3472بازدید
4 تیم برتر هر گروه در نهایت در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفته و قهرمان مسابقات مشخص خواهد شد.بین 4 تیم بالایی که به نیمه نهایی صعود کرده اند اما نتوانسته اند از طریق مرحله مقدماتی جواز صعود به یورو 2020 را دریافت کنند، مسابقاتی برگزار شده و یک تیم می تواند به عنوان پاداش، راهی یورو 2020 شود.
کد خبر: ۷۶۷۷۷۳
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹ 24 January 2018

رقابت های جدیدالتاسیس لیگ ملت های اروپا قرعه کشی شد و آلمان، هلند و فرانسه در یک گروه قرار گرفتند.

به گزارش تابناک ورزشی، از سپتامبر سال 2018، رقابت های لیگ ملت های اروپا بین 55 تیم عضو یوفا برگزار خواهد شد و در نهایت قهرمان این بازی ها در ژوئن سال 2019 مشخص می شود. 4 تیم برتر هر گروه در نهایت در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم رفته و قهرمان مسابقات مشخص خواهد شد.55 تیم ملی عضو یوفا بر اساس رنکنیگ در رده بندی اتحادیه فوتبال اروپا در 4 گروه که امروز اعلام شد به مصاف هم رفته و صدرنشین های این 4 گروه راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد.

تیم هایی که در گروه خود آخر شوند در دور بعدی در سید آخر قرار گرفته؛ ولی بین 4 تیم بالایی که به نیمه نهایی صعود کرده اند اما نتوانسته اند از طریق مرحله مقدماتی جواز صعود به یورو 2020 را دریافت کنند، مسابقاتی برگزار شده و یک تیم می تواند به عنوان پاداش، راهی یورو 2020 شود.این بازی ها طی 6 مرحله در بین سپتامبر تا نوامبر سال بعد برگزار شده و مرحله نیمه نهایی و فینال نیز تابستان سال 2019 به انجام خواهد رسید.

قرعه جذاب مرگ در لیگ قرعه کشی ملت های اروپا

مرحله‌­ اول بازی‌ها شامل بازیهای گروهی به صورت رفت و برگشت می‌­شود که در ماه‌های سپتامبر، اکتبر و نوامبر 2018 در روزهای رسمی فیفا انجام می­ شود. چهار تیم اول گروه های لیگ A در ژوئن 2019 در مسابقات نهایی (final four) در کشوری بی طرف به صورت تک حذفی با یکدیگر رقابت می کنند. برنده ی این تورنمنت به عنوان قهرمان اولین دوره لیگ ملی اروپا معرفی می شود.

 

لیگ D

گروه یک:  گرجستان- لتونی- قزاقستان- آندورا

گروه دو:  بلاروس- لوکزامبورگ- مولداوی- سن مارینو

گروه سه: آذربایجان- جزایر فارو- مالت- کوزوو

گروه چهار:  مقدونیه- ارمنستان- لیختن اشتاین- جبل الطارق

 

لیگ C 

 گروه یک: مجارستان- یونان- فنلاند- استونی

گروه دو: اسلونی- نروژ- بلغارستان- قبرس 

گروه سه: رومانی- صربستان- مونته نگرو- لیتوانی 

گروه چهار: اسکاتلند- آلبانی- رژیم اشغالگر قدس

 

لیگ B

 گروه یک: روسیه- اوکراین- جمهوری چک

گروه دو: اسلواکی- سوئد- ترکیه

گروه سه: اتریش- بوسنی - ایرلند شمالی

گروه چهار: ولز- ایرلند- دانمارک

  

لیگ A

 

 گروه یک: هلند- فرانسه- آلمان

گروه دو: ایسلند- سوئیس- بلژیک

گروه سه: لهستان- ایتالیا- پرتغال

گروه چهار: کرواسی- انگلیس- اسپانیا 

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: