گذاري، يونس محمدي، محمد سعيد محمودي، جليل مختار، سيد يونس موسوي، سيد علي موسوي جرف، سيد حسين موسوي رابطي، عبدالامير نيك نژاد و سيد ذهب هاشميان.

* حوزه انتخابيه انديمشك
امين آرام، كورش بزرگي، عزيزاله جودكي راد، محمد حبيب زاده، فريدون حسنوند، شهلا سهرابي صميرد، محمد تقي صفري، جهانبخش قلاوند، ماشاءاله قلي كياني، عبدالحسن مختاري نيا، سيد رضا موسوي نيا و امير ياموسي.

* حوزه انتخابيه اهواز
محمدرضا آقا سليمان، داريوش ابوالفتح نژاد، وحيد احمد فخرالدين، حسين اسلامي، سيامك بختياري، عبدالمهدي بخشنده، سيد فرج پور فرجي، غلامرضا نقوي، محمد نقي زاده، محمد صادق چيت ساز، ابراهيم حاجي دولو، سيد سعيد حجازي، محمد حيسن پور، علي حسين حسين زاده، سيد شريف حسيني، نادر حميد، نجمه حميد، منصور حيدري، محمد خالديان، مسعود درخشان فرد، مرتضي دشت بزرگ، اقباله ذاكر حسيني بندركي، سيد محمد صادق رشيدي فرد، آذر زمان پور، آرش زنگنه،‌ عبدالعزيز ساعدي نيا، قربانعلي سعادت نيا، سعيد سعيدي، حيدر سواري،‌ ناجي سواري، جاسم شديدزاده، رامين شيروي، زيبا صالح پور، عبدالمحمد طرفي مولا، جواد طريري، جمال عالمي نيس، فاخر عبدالخاني، علي عماد، فرخ فريديان، صفدر كرد زنگنه، منوچهر كرد زنگنه، حميد قاطع پور خزينه، منصور گچي شوشتري، عبدالحسين محبي عفت نژاد، حسين علي مختاري، امير هوشنگ مستجير، عليرضا مشكين فام، احمد موسوي، سيد حميد موسوي، نيلوفر ميكائيلي بارزيلي، غلامرضا نام‌آور، سعيد نژاد خلاقي، كاميار نقاش پور، اسماعيل هراسي پور و پروانه ولوي.

* حوزه انتخابيه ايذه و باغملك
خداكرم افكار، محسن اوركي كوه شور، حاجت مراد ترابي، مسعود حمزه پور، مسعود خليلي بلوطگي، حجت‌اله درويش پور، عليرضا دهقاني، جمشيد سلحشور، هدايت‌اله سلحشوري، محمود شالويي، رستم عبدالعلي زاده، محمود كياني موردي، هوشنگ محمدي، علي نظر مصيبتي، سيد عباس موسوي، سيد نوروز علي موسوي، محمد نجاتي پور و علي نوذرپور.

* حوزه انتخابيه بندر ماهشهر و اميديه و هنديجان
مرتضي ابوعلي، محمدرضا بهرامي، شمس‌اله بهمني، خليل حيات مقدم، اسمعيل سليماني نسب، عليرضا شريفي، سيد محمد صالحي زاده، سيد عباس صفرپور گل اسفيدي، علي اكبر عباسي لركي، محراب فلاحي، جمشيد قنواتي و صمد مهرپويا.

* حوزه انتخابيه بهبهان
شاهرخ بهادر قنواتي، بهروز حقيقت، ولي‌اله شجاع پوريان، عبدالهادي فقهي زاده، سيد محمد مدرس موسوي بهبهاني، حميدرضا ورزشي و عباس آبيار.

* حوزه انتخابيه خرمشهر
سيد جواد ادريس پور، سيد عبدالعباس بحرالعلومي فرد، سيد مويد تابش، مرتضي جزايري اصل، محمد صادق حيدريان، عارف علي زاده، عبدالرزاق كعبي نژاديان، محمد نظارات و هاشم يوسف نژاديان.

* حوزه انتخابيه دزفول
جهانگير پورهنگ، حاجيعلي حسن هيودي، سيد محمود رشيدي فرد، داريوش زلفي، اسداله سرفراز، سيد علي سيد اقاميري، امير حسين شيروي، عزت‌اله عسگري پور و عليرضا مختاري زاده.

* حوزه انتخابيه دشت آزادگان
رحيم الهاني سحر، عباس بني اسد، جاسم جادري، حبيب خلفي، مجيد داغري، عبدالحسين زابيان، توفيق ساكي، قاسم ساكي، هاشم سواري، علي طرفه، جاسم مزرعه، سيد مهدي موسوي و آرش بلائي.
* حوزه انتخابيه رامهرمز و رامشير

خليل اميري زاده بهبهاني، محمدرضا بهمني، فرزانه رحماني، محمد مراد مانگشتي، اقبال محمديان و محسن مصيبتي.

* حوزه انتخابيه شادگان

حسين بني اسد، احمد عيسي پور، حسين كاملي، عيسي مقدمي زاد و مجيد ناصري نژاد.

* حوزه انتخابيه شوشتر و گتوند

حسين آقائي جنت مكان، علي اصغر اسدي، محمد حسين امام موسوي، سعيد ايزديان، علي بلدي، باقر بورد، قاسم پاپي زاده، عزيز تركي زاده، محمد حسين رجبي، سيد محمد سادات ابراهيمي، فاخر سالم پور، محمد حسن صابرزاده، اميد صباحي خواه، اميرحسين فتاحي، سيد محمدظاهر موسوي زاده، محمد حسن نجارزاده و محمد رضا نيكنام.

* حوزه انتخابيه مسجد سليمان ولائي و بخش هفتگل

علي بهرامي، اسماعيل جليلي، يونس شجاعي برجوئي، حيدر مدملي، احمدرضا مراد حاجتي، جهانگير موري صفي زاده و مرادعلي ورناصري قند علي.

**‌ استان زنجان

* حوزه انتخابيه ابهر و خرمدره
مهرداد حاجي خاني، سيده احترام حبيبي ابهري، محمدرضا خان‌محمدي خرمي، پروانه سلطاني، هوشمند صفائي، رحيم عزيزي، حجت‌الله عسگري، شاهپور علايي مقدم، نقي مجتهدي، مصطفي مرسلي و سيد قاسم موسوي.

* حوزه انتخابيه خدابنده

ني اسكندري، علي اكبري، محمد پيران، محمدابراهيم خوئيني، علي اكبر دشتكي حصاري، ابوالفضل سليماني و محمد مهدي محمدي.

* حوزه انتخابيه زنجان و طارم

مسعود آذرگشسب، جلال اسمعيلي، سعيد بهمني، يوسف بيانلو، غلامحسين جعفري، احمد حكيمي پور، محمدرضا حسن پور، محمدرضا حسنلو، مسعود رضا خوشنام،‌ مجيد دوبراني، علي سلطاني، اردشير سنايي، احمد علي صاحب تاسي، بهرام صالحي، كاظم صمديان، پروانه طارمي، رحمان طاهري، محسن عليمرداني، عباس فرخي، حسين فصاحتي، عباس محمدي، علي محمدي، حسين مهديون،‌ مجيد ناصحي مقدم، سعداله نصيري قبداري،‌ حميد نوروزي و عزيزاله يونسي مجرد.

* حوزه انتخابيه ماه نشان و ايجرود و دهستان‌هاي بوغداكندي و قلتوق

عباس حق نظر، سيد مرتضي خاتمي، داود دستي، رباب سليماني، علي صالحي بهاياري، عبداله گنج خانلو، علي ميرزايي پور و احمد وفايي.

** استان سمنان

* حوزه انتخابيه دامغان

مجتبي ايمانيان، عباس باقري، موسي باقري، حسن سبحاني، محمود سميعي مقدم، سيد حسين شاهين، يوسف علي نژاد برمي، علي اكبر مراتي، حيدر مطلبي نژاد، حسن ملك محمدي و عباس نصيري فرد.

* حوزه انتخابيه سمنان

مهران پورطاهريان، راضيه حاجي سلطاني، مهدي دهرويه، هادي دوست محمدي، شمس‌اله طاهر كرد، محمد علي غريب شائيان، فاطمه نسا كرد، مصطفي كواكبيان، قربانعلي مگبريان، احسان نصيري، حسين وردي.

* حوزه انتخابيه شاهرود

سيد محمد حسيني، سيد محمد حسيني و معصومه عامريان.

* حوزه انتخابيه گرمسار

محمدرضا اكبري، حسن جورابلو، علي جويا، احمد رهبري، علي شاه حسيني، محمود صبوري، اسماعيل عاشوري، اصغر عامري، محمدرضا گرمسروري، علي اكبر كياني پناه و پرويز ميراخورلو.

**‌استان سيستان و بلوچستان

* حوزه انتخابيه ايرانشهر و سرباز و بخش هاي فتوج و بنت و لاشار

كامبير باختري، گل محمد بامري، عبدالقادر پربار، غلام محمد جهانگيري، عبدالرحمان دامني، ممد عمر درخشان، عيسي دهاني، جليل دهقاني، محمد قيوم دهقاني، درويش رئيسي، يحيي رئيسي، حسن شاولي بر و خليل‌اله كمالي خمسه.
* حوزه انتخابيه چابهار و نيك شهر و كنارك

درمحمد جدگال، صفر خدير، نبي بخش داودي، عطاء‌الله ديهيم، غلام نبي رئيسي و بشير رئيسي.

*حوز انتخابيه خاش و نصرت آباد و ميرجاوه و كورين

عبدالسلام پاكزاد، لال بخش ريگي، احمد ساماني، حمزه شهنوازي، سعيد محمد شهنوازي، عبدالنبيكرد، صفا كردي، محمدرضا كردي تمنداني و باب‌الدين ميربلوچ.

* حوزه انتخابيه زابل و زهك

غلامرضا اشرافي،‌ عليجان پيغان، حسينعلي جهانتيغ، سيدباقر حسيني، حسن آقا حسيني طباطبائي، نظر دهمرده قلعه نو، عباس سارائي، سيامك غفاري پور، حبيل‌الله ناروني، حيبي نورا و عباسعلي نورا.
* حوزه انتخابيه زاهدان

صفر اسلامي، يعقوب براهويي پاكزي، زهرا برهان زهي، عليرضا بنداني، پرويز بهادر زهي ريگي، محمدرضا بهاري، قادربخش جمال زهي، سيد محمد رضا حسيني طباطبايي، محمدرضا خردمند، سعيد درخشنده، محمد نقي رخشاني، اميد ريگي، غريب ريگي، نورمحمد ريگي، حسن زارعي، فرهاد سرحدي، عبدالله شاهوزهي، موسي شه بخش، محمد حسن شيحكي، محمد طوفاني شهركي، محمد گل عيسي زايي، محمد اسماعيل فضل فرهادي، قباد گرگيج، محمود گمشاد زهي، نظر ملك رئيسي، منصور مير، محمد علي مير مرادزهي و علي يارمحمدي.

* حوزه انتخابيه سراوان

عبدالاسلام بزرگزاده، عبدالعزيز جمشيد زهي، دادخدا جنگي زهي، غلام محمد جهانديده، دادالله دادالهي سرجو، حميد درازهي، بهمن دهواري، نوب دهواري، ملك فاضلي، حميد رضا كيداني، ابوالحسن كريم زاده، صفر علي گرگيج و حميدالدين يوسفي.

** استان فارس

* حوزه انتخابيه آباده و بوانات و خرميد

محمدرضا ايماني، محمد جواد بخشي، محمد علي ترابي، رضا حسامپور، عليرضا خسروانيان، مهدي رضائي، محمد حسين شادمان حقيقي، سيدمهدي طباطبايي، علي اصغر فتاحي، مهريه فرخي، عليرضا فرود، امير حمزه كريمي، داود محمد جاني و محمود محمدي.

* حوزه انتخابيه اقليد

سيد عبدالرضا افضلي، اميرابراهيم اميري، محمد تقي ثابت اقليدي، جمشيد جرارد، محمد حسن جليلي، ابوالقاسم رحماني، شريف قبادي، كيومرث مولائي كردشولي، سيد اكبر ميرقادري، غلامرضا ناصري و احمد نيك‌فر.

* حوزه انتخابيه جهرم

سعيد اشرف زاده، علي جوكار، غلامرضا رضائي، سيد محمد مهدي رضوي زادگان جهرمي، صادق رهائي قطب‌آبادي، محمد مهدي شجاعي فرد و مجيد گنج حيدري.

* حوزه انتخابيه داراب و زرين دشت

نبي‌اله احمدي، محمد صادق ارزاقي، محمد مهدي افشاري، اسكندر بهمني، فريبا جامع، مراد رنجبر، صفدر زارع حسين آبادي، محمد سليمي، عبدالصالح شاكر، ابراهيم عسگري، ابوالقاسم عسگري و حسين محبي.

* حوزه انتخابيه سپيدان

عبدالرسول احمدي، منوچهر امامي، حميد شيرواني غوري، صادق غضنفري، محمد حسين فلاح مدواري، ‌عليرضا مدحت و محمود رضا نصيري.

* حوزه انتخابيه سروستان و كربال و كوار

نعمت‌اله بهزادي، اسكندر جعفري نوروزاني، رضا دارابي كواري، كرامت‌الله دهقاني، سعداله روستا طسوجي، حسن شيباني، محمدرضا عادليان، نادر فرار، محمود قاسمي سعادت آبادي، فرزاد مظاهري زراني، حسن مهدي زاده، بهرام نجف پور، محمد رضا نعمتي و عبدالله هژيرنيا.

* حوزه انتخابيه شيراز

عليرضا آقا بزرگي نائيني، جعفر اي، سهيلا ابراهيمي، اكبر اجرايي، مهراب اراده جويني، افشين اردشير دواني، شهريار اسدي، عباس اسكندري، مسعود اشرف زاده، علي اصغر باقري، محمدباقر باقري نژاديان فرد، ابراهيم بديعي، كرامت بلاغي، ناصر بهاري خوب، محمود پاكشير، سعيد پروين حقيقي، عليرضا پژوهش، باقر پورشيرزاد، مهرداد توحيدي، رضا ثابت اقدم، سيروس جعفري، محمد جعفري، ابوالفتح جمشيدي مطلق، رسول حاجي زاده، رحيم حسن زاده، حيفا حميدي، محسن خادمي، ساسان خاني، جليل خيرات، سيد احمدرضا دستغيب، علي دهقان فارسي، مصيب دواني، مريم ديهيم، سيد حسين ذوالانوار، سعيد رضا رحمدار، محمد رحيمي، هدايت‌اله رحيمي، جلال رحيميان، احسان رزاقي، مسعود رضايي، حمداله رضائي، عبدالرضا رضائي، سيد ابراهيم رضوي، ابراهيم رنجبر، غلامحسين رهبر، محمد هادي روحيان، مهدي روزي طلب، عباس زارع، ابوطالب زاهدي، حسين علي ساساني، ليلي سپهر‌ آرا، احمدرضا ستاري، سيد احسان شاه اميريان، ليلا شايسته، سعيد شجاعي سعدي، يوسف شمس، سياوش شهريور، احمدرضا طالبي نژاد، ناصر طاهري بشرويه، سيدمحمدعلي طباطبائي نژاد، محمدرضا عابدي نژاد، محمودرضا عرب، فاضل فتوحي آزاد، محبوبه قاسم زاده، ‌عظيم قاسمي، همايون كتبيه، شهرام كرمي، محمد خليل گراهم، علي مكارم نيا، پرويز محسن پور، شهرام محمدي قوام، محمدرضا محمدي كشكولي، سيروس مختار، سردار مرادي، عباس مراديان،‌ نادر مرداني، علي مكارم نيا، بهزاد منصوري، عبدالرزاق موسوي، اسحق مولايي، جهانبخش ميرزاوند، علي اكبر نكوفر، عبداله نبي زاده فرد شيرازي، اسد نصيري، علي اكبر نصيري، حميدرضا نوراني، حسن نيلي احمدآبادي و شهناز وزير زاده.

* حوزه انتخابيه فسا

احمد جمالي، محمد حسن دوگاني اغچغلو، داود شرافتي، رضا شيرواني شيري و سيده فاطمه هاشمي ثبت نام شدند.

* حوزه انتخابيه فيروزآباد، قير كارزين و فراشبند

ابراهيم استوار ميمندي، علمدار پاياني، مهران بهزادي، ناصر پوراسمي جاني آبادي، غلام عباس خانزاده، تورج دهقاني، اسمعيل رشيدي، نادر طيبي، عين‌الله عابدي، حيدر عاليشوندي، ميترا عراقي، بهمن غفوري، نادر فريدوني، سرمست فيروزي، امين‌الله فرباني كشكولي، كورش كرم پور حقيقي، وحيد محمودي،‌ محمود محيط، سيد يونس موسوي سرچشمه، روح‌اله نصيري و سيروس هاشم زاده.

* حوزه انتخابيه كازرون

احسان بدري طيبلو، علي اكبر بي‌نياز، علي پيران، اسفنديار دشمن زياري، داود دهقان، غلامرضا دهقان ناصرآبادي، اميرخسرو شجاعي، حجت‌الله صفري و غريب فاضل نيا.

* حوزه انتخابيه لارستان و خنج

قدرت‌الله احمدي، هدايت‌اله بيگلري، هوشنگ جعفرپور، علي اصغر حسني، ناصر سلماني، محمدحسين علي شيري، ابراهيم فرج پور، سيد منصور كشفي، يوسف محبي و محمد اسماعيل يگانه فرد.
* حوزه انتخابيه لامرد و مهر

عبداله حسيني، سيد حبيب حسيني المدني،‌ سيد رضي حسيني المدني، سيد محمدباقر حسيني المدني، محمد راستي، يوسف صادقي، قاسم مقيمي و سيد محمود هاشمي.

* حوزه انتخابيه مرودشت و ارسنجان و پاسارگاد

بهبود استواري، عبداله استواري، عباس اورنگ، عبدالمجيد ايزدي فرهادي، غلامرضا باصري، شيروان بهمني، حسين خاتمي، غدير خادم الحسيني، امين رحيمي، عنايت‌الله رحيمي، حبيب‌اله رشيدي كوچي، حسام رفيعي كهميني، محبت‌اله زارع، مهراب زارع پيشه، عبدالرضا زارعي، شكراله سعيدي، سيف‌اله سليماني، حسن شيانپور، كريم شكوهي نژاد، سيد بديع‌اله موسوي، علي همتي و بيژن هنرور.

* حوزه انتخابيه ممسني

ابوذر انصاري، اميرحسين رشيدي، امين عربي، منوچهر قائدي، سيد عبدالوهاب محمدي محمد آباد، عبدالرضامرادي، جعفر هاشمي و ايرج همتي.
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:
* نظر: