۷۳۸۸۵بازدید
کد خبر: ۱۱۶۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۶:۱۷ 25 August 2010
امتیاز خبر: 98 از 100 تعداد رای دهندگان 73885
فرزین پورمحبی، در مطلب طنزی در «خبر آنلاین» نوشت:

یکی از آمارهای به ظاهر رسمی که از سوی منابع نیمه موثق به تازگی انتشار یافته است در طی یک دسته بندی مرحله‌ای چنین عنوان می‌کند:

 * 90 درصد از مردان متاهل، مایلند تجربیات بهتر و یا زیباتری را نسبت به همسر خود کسب نمایند! (البته این جمله، تنها یک نقل قول، از سوی مردان فوق الذکر است و گرنه همگان می‌دانیم که همسر هر مردی، بطور بالقوه، بهترین و زیباترین تجربه‌ها برای او محسوب می‌شود !!)
 * 70 درصد از مردان متاهل برای رسیدن به این مقصود، کمر همت خود را شل نموده (ظاهراً به جز مورد فوق در سایر موارد، این کمر سفت می‌شود!) و تصمیم می‌گیرند راهکاری برای این وصال بیابند.
 * 50 درصد از این مردان، متاسفانه این راهکار را می‌یابند، اما خوشبختانه در عمل، حرارت و گرمایی که معمولاً در کانون خانواده‌ها موج می‌زند، به یکباره وجدان آنها را نیز شعله ور می‌سازد . از طرفی هم، هیچ چیزی مزخرف تر از یک وجدان شعله ور، در اینگونه مواقع، نمی‌تواند مزاحم و مانع کار آدمیزاد و از جمله، این مردان بشود، که البته تا حدودی این مورد هم بری آنان اتفاق میافتد. اما... دقت کنید، تا حدودی!

چراکه در یک فعل و انفعال پیچیده متابولیکی، متاسفانه 30 درصد از مردان فوق، موفق به اطفای شعله‌های وجدانشان شده و بدین نحو است که آنها در این کار نه جندان خیر، بالاخره پا پیش می‌گذارند.
در انتهای این ماجرا هم، 20 درصد از مردان، باری به هر جهت به سر منزل مقصود خود می‌رسند و به جرگه خیانت پیشگان درمی آیند و یا به اصطلاح کامیاب می‌شوند! (البته قبل از وقوع این اتفاق،اگر آنها، به هر دلیلی سقط می‌شدند، به قطع و یقین بر روی سنگ قبرشان کلمه ناکام قید نمی‌شد ولی در اینجا ما کلمه مناسب تری را نیافتیم!)
 
با نگاهی معنی دار به این آمار پرمعنی، می‌توان براحتی متوجه شد که به هر حال 90 درصد از شوهران زنان معصوم جامعه، (مسئولیت این لقب را نویسنده خود به عهده می‌گیرد!) بطور بالقوه در آستانه خیانتی کثیف به همسرانشان هستند و واضح است که این خیانت، در صورت بالفعل شدن، می‌تواند تأثیرات و ضربات قابل توجهی را به روند زندگی پاک و بی آلایش خانواده‌ها وارد سازد. از همین رو، کارشناسان فن، به طرق مختلفی درصدد رفع و رجوع این آسیب‌اجتماعی برآمده‌اند و البته راه حل هایشان هم در حد خود، موفق بوده‌است. 

اما روشی که توسط حقیر در سطور زیر برای رو شدن دست مردان ارائه شده، به میزان 3 /1 درصد، نسبت به روشهای پیشین،موفقیت بیشتری را نشان داده است. همچنین غالب زنانی هم که از این روش استفاده کرده‌اند، همواره رضایت خود را در محافل مختلف به شکل تلویحی ابراز داشته‌اند. از همین رو، برای اشاعه هر چه بیشتر این دستورالعمل و با هدف آگاهی عمومی زنان و بالاخره برای کسب آمادگی‌های لازم آنها در مواجهه با یکی از خانمان سوزترین بلایا، تحقیق زیر تقدیم می‌گردد:

(فلسفه تطبیقی سیاست و خیانت )
 
حالت اول - تنوع طلبی 
مردان خیانتکار، از روحیه تنوع طلبی، برخوردار هستند. آنها غالباً طرفدار زنانی می‌شوند که زیبایی آنها متناسب با مد روز حاکم بر جامعه بوده و بالطبع با تغییر «مد»، آنان نیز درصدد تغییر «مورد» خود، بر می‌آیند! حضور چنین افرادی در صحنه سیاست نیز، با توجه به اوصاف فوق‌الذکر، قابل بررسی خواهد بود. به عنوان مثال، اگر متوجه شدید که شوهرتان با توجه به شرایط روز سیاسی (یا همان مد روز) حزبش را، بدون هیچ عذاب وجدانی تغییر داده و همواره خود را طرفدار سرسخت حزب حاکم بر جامعه، نشان می‌دهد (همان حزب باد) همین نشانه، کافیست تا بتوان نتیجه گرفت که شوهرتان در آستانه و یا حتی اواسط یک رابطه مشکوک به خیانت بوده و یا می‌باشد.
   
حالت دوم - انحراف اذهان عمومی
یک نامزد انتخاباتی در عالم سیاست، جهت سرپوش گذاشتن بر روی نقاط ضعف فراوان خود، معمولاً سعی می‌نماید، خصوصیات مثبت و البته بسیار محدودش را، با حرافی و به طرز اغراق آمیزی، بزرگ و مهم نشان دهد. نتیجة چنین شگردی آن است که او می‌تواند توجه دیگران را براحتی از نقاط ضعف حساس و بسیار تأثیرگذارش، منحرف نموده و همگی آنها را پوچ و بی‌ارزش جلوه دهد و این، دقیقاً همان روشی است که مردان خیانتکار، معمولاً برای انحراف اذهان همسرانشان در قبال عمل ننگین خیانت خود، بکار می‌گیرند.

بنابراین اگر متوجه شده‌اید که رفتار و سکنات شوهرتان به گونه‌ای شده است که سعی در متقاعد نمودن شما برای توجه و پذیرش خصائل نیکویش را دارد، بار دیگر شما می‌بایست کلاهتان (یا روسری‌تان) را بالاتر گذاشته و حواستان را شش دانگ تر نمائید. چون، ذکر محاسنی که معمولا به شکل آزاردهنده‌ای از خود شخص بیان می‌شوند، معمولا نکته انحرافی ماجرایی است که انتهایش، به جاهای باریکی کشیده می‌شود....

به عنوان مثال، شوهران خائن ضمن آنکه در چنین اوقاتی همچون سیاستمداران، حراف می‌شوند، دائما نیز از سجایای خود، مانند: حس خانواده دوستی، یا از اعتقاد و اصرارشان در یادآوری و برگزاری مراسم سالگرد ازدواج و روز تولد همسرشان، به شکل غریبی، داد سخن سر می‌دهند . بدین ترتیب، مشاهدة حتی یکی از این موارد، آنهم در وجود یک مرد،(که کارشان فراموش کردن این قبیل چیزهاست ) بسیار مشکوک و شبهه برانگیز بوده و به خودی خود، این رفتار یک تهدید مهم برای سرنوشت زنان بینوایشان، محسوب می‌شود.

حالت سوم - وعده‌های پوشالی

هماهنگونه که می‌دانیم یکی از خصوصیات قابل توجه سیاستمداران کار کشته، دادن وعده و وعیدهای فراوان و البته بی‌اساس به افراد جامعه است. دلیل اتخاذ چنین روشی از سوی سیاستمدران نیز چنین است:
شعارها و وعده‌های خوش آبرنگ، از جمله ابزاری محسوب می‌گردند که می‌توان با آنها، چند صباحی مردم را در باد رسیدن به آینده‌ای درخشان و پرشکوه، سرمست و خمور، خوابانید. همین فرصت هم، کافیست تا سیاستمداران، بدون آنکه کسی در عمل، متوجه بی‌شعوری و یا عدم صلاحیتشان شود، اسب خود را زین کرده و آنرا برای رسیدن به مقصودشان بتازانند و یا بقول معروف، در عرصه سیاست ترکتازی نمایند.

البته هنگامی که نئشه گی و خماری مردم هم پس از چندی پرید و آنها متوجه شدند که دنیای ساخته شده توسط سیاستمداران، پوچ و پوشالی بوده است، نباید نگران وقوع اتفاقی خاص و یا اعتراض کسی به این قضیه بود. چرا که مردم، معمولا معتقدند، سیاستمدارانی که وعده‌های توخالی می‌دهند، باری به هر جهت از سیاستمدارانی که مانند یک گونی سیب زمینی، هیچ وعده‌ای نمی‌دهند، قابل تحمل‌ترند!

اما نکته جالب این ماجرا این جا است که پس از مدتی، به برکت وجود نیروی شگفت‌انگیز نسیان و فراموشی، که در کالبد همه انسانها به نحوی تعبیه شده است، تمامی وعده‌ها و یا تحقق و عدم تحقق آنها را، همین مردم قانع به همه چیز،به کل از یاد برده و بقول معروف، همه چیز، ختم به خیر می‌شود.

آیا می‌دانید اگر وعده‌های داده شده توسط تمامی سیاستمداران جهان، تا کنون محقق می‌شد چه اتفاقی می‌افتاد؟
آیا می‌دانید اگر این وعده ها، بعدها، توسط مردمی که از حافظة متوسطی هم برخوردار بودند، پیگیری و مطالبه می‌شد، چه سرنوشتی هم اکنون نصیبشان می‌شد؟ ( همانگونه که میدانیم و می‌بینیم، خوشبختانه این مهم، عملی نشده است و به همین خاطر، در حال حاضر، جهان آرامتر از چیزی است که می‌توانست باشد!)

 اجازه بدهید از بحثمان منحرف نشویم .....
از سویی دیگر،همین نیروی نسیان در مواقع ضروری و درست همانند سیاست مداران، به کمک حال مردان خیانت پیشه هم می‌آید و آنها را از قرار گرفتن در مظان اتهام همسرشان، نجات می‌دهد...... می‌پرسید چطور؟

مردان خیانتکار نیز، همانند سیاستمداران حرفه‌ای، معمولاً همسران خود را در میان دریا یی از وعده و وعیدهای بی اساسشان غرق می‌کنند و درست در هنگامی که همسران آنها،شاد و کیفور، مشغول دست و پا زدن در میان امواج نیلگون این دریا هستند، آنها نیز بر خر مراد خود سوار می‌شوند . از این رو، اگرطی هفته‌های گذشته، تعداد وعده‌های همسرتان، از قبیل: خرید ویلا در شمال کشور،خرید سرویس کامل طلا و جواهر، بردن شما به مسافرتهای خارج از کشور، آنهم به اتفاق مادرتان و چیزهایی از این دست، افزایش یافته است، شما می‌توانید با کمال اطمینان، به خیانت کثیف شوهرتان بدون شک، شک کنید!

برای پیشگیری از افتادن در چنین دامهایی، توجه به دو نکته زیر، خالی از فایده نخواهد بود:
1- میزان وعده‌های همسرتان و تحقق و یا عدم تحقق آنها را در طی یک مدت خاص، محاسبه کرده و آنها را در گوشه آیینه میز آرایشی تان با یک رژلب معمولی یادداشت نمائید. بررسی نتایج آماری منحنی بدست آمده، می‌تواند در آشکار نمودن نیات درونی همسرتان بسیار موثر باشد.
2- همگان می‌دانند گوش زنان، موثرترین راه نفوذ به آنان است و تصادفا، غالب وعده وعیدها نیز از طریق همین گوش شنیده می‌شوند، بنابراین سعی نمائید در یک برنامه زمانبندی شده، از این عادت مذموم که متاسفانه گریبانگیر اکثر زنان هست، دست برداشته وحتی الامکان برای یکبارهم که شده دنیا را با چشم و یا حداقل با دماغتان، احساس نمائید! توجه داشته باشید که چشمان بسته وگوشهای باز،بهترین فرصت را برای سیاستمداران و ایضاً مردان خیانتکار، فراهم می‌سازند.

 حالت چهارم - آرمانگرایی

آرمانگرایی یکی دیگر از آفت‌های بزرگ همسران خائن هست، متاسفانه این آفت نیز، از طریق سیاست و سیاستمداران به چنین مردانی رسیده است، چراکه اهالی صحنه سیاست، معمولا به امور بدیهی و پیش پا افتاده ای، مانند: تامین نان شب مردم،پیداکردن کار برای جوانان و یا حل کردن معضل ازدواج، بازکردن گره کور ترافیک و جلوگیری از افزایش بی رویه اعتیاد و نظارت بر واردات و صادرات کالاها و کنترل افزایش جمعیت و... علاقه و تمایل چندانی از خود نشان نمی‌دهند!

سیاستمداران باتوجه به حس آرمانگرایی که در وجود شان غلیان می‌کند، معمولا ترجیح می‌دهند انرژی خود را صرف حل کردن مسائل متافیزیکی جهان هستی، نظام مندی و اصلاح حیات بشری و بطور کلی، ساماندهی امور ماوراء الطبیعه نمایند!

ازسویی دیگر، همسران خیانت پیشه هم، به جای رسیدگی به امور خانوادگی روزمره، مثل تعویض تسمه کولر و یا واشر شیر دستشویی، بردن اهل و عیال به تفریحات آخر هفته و... همواره مایل هستند که، اوقات خود را در کنار صفحه رایانه، ماهواره وموبایل،آنهم برای رسیدگی به امور به اصطلاح حساس دهکده جهانی، سپری نمایند. اما از جمله امور حساسی که چنین مردانی به آن می‌پردازند، برای نمونه، مشاهده و بررسی اندام برهنه و چهره زنان سایر نقاط جهان است و البته پیگیری اموراتی که اقتضای شغل این زنان معلوم الحال، ایجاب می‌کند،نیز از دیگر مشغله‌های آرمانی مردان خیانت پیشه می‌باشد!

اصولا مردان خیانتکار در یک واکنش آرمانگرایانه معتقدند:
می بایست به زنانی بیشتر پرداخت که حداقل، ارزش خیانت به همسرشان را داشته باشند! بالطبع، چنین زنهایی را نمی‌توان در کوچه پس کوچه‌های محله‌ها و یا در حین پرداختن به امور معمولی و بدیهی روزمره، جستجو کرد. از همین رو آنها، برای نیل به مقصود پلیدشان، دست به دامان موتور جستجوگر گوگل در تجهیزات مولتی مدیا و سایبرناتیکی می‌شوند.

اما راهکار..... برای جلوگیری از رشد و گسترش این آفت، سعی نمایید در یک اقدام ضربتی، کلیه زنهای زیبا و یا وسایلی که تصاویری زیباتر از چهره شما را نشان می‌دهند، بلافاصله محو نمایید. حتی اگر در این راه، ناچار باشید که تصاویر تمامی زنهای جهان را از بین ببرید، این کار را با جدیت به انجام برسانید! به هوش باشید، قبل از آنکه زود دیر شود، استفاده از اینترنت، ماهواره و کلاً کنترل آلات فسق و فجور را در اختیار گرفته و یا به نحوی فیلترشان نمائید.

یقین نمایید، سانسورهای خانوادگی در اینگونه مواقع همچون سانسورهای دنیای سیاست همواره نتیجه بخش و موثر می‌باشند و شاید هم به همین خاطر است که مردان اهل سیاست سعی دارند تا اصولا کسی،چیز خاصی را ندیده، نشنیده و من حیث المجموع، نفهمد! مگر نشنیده اید که گفته‌اند: «هر آنچه چشم بیند دل کند یاد!» حال، این شعر با اندکی تغییر (تغییر «یاد» به «یار» و تغییر اعراب چند حرف) مصداق مردان هیز چشم خودمان می‌شود!
خلاصه بگوییم، مردان کور و ملت چشم و گوش بسته، از جمله بی خطر ترین و در عین حال، بهترین چیز‌های دنیا هستند !
 
حالت پنجم - گرایش به بی ناموسی
می دانیم که سیاست، پدر ومادر درست و حسابی ندارد و تصادفا زنهایی که با مردان خیانتکار شما، ارتباط مسئله دار برقرار می‌کنند، معمولا از چنین شجره‌ای برخودارند! بدین ترتیب، قبل از آنکه، کار از کار این قبیل مردان بگذرد و تا زمانی که آنها نیز همچون یک سیاستمدار، تا خرخره آلوده به امور بی ناموسی نشده‌اند، می‌بایست قبل از وقوع، علاج واقعه نمود. برای این کارهم، لازمست که کلیه بانوان محترم، اصل و نسب تمامی زنان اطراف همسرانشان را، در آورده و بعد از تعیین آنکه هر کدامشان از زیر چه بته‌ای بعمل آمده‌اند، تمعهیداتی را هم، در همان راستا، بعمل آورند.

لازم به توضیح است، زنانی که مادرشان معلوم، اما پدرشان همچنان نامشخص باشند، به‌اندازه زنهای بی پدر و مادر، خطرناک خواهند بود. بنابراین در بررسی بیوگرافی این زنان و همچنین عملکرد شوهران، می‌بایست نکات ظریفی از این دست را، دقیقاً مورد توجه قرار داد، تا خدای ناکرده، "خون گناهکاری" توسط شوهرتان برزمین ریخته نشود! امان از این وسوسه‌های مشابه شبهای زفاف!

حالت ششم- کتمان واقعیت

معمولا سیاستمدران، تمایل جالب توجهی به مخفی ساختن وافعیتها را دارند. آنها حتی مایلند تا بسیاری از امور معمولی را پشت درهای بسته، آنهم به بهانه حفظ امنیت ملی، رعایت مصالح اجتماعی و بالاخره جلوگیری از تشویش اذهان عمومی، مورد بررسی قرار دهند. (دراین مورد، گول سیاستمدارانی که شعارشان شفاف سازی در امور است را نخورید، چرا که خود همین شعار، شگردی است برای کتمان بیشتر واقعیات!)

از سویی دیگر، مردان خیانتکار نیز، معمولا کارهایشان راپشت درهای بسته به انجام می‌رسانند ! البته این قضیه درهای بسته را هم، مانند یک سیاستمدار، به شکلی توجیه می‌کنند که در نهایت، تبدیل می‌شود به منتی وبال گردن همسرانشان!
اما چگونه......؟

اگر مدتی است که شوهرتان دلیل تاخیر شبانه اش را جان کندن برای کمک به اقتصاد خانواده و در آوردن یک لقمه نان بیشتر، قلمداد می‌نماید و بعد هم، آن لقمه نان اضافی را با منت فراوان (همچون چماقی که سیاستمداران کار کشته، بابت زنده بودن و نفس کشیدن ملتشان، مرتباً بر سر آنها فرود می‌آورند) داخل چشمانتان فرو می‌کند، هرچه زودتر دست بکار شده و به فکر چاره باشید ! چون روزهای خوش زندگی شما به‌اندازه شبهای خوش شوهرتان دوام نخواهند داشت!!

حالت هفتم - ایجاد دشمنان فرضی

معمولا شوهران خیانتکار به طرز سوال برانگیزی و بدون دلیل خاصی از رفتار، پوشش، اخلاق و حتی زیبایی سایر افراد بالاخص زنها، مرتبا انتقاد می‌کنند و دریک اقدام عجیب تر، خواهان آن هستند که خود همسرانشان (یعنی خود شما) برای اصلاح و تربیت چنین افرادی، آستین‌ها را بالا بزنند! بدین ترتیب با مشاهده این اعمال از سوی شوهرتان، یکی دیگر از راههای تشخیص خیانت وی مشخص می‌شود.

 اما در سیاست نیز، این روش، کارآرایی موثری داشته و در اصطلاح به آن، ایجاد "دشمن فرضی" می‌گویند. از جمله خواص آن هم، سرگرم کردن مردم است. البته اینکه سیاستمداری به فکر سرگرم کردن مردم خود باشد، کار بدی نیست اما بشرط اینکه در زمان مشغولیت مردم، آنها نیز، مثل بچه آدم سرجایشان بشینند و هدف خاصی را دنبال نکنند! اما همانگونه که پیش بینی می‌شود متاسفانه سیاستمداران در چنین مواقعی، مثل بچه آدم ننشسته و هدف خاصی را هم دنبال می‌کنند! یعنی درست همانند مردان خیانتکار، که بیخود و بی جهت، زنان و مردان متفاوتی را تحت عناوین مختلف، در برابر همسرشان قرار می‌دهند و دقیقاً در زمانی که همسران ساده دلشان مشغول مواخذه و مجادله با دشمنان صوری خود هستند، متاسفانه شوهران خیانتکار، با استفاده از فرصت پیش آمده، دمی به خمره می‌زنند!

بنابراین هیچگاه، ابلهانه خود را با مترسکان ساخته شده توسط شوهرتان مشغول نسازید و گول این دشمن تراشی‌های گاه و بیگاهش را نخورید. پرداختن به این جنگ زرگری از سوی شما، بنحوی تامین کننده سور و سات و عیش و نوش همسرتان خواهد بود. بعنوان مثال، آنها ممکن است از خواهرتان و یا صمیمی ترین دوستتان حرفهایی را نقل قول نمایند که در اصل، هیچ سندیتی نداشته باشد.

پس هنگامی که همسرتان مرتبا با بدجنسی، نقل قولهایی از افراد پیرامونتان روایت می‌کند، حواستان را بیشتر از آنکه به حل و فصل آنها معطوف سازید به کارهای پشت پرده همسرتان سقم دهید. حتما در آن هنکام، شاهد اتفاقات پشت پرده‌ای خواهید بود! حتی ممکن است چنین مردانی، از زنان همکار خود بالاخص، منشی‌های دفترشان، بیشتر بدگویی کنند. چرا که همه آنها، بدرستی در لیست سیاه شما قرار دارند! پس به شکیات خود در این مورد نیز اطمینان داشته باشید و توجه نمایید که "تفرقه بیانداز و حکومت کن" از جمله شعارهای معروف سیاسی است که ممکن است در مورد شما، آنهم توسط همسرتان مصداق نماید!

حالت هشتم - رفاه طلبی و شیک پوشی

رفاه طلبی یکی دیگر از خصوصیات بارز سیاستمداران است. آنها معتقدند برای رسیدن به پست فعلی شان، مشقات و زحمات زیادی را، همچون: مبارزه، زندان، شکنجه و.... متحمل شده‌اند. بنابراین سیاستمداران درست یک روز بعد از تصدی پست و مقام شان، همواره در صدد تاًمین رفاه و آسایش بوده و خود را مستحق دریافت مواجبی از بیت المال و بخشی از درآمدهای خالص و ناخالص ملی کشورشان می‌دانند! این مسئله، وضعیتی را بوجود می‌آورد تا باعث شود یک سیاستمدار به لحاظ موقعیت مالی و حتی تیپ ظاهری هم از شرایط روبراهی برخوردار باشد!

از طرفی هم، با توجه به اینکه مردان خیانتکار معمولا برای رسیدن به محبوبشان متحمل سختیهای زیادی می‌شوند (همچون: اقدامات زیرزمینی برای مخفی ساختن اصل و کل ماجرا از همسرانشان، بیداری‌های شبانه برای رسیدن به محبوبشان و نگارش پیاپی ایمیل و نامه‌های شبانه-دراصطلاح سیاسی به شب نامه معروف هستند- و...) لذا با اوصاف فوق، طبیعی است که این مردان، همچون سیاستمداران، خود را مستحق استفاده از بهترین امکانات، همچون: عطر و ادکلن و لباسهای گرانقیمت، آنهم از حق و حقوق اهل و عیال و سبد مالی خانواده شان بدانند.

بدین ترتیب، اینکه می‌گویند: مردی که شلوارش دوتا شد سر و گوشش خواهد جنبید پر بیراه هم نبوده و نیست! اما ما در اینجا می‌گوییم که صرف داشتن دو شلوار، برای تشخیص اینگونه مردان کافی نیست . چراکه این قبیل مردان با توجه به اقتضای کارشان، بسیار شیک پوش تر از کسانی که تنها دو شلوار دارند ظاهر می‌شوند! و در اصل همین نحوه پوشش و وضعیت ظاهری آنان (که البته تنه به تنه سیاستمداران هم می‌زند. )است که بسیاری از مسائل را در مورد آنان مشخص می‌نماید!

حالت نهم - ادعا

طبق یک قانون سیاسی، معمولا سیاستمداران، از داشتن چیزهایی دم می‌زنند که هیچگاه آنها را نداشته و یا نمی‌خواسته‌اند که داشته باشند! از همین روست که سیاستمداران کشورهای مختلف، معمولا از وجود آزادی، رفاه، استقلال و... صحبت می‌کنند! از طرفی هم مردان خیانتکار، معمولا از غیرت، تعصب، شرف و آبرویشان درخصوص امور ناموسی و خانوادگی بیش از سایر مردان داد سخن سر می‌دهند. بدین ترتیب اگر گفتگوهای شوهرتان، درخصوص داشته هایش را (در اینگونه مسائل) مانند داشته‌های ادعا شده از سوی سیاستمداران (در همه مسائل) کاملاً عکس نمائید، مطمئن باشید که در تشخیص خیانت وی، نتیجه لازم را خواهید گرفت.
 در نظر داشته باشید که تشخیص هر چیزی نصف راه حل آن چیز است.

در پایان متذکر می‌گردد که این روش، هنوز در ابتدای راه است و جا دارد که کارشناسان دیگری نیز بیایند (ترجیحاً زنان، چون کارشان مطمئناً در این زمینه بی غرض و از جان و دل خواهد بود!) و ابعاد مختلف این روش را تا آنجا که برایشان مهم می‌باشد، توسعه دهند . امید است که در آینده، شاهد گسترش این مهم و در نتیجه ریشه کن نمودن ابعاد مختلف نسل مردان خیانتکار، همچون نسل همجنسبازان باشیم!!
برچسب ها
خبرهای مرتبط
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۷۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
بی نمک
رضا نیک فرجام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
کار سر آمده حکیم است.
ebrhaim
|
United Arab Emirates
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
دو حالت استنباط می شود یا اینکه نویسنده همه این راهه را که به عقل جن نمی رسد را یک شبه رفته یا اینکه یک زن ذلیل به تمام معناست که در اینصورت بگو مادر زنت واست اسفند دود کنه با این تحقیق متافیزیکت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خیلی جالب بود چون همه این صفات تو سیاست مداران ما به فور دیده میشه مخصوصا ایجاد دشمن فرضی
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
????????????
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
در جامعه كنوني ما كه هزاران سوژه ناب اجتماعي براي تحقيق وجود دارد ازجمله همه گير شدن دروغ و ريا ، فريب كاري و چاپلوسي ، توجيه خلافهاي مالي، و هزاران معضل مصيبت ساز ، آن 90% كه منظور نويسنده، مربوط به 10% از مرداني است كه با همان خصائص بدون شايستگي و داشتن حداقل ظرفيتهاي لازم به پول و مكنتي باد آورده رسيده و بقول معروف شلوارشان دوتا شده وگرنه به لطف مسئولان، 90% مردان اين سرزمين سالهاست چنان درگير تأمين معاش روزانه و دچار نگراني و دغدغه هاي فردا هستند كه نفسي براي اين نوع اشتباهات ندارند .
ali
|
United Kingdom
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
حالت 4 و 6 و9
ناشناس
|
Malaysia
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
مقاله بسیار دوپهلو و هدفمندی بود که به نظر جنبه دوم آن بیش از عنوان مقاله مد نظر نویسنده بوده است!
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
سلام

ميشه اين موضوع رو تعميم داد به انتخابات
ناشناس
|
Austria
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
ببخشیدا یه کم مودب تر هم میتونستید مطلب را برسانید ضمن اینکه زنان هم چنین حالات و رفتارهایی را از خود نشان می دهند در یک جامعه سالم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
جالب بود لطفا كامنتها رو درج كنيد باحالتر بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
شوخی با این سیاستمداران در واقع شوخی با این دینداران (!) است.
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
البته در عالم سیاست درست است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خیلی جالب بود.مرسی.کنایه هات بینظیرن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
چه گزارش مسخره ای...
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
4

باحال
|
Germany
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
واقعاً که چرت و پرت نوشته. چون من هیچکدام از این کارها را انجام نمیدم
foroughi
|
United States
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
باسلام
متاسفم از چاپ این مطلب و عدم توجه مسولین تابناک ، کانون خانواده را هدف قرار داده اید .
بیدار شوید . همین بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
دست مریزاد حالا فهمیدیم چرا در کشور ما جایی برای زنان در امور سیاسی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
ظاهرا به جای بی بی سی فارسی ،در این سایت بارگذاری
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
لطفا با اين لايحه جديد حمايت از خانواده يكي اول خيانت شوهر براي من تعريف كند تا بعد من بگم...
هر لحظه بايد انتظار داشته باشي كه وقتي در را باز مي كني شوهرت را با يكي ديگه ببيني... ديگه هيچ ادعايي هم نمي توني داشته باشي چون همونجا مي تونند ادعا كنند كه صيغه هم هستند و سر زنه مي مونه بي كلاه! واي چه خانواده اي بشه اين خانواده..
پدر ها چه درس حيا و عفتي به دخترهاشون ميدهند... نگران نباشيد دختر ها هم خوب اين درسها را ياد مي گيرند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خیلی مزخرف بود
لواسانی
|
Afghanistan
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
جذابترین مقاله ای بود کخه خواندم قلم شیوایی دارد نویسنده توصیه می کنم به کارشان ادامه دهد البته دلیل دارد جانا سخن از زبان ما می گویی
ناشناس
|
Turkey
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خیلی با حال بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
فساد اجتماعی در ایران غوغا می کند و این از دستاوردهای سیاسی کشور است!
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
واقعاً خجالت آور است که روابط زن و شوهری به این فورمول های سطحی و ساده انگارانه فروکاسته می شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خوش تیپ دندونمونو کشیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خدا لعنت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
این نوشتار گرچه ممکن است در مقام تجربه وحدس یا بصورت غالب با واقعیت همراه شود ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای جز تشویش اذهان به دنبال نخواهد داشت و در قرآن هم: وان الشیاطین لیوحون الی اولیائهم.. میخوانیم چرا که دامن زدن به این گونه مسائل جز تخریب خانواده و ایجاد شک وشبهه نتیجه دیگری بدنبال نخواهد داشت خصوصاً این درشرع مقدس بیان هر کلمه راستی مشروع نیست! و این حد اقل معنی غیبت است که حرام است چون درصورت کذب تهمت خواهد بود والا اگر با اشاعه فحشاء همراه شود مسئله صورت دیگری پیدامیکندو...
خشایار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
خیلی زن ها به شوهرانشان اعتماد دارن که توهم باین اراجیف به باد دادی!
متاسفم برای طرز فکر عقب افتاده و فناتیکی که دارید.
شما با این مقاله سرار توهین آمیز می خواهید چه چیزی را اثبات کنید؟
اینو بدون خیانت دوطرفه است
مرتضی ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
مرتیکه کچل تو نمی گی با این توهمات داری زندگی خیلی ها رو به یاد می دی و الکی برای زنها ذهنیت متفی ایجادمی کتی؟
گئومات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۳
مثل لیست مفسدان اقتصادی که در جیب وی بود و هرگر خارج نشد و وعده های دیگر......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
دمت گرم خوب سیاستی داشتی
بعید بود مطلبی بااین همه گوشه و کنایه سیاسی را تابناک تاب بیاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
نویسنده مقاله اصلا با اسلام وموازین اسلامی اشنایی ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
نویسنده تمامی این حالتها را با تجربه شخصی به اثبات رسانده است وبه نظر میرسد خود خیانتکار ترین مرد دنیا باشد
omid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
معلومه خودش خیانت کاره
رهگذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
با هر هدفی این مطلب را آورده اید بدانید تاثیر سوء ان بیشتر از از اثر مثبت ان است. با این کار تازه خانواده ها را از هم می پاشید
واقعا که . اگر هم درست باشد ولی : جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت !!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
لوووووووووووووووووووووووووس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
واقعا که انتخاب مطالب در سایت سابقا نسبتا وزین تابناک به کجا کشیده است که چنین مطلب زرد مایل به قرمزی در آن منتشر میشود!؟
ناشناس
|
-
|
۰۵:۱۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
متاسم ازاینکه شعورمردم رادستکم گرفتید.فکرمیکردم مطلب نگارنده علمی است
آ
|
-
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
ايول بابا خوب از خيانت مردا استفاده كردي و حرفهاي مردم مظلوم جامعه رو زدي.اي شيطون.
ايول به ابتكارت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
جالب بود*7*7*7*7*7*7*
fsrzan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
گنگ مبهم حرافانه بعضا بی اساس غیر مرتبط و خلاصه فقط صفحه اینترنت را پر کرده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
عجب انسان باتجربه ای است این نویسنده همه راههای خیانت درسیاست و خانواده را به نهایت طی فرمودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
شش مورد يعني دوسوم مواردمصداق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خاك بر اون سر زن ذليلت كنن.
بيچاره كدوم زن تا حال پيدا شده كه زيرآب بقيه زنها رو بزنه!!
پوردلشاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
سلام
خواهش ميكنم اين نظر را به اطلاع آقاي پورمحبي برسانيد:
"اصلا" مطلب طنزي نبود و اصلا" هم خنده نداشت؛ بلكه خيلي هم گريه‌دار بود.
نه بخاطر اينكه بد نوشته شده بود، بلكه بخاطر اينكه خوب نوشته شده بود.
تعريف درست طنز،‌نمايش واقعيات و تلخي‌هاي جامعه در لفاف خنده و شوخي است "
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
اصلا خودتم میفهمی چی نوشتی؟!!!!!!!!!!1
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خاك بر اون سر زن ذليلت كنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
این متن غیر از فحشا وتوهین به بانوان چیز دیگری نداشت
بسیار هم بی مزه بود
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
حالت دهم:نبودن خانه عفاف
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
عمو تو خودت حتماً اند این کاره ای ها ! شیطون !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
دمت گرم، گل گفتي.(البته راجع به سياستمداراهم حق گفتي )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
نمي دونم متوجه مضمون بسيار زشت اين جمله شده ايد و آن را منتشر كرده ايد يا نه؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خیلی خیلی زیبا بود...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
چرت بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خیلی خیلی زیبا بود... واقعا مطلب گویا و پر محتوایی بود که در ضمن ایهام، در هردو وجه صادقانه بود. با تشکر از تابناک که این دسته مطالبش واقعا منحصر به فرد خودشه.
يك خائن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
نويسنده مقاله عقده اي و مريض جنسي است خود را به دكتري نشان دهد بهتر است
hfhghhf
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
این قدر ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
چه قدر سطح فرهنگی جامعه مان پایین است. اقایان بخندید...
ناشناس
|
Kazakhstan
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خيلي مسخره اي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
واقعا که مسخره بود! شما خودتان هم قبل از انتشار مطلب را نمی خوانید نه؟ یعنی هرکی هرچی نوشت باید لبنک بدهید؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
اونای که به این مطالب گیر میدن خیلی سطحی فکر می کنن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خیلی مضحک بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
خوب بود
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۸۹/۰۶/۰۴
عالي بود. همه اينا سر من اومده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۹
متاسفم برای مردان جامعمون!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۷
خواندن این مطلب , منو نسبت به همسرم دچار شک و تردید کرد چون , بعضی از موارد ذکر شده رو تو وجودش دیدم ......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
حرف راست تلخه عالیییی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
مردها چ حوری باشی چ زشت ترین بازم خیانت میکنن روزی .اما ب این دقت نمیکنن ک چوب خدا بیصدا و کمر شکنه. جالب بود مرسی
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۵
کاملا موافقم چون این اتفاق تلخ برای خودم افتاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
مطلب جالبی بود
نیکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۲
تمام مواردی که ذکر کردید در رابطه قبلی من (ویژگی های اخلاقی طرف مقابلم ) بود.

و من همیشه کنار میودم تا آخر سر خیانت به طرز معجزه واری نمایان شد. درست در لحظه ایی که بی نهایت عاشقش شدم پوچ شدم...

و الان که أین مطلب و خوندم دیدم تمآم مواردی که ذکر شد بود و من کور بودم...

و جالبه که همیشه هم من مقصر بودم

ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
احسنت.بیشتر مواردی که قید شده رو توی شوهرم دیدم مخصوصا اون مقوله ی(دشمن فرضی).خدا این شوهرارو از رو زمین برداره صلوات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
افرین به این نویسنده .سبک زیبا وجدیدی بود .لعنت به همه خیا نت کارها .که جنا یت کار های واقعی هستند .اصلا کسی که می خواد خیا نت کنه حق نداره از دواج کنه تنها داشتن بلوغ جنسی دلیلی بر از دواج کردن نیست .باید قا نون کشورمون در ار تبا ط با خیا نت جدی تر بشه. اخه مر دا کی می خوان فر هیخته تر بشنن.
لادن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۸
مطلب جالبی بود ولی متاسفانه چون دست مردها رو رو میکنه تمام مردا انتقاد کردن خیلی عالی بود سطح فرهنگ جامعه پایین نیست این سطح فرهنگ مردهاست که پایینه کار هرروز مردا خیانت کردن به همسراشونه
afsar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
به نظر من مطلب از حنبه ی ادبی خوب بود
ولی به لحاظ محتوایی و منطقی کاملا مغرضانه و هدفمند نوشته شده بود( حالا احتمالا غرض و مرض دار بودنش بیشتر به خاطر خودبینی نویسنده باشه).
مرد خیانتکار تعریف خاصی داره که اصلا اشاره نشده بود و صرفا از زبان احساسات زنانه واگویه می کرد
بیشتر توصیه ی من به نویسنده این هست که حداقل خودشون رو کارشناس معرفی نکنن...
همین که بفرمایید مطلب طنز نوشتید کفایت می کند

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: