tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
۲۳۶۲۹بازدید
۲
کد خبر: ۳۳۴۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۸۷ - ۱۷:۴۸ 19 January 2009
امتیاز خبر: 86 از 100 تعداد رای دهندگان 23629
هوشنگ نصیرزاده: جوانی است قد بلند متولد مهرماه 1353 در تهران و پدری از اهالی رفسنجان و کرمانی الاصل، بسیار باهوش و فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و مدرس فعلی در همین دانشگاه، عاشق فوتبال، بسیار کم رو و خجالتی (بر خلاف ظاهر تلویزیونی) سر به زیر، کم حرف، طرفدار انتقاد، نوگرا و دارای خانواده اصیل و معتقد به اصول.

به نوشته دنیای اقتصاد، می گویند الکس فرگوسن سرمربی منچستریونایتد هیچ گاه برای این تیم کهنه نمی شود چون همیشه تازه می ماند. انگار فردوسی پور هم همیشه نو است و کهنه نمی شود. از روزی که تلفن همراه آمده او شماره تلفن اش را عوض نکرده و باوجودی که این شماره نزد خیلی ها لو رفته ولی هیچ گاه آن را عوض نکرده است چون او با این تلفن معمولاً نظرات افکار عمومی در مورد برنامه اش را می فهمد. برنامه اش رکورددار SMS است.

عادل، پول خوبی دوشنبه شب ها به جیب مخابرات می ریزد و از این طریق ثابت می کند که نزدیک 25 میلیون بیننده تلویزیونی دارد، فوتبال پدیده قرن ماست و وقتی این بازی انجام می شود سوالاتی در ذهن بیننده تلویزیون ایجاد می شود که باید به این سوالات پاسخ داد. برنامه «نود» وظیفه دارد که این سوالات را جواب بدهد.

فردوسی پور به عنوان یک تهیه کننده، یک مجری و یک برنامه ساز موفق توانسته در مدت کوتاهی جای این برنامه را در سیما و در قلب فوتبال دوستان باز کند. شماره کفش او 45 است طوری که وقتی روی پدال ترمز قرار می گیرد احتمالاً پدال گاز و کلاچ را هم فشار می دهد، خودش عاشق فوتبال است و تمام اعضای خانواده اش بیزار از آن. او تمام مسابقات فوتبالی را تماشا می کند و همیشه طرحی نو در سر دارد.

سرعت انتقال دارد و بازی فوتبال او هم بسیار خوب است. کمتر دیده اید که مصاحبه کند و اگر گیر افتاده باشد در حد چند کلمه بیشتر نمی توان از او حرف کشید. روزی در جام جم به او گفتم: بیا مسابقه تایپ SMS بدهیم، چون مطمئن بودم که به دلیل سرعت در تایپ متن، عادل را شکست می دهم اما به من گفت که بهتر است منصرف شوی چون من حتی با چشم بسته نیز می توانم SMS را تایپ کنم، اتفاقاً درست می گفت چون در حالی که واقعاً نگاهش به جای دیگری بود متن را با فشار انگشت می نوشت.

عادل سعی می کند برنامه «نود» را به هیچ کس و هیچ چیز نفروشد و از بهترین دوستش هم انتقاد می کند. او مهارت دارد که وارد ماجراهایی شود که برای افکار عمومی جالب است و متخصص کشیدن مو از ماست است،با آمدن هوویی به نام لیگ برتر، دیگر از کارشناس فنی استفاده نمی کند و فقط کارشناس داوری را به برنامه می آورد و در این کار هم دستش تنگ است. گاهی این کارشناسان خلاف آنچه در برنامه دیده می شود نظر می دهند و این لج فردوسی پور را در می آورد. برنامه «نود» به دلیل کثرت علاقه مندان همیشه برنامه اول ورزشی کشور است. دکتر اصغر پورمحمدی رئیس شبکه سه که فردی است باهوش و خوش اخلاق، به دلیل وسعت نظری که دارد برنامه «نود» را به همراه رئیس گروه ورزشی یعنی حسین آقا زمانی به دقت می بینند و اگر نظرات اصلاحی داشته باشند به عادل منتقل می کنند.

بیشتر جنجال هایی که برای افکار عمومی جالب بوده در تلفن های این برنامه وجود دارد؛ آنجا که با سوالات پیچیده عادل سعی می کند که مخاطب را به چالش بکشاند و تمام زوایای پنهان را نیز مطرح کند. فوتبال چون خط قرمز ندارد و تمام اصحاب آن ورزشی محسوب می شوند برنامه «نود» به راحتی می تواند در این حوزه جولان بدهد، این جوان که مردم را دوشنبه شب ها، بی خواب می کند و تا نیمه های شب و بعد از تغییر تاریخ روی ساعت های مچی افراد برای ورزش دوستان سرگرمی ایجاد می کند آنقدر باهوش است که کارش را به خوبی و نوگرایانه ادامه می دهد. سپهر الیاسی، حسین فرجادیان، مزدک میرزایی و بهزاد کاویانی در تهیه برنامه عادل را یاری می دهند و به هنگام مونتاژ نیز حاج نوروزی، کوروش اسدی، فرهاد فاضلی، فرید زرگری، علی فرجی و حسن یاراحمدی گاهی تا 14 ساعت کار فشرده انجام می دهند تا «نود» روی آنتن برود.

جالب است که بدانید تا به حال مزدک میرزایی دو بار و رضا جاودانی نیز دو بار «نود» را به جای عادل اجرا کرده اند ولی انگار «نود» فقط به عادل وصل است. برای او که برنامه اش دوشنبه آغاز و سه شنبه تمام می شود آرزوی موفقیت داریم.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۹/۱۵
ali bod.be etelatam ezafe kardid .mersi
حمیدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۸۹/۰۲/۰۲
ایشان دوست داشتنی میباشند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: