هزار و نود و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:افشاگری درباره فشار پانیانیوس به مسعود/یاسر هاشمی: نمی‌گذاشتند برای نماز پیکر پدرم بروم/بادامچیان: در حمایت از احمدی‌نژاد به تکلیف الهی عمل کردیم و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۶۳۷۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷ 12 January 2018

محمد دوست قرین ـ تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید. 

محدودیت‌های وزارت اطلاعات احمدی نژاد برای مرحوم هاشمی 

علیخانی با بیان اینکه «آیت الله هاشمی در طول حیات سیاسی خود بعد از انقلاب همیشه مورد توجه شخصیت های خارجی بود» گفت: «چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی خارجی که به ایران می‌کردند همیشه به دیدار آیت‌الله می آمدند اما این دیدارها در دوره احمدی‌نژاد ممنوع شده بود و شخصیت های خارجی که به ایران می آمدند و درخواست داشتند با آیت الله هاشمی ملاقات کنند به آنان اجازه داده نمی شد.»مشاور پارلمانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام این محدودیت ها را تنها مختص دیدارهای خارجی ندانست و تاکید کرد که وزارت اطلاعات دولت احمدی نژاد هم برای دیدارهای داخلی آیت الله هاشمی محدودیت ایجاد کرده بود.او با بیان اینکه «دیدارهای داخلی آیت‌الله با گروه‌های سیاسی و مدنی هم محدود شده بود» گفت: «در دورانی که آقای مصلحی وزیر اطلاعات بودند برای دیدار شخصیت ها یا گروه های سیاسی با آیت الله هاشمی سختگیری زیادی می شد تا افراد و گروه‌های سیاسی نتوانند با آقای هاشمی ملاقات کنند. چندین مورد پیش آمده بود که وزارت اطلاعات آقای حیدر مصلحی جلوی این دیدارها را گرفته بود.»/خبرآنلاین

درخواست ایران از ارتش چین و ژاپن

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران از درخواست همکاری از ارتش کشورهای چین و ژاپن برای نجات جان ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین خبر داد.امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی گفت: رئیس اداره روابط و مناسبات خارجی ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر امروز جمعه در دیدار با وابستگان نظامی دو کشور چین و ژاپن با اعلام مراتب نگرانی و اضطراب خانواده های ملوانان ایرانی نفتکش حادثه دیده، خواست مقامات ارتش، مسولان و مردم کشورمان در ورود همه جانبه و مسئولانه ارتش دو کشور برای نجات جان ملوانان ایرانی را به آنها منتقل کرد.وی افزود: در این دیدار هر دو وابسته نظامی ارتش های چین و ژاپن اعلام کردند در اسرع وقت مراتب را به فرماندهان و مسئولان کشورهایشان منعکس می کنند.امیر تقی خانی در ادامه افزود: یک تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش شامل تکاوران کلاه سبز زبده این نیرو با هدف انجام عملیات امداد و نجات ملوانان نفتکش ایرانی سانحه دیده در دریای چین، روز پنجشنبه در بندر شانگهای چین مستقر شده و منتظر واگذاری امکانات پروازی از سوی ارتش چین برای اجرای عملیات امداد و نجات هستند.وی افزود: تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش در صورت واگذاری بالگرد از سوی ارتش چین می توانند با انجام راپل بر روی عرشه نفتکش دچار حریق وارد شده و عملیات امداد و نجات خدمه و ملوانان سانحه دیده را انجام دهند.

جمله‌ای که جهانگیری با افتخار به آمریکایی‌ها اعلام کرد

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با افتخار به آمریکایی‌ها اعلام می‌کنیم که اگر از برجام خارج شدند، این آن‌ها هستند که ضرر می‌کنند و ما آمادگی کامل برای هر احتمالی را داریم و اگر شما توافقات را به هم بزنید مطمئن باشید ایرانی‌ها عزا نمی‌گیرند و قادر هستند که مسائل خود را پیش ببرند و مشکلات را حل کنند.

آشغال هم مثل خس و خاشاک هزینه‌ساز است

عزت الله ضرغامی گفت: تعبیر کلی "آشغال" در مورد معترضین، مشابه "خس و خاشاک" هزینه ساز است. ضرغامی در کانال تلگرامی خود در ادامه نوشت: کلام غیردقیق، زمینه‌ساز فهم نادرست و بروز فتنه است. او ادامه داد: راه حل معضلات فرهنگی - اجتماعی افزایش بودجه حوزه های علمیه نیست! حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه امروز تهران با اشاره به اینکه در بودجه 97 برای فرهنگ بودجه قابل اعتنایی در نظر نگرفته شده است، تصریح کرد: اگر بخواهیم دین را رواج دهیم باید برای حوزه‌های علمیه و مراکز فرهنگی‌مان بودجه مناسب پیش‌بینی شود.

بستری شدن آیت‌الله شاهرودی در آلمان خلاف تمایل ایشان بود

روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص موضوعات و شایعات اخیر که درباره بیماری و سفر درمانی آیت‌الله هاشمی شاهرودی ایجاد شد بیانیه‌ای صادر کرد. در بخشی از این بیانیه امده است: بستری شدن حضرت آیت‌الله شاهرودی ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام در یکی از بیمارستانهای آلمان بنا بر توصیه اکید تیم پزشکی و بر خلاف تمایل ایشان بوده است و پس از بهبودی و طی روند درمانی در آلمان به ایران مراجعت نموده‌اند و در مجمع تشخیص مصلحت نظام و جایگاه‌های دیگر در خدمت مردم و انقلاب اسلامی خواهند بود.

توقع نداشتیم بعد از فتنه 88 با چنین فتنه‌ای مواجه شویم

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه این مملکت با انقلاب، استقلال یافته است و می‌تواند مشکلات را حل کند، خاطرنشان کرد: روحیه لیبرالی و اشرافی هیچگاه برای جامعه مفید نبوده و امروز نیز با این روحیه نمی‌توان خلاءهای مملکت را پر کرد. صدیقی با اشاره به اینکه توقع نداشتیم بعد از فتنه 88 با چنین فتنه‌ای مواجه شویم، اظهار کرد: دشمنان فکر می‌کردند می‌توانند گفتمان انقلاب را به حاشیه برانند و مسائل جزئی و بی‌ارزش را، عمده جلوه دهند. این حادثه به خوبی نشان داد که دشمن هر لحظه منتظر غفلت ماست و از مشکلات ما برای دستیابی به اهدافش استفاده می‌کند بنابراین هشداری برای ما بود تا همیشه هوشیار و بیدار و بسیج باشیم. امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ملت ایران مشتی محکم بر دهان دشمن قسم خورده انقلاب کوباند، خاطرنشان کرد: ملت ایران در برابر هر توطئه‌ای که آمریکا بخواهد بر اساس توهم و جهالت و سردرگمی علیه‌مان داشته باشد بار دیگر ایستادگی خواهند کرد.

مطهری: منظورم آستان قدس بود نه ستاد اجرایی یا بنیاد مستضعفان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام جزء مالیات دهندگان هستند. علی مطهری در توضیحی نوشت: در خبری که از سخنرانی من در کنگره حزب همبستگی منتشر شد جمله‌ای درباره ضرورت پرداخت مالیات از سوی بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام آمده بود در حالی که چنین جمله‌ای در صحبت‌های من وجود نداشت. وی افزود: این دو نهاد جزء مالیات دهندگان هستند و این جمله به خاطر اشتباه خبرنگار نقل شده بود و من درمورد پرداخت مالیات از سوی آستان قدس تاکید کرده بودم.

بادامچیان: در حمایت از احمدی‌نژاد به تکلیف الهی عمل کردیم

اسدالله بادمچیان درباره رویکرد اصولگرایان در قبال افراد گفت: مجموعه اصولگرایان نسبت به احمدی‌نژاد و برخی دیگر در حال بازنگری هستند و مشکلی هم نیست چرا که دیروز تشخیص می‌دادند در خط اصول است و امروز او را قبول ندارند. ‌او ادامه داد: در زمان احمدی‌نژاد افرادی داشتیم که صددرصد مخالف احمدی‌نژاد بودند و افرادی که کاملاً موافق او بودند اما هر دو تابع ولایت امر بودند و وقتی که احساس شد احمدی‌نژاد از مسیر خود دارد خارج می‌شود از وی فاصله گرفتند. افرادی که مخالف بودند آن روزی که مقرر شد، در دور دوم به تکلیف الهی خود عمل کرده و از احمدی‌نژاد حمایت کردیم، با اینکه او را قبول نداشتیم و معتقد بودیم که فرد دیگری باید مسؤولیت را به دست گیرد. این حمایت به این دلیل بود که اگر با او همراهی نمی‌کردیم فردی سر کار می‌آمد که باب میل آمریکا بود، به همین علت از احمدی‌نژاد حمایت کردیم. این حمایت برای انجام تکلیف شرعی بود نه برای احمدی‌نژاد و دیگران. بادمچیان گفت: در مورد آقای هاشمی هم موافق و مخالف داشتیم اما تخریب را جایز نمی‌دانستیم و اگر کسی تخریب می‌کرد به او تذکر می‌دادیم./ایلنا

علیزاده طباطبایی: احمدی‌نژادی‌ها در وقایع اخیر دست داشتند

محمود علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده هاشمی پیرامون چرایی سکوت احمدی نژاد و هوادارانش در مقابل ناآرامی های اخیر، گفت: « شک نکنید که آن ها در  این جریان ناآرامی های اخیر در شهرهای کوچک دست داشتند. یعنی پالس هایی فرستاند و اقداماتی کردند. این طورنیست که سکوت کرده باشند . آن ها دلشان برای انقلاب و نظام نمی سوزد. اگر می سوخت طی هشت سالی که اداره ملکت را به عهده و هشتصد میلیون دلار درآمد داشتند؛ مملکت را به این روز نمی انداختند. آن ها فقط به دنبال این هستند که به قدرت بازگردند». وی افزود: « خوشحالم که احمدی نژاد دوره دوم نیز رئیس جمهور ماند و دستش برای همه کسانی که از او حمایت می کردند رو شد. قبل از آن هر چه می گفتیم که این ها اولا آدم های کوچکی هستند و شایستگی اداره کشور ندارند و دوما معلوم نیست به کجا وابسته اند  که می خواهند بزرگانی مثل هاشمی و ناطق را از صحنه خارج کنند؛ کسی  قبول نمی کرد. اگر دستش رو نمی شد شاید بعدا می توانست به عنوان قهرمان ملی بازگردد اما الان می بینیم که زنبیل دست می گیرند، بست می نشینند و ... کسی از آن  ها حمایت نمی کند».

امام جمعه قم: دولت به جامعه شوک ندهد

آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته قم در مصلی قدس با اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار داشت: باید با توجه به حوادث به وجود آمده، دولت و دولتمردان از اقدامات آنی و تصمیمات شوک‌آور و هیجانی به جامعه پرهیز کرد و جلوی آن گرفته شود، برای مبارزه با ناکارآمدی دستگاه‌ها و مطالبات مؤسسات اعتباری باید راه‌کارهای فوری ارائه شود و گرنه فتنه انگیزان از آن سوءاستفاده خواهند کرد.

زیباکلام هم منشاء اتفاقات اخیر شد

حسن عباسی: دولت از دو زاویه باید نسبت به اتفاقات اخیر پاسخگو باشد، اول اینکه تئوریسین‌هایی مثل صادق زیباکلام را به تمام دانشگاه‌ها‌ فرستاده و از اسرائیل، رضاخان و آمریکا حمایت کرد که نتیجه آن شعارهای ساختارشکنانه بعضی از نادان‌ها بود، بخش دوم نیز افزایش بیش از حد سطح توقعات مردم است، لذا باید به این نکته توجه داشته باشیم که ناکارآمدی از دولت است نه نظام. 

ترامپ سفرش به لندن را لغو کرد

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در توییتر خود نوشت: دلیل آنکه سفرم به لندن را لغو کردم، این است که حامی اقدامات دولت باراک اوباما (رئیس جمهوری سابق آمریکا) در فروش سفارتخانه‌ ایالات متحده در لندن نیستم. این مکان شاید در بهترین جای لندن قرار داشت و بهترین سفارتخانه این شهر بود اما به قیمت بسیار اندک و تنها برای ساخت یک سفارتخانه جدید در مکان بدی در این شهر به قیمت1.2 میلیارد دلار فروخته شد. آنها می‌خواهند من روبان را قیچی کنم، نه! 

یاسر هاشمی: نمی‌گذاشتند برای نماز پیکر پدرم بروم

یاسر هاشمی کوچک‌ترین فرزند آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: شورای عالی امنیت ملی دیرهنگام موضوع تحقیق درباره فوت حاج آقا را مورد بررسی قرار داد. آخرین گزارشی که به ما دادند این بود که وجود 10 یا 12درصد به طور دقیق یادم نیست رادیواکتیو در خون حاج آقا قطعی است اما این دلیل فوت نیست. در خون حاج خانم نیز سه برابر و در خون فاطمه یک برابر رادیواکتیو وجود دارد. ما از آنها خواستیم که گزارش را به ما بدهند اما ندادند. در واقع هاشمی‌زدایی که امروز مطرح می‌شود، مقابله با تفکر هاشمی است و بحث جدیدی هم نیست. از همان موقعی که تلویزیون اجازه نداد افکار آیت‌الله هاشمی بخش شود هاشمی‌زدایی کلید خورد. دستشان به دانشگاه آزاد نمی‌رسید که رسید اما مردم به خوبی می‌دانند که هاشمی که بوده و چه کاری انجام داده است. همیشه عده‌ای بودند که با تفکرات آیت‌الله هاشمی مخالفت می‌کردند. حالا نمی‌خواهم بگویم بی‌حیایی اما این رفتارها را انجام می‌دهند. مردم خوب می‌دانند که چه کسی دانشگاه آزاد را بنا نهاد و چه تفکری پشت آن است. تفکرات آیت‌الله هاشمی مشخص است. 

افشاگری درباره فشار پانیانیوس به مسعود

رکورد، نشریه معتبر پرتغالی امروز نوشت مسعود شجاعی مجبور شده مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی کند. این نشریه در گزارشی نوشت: شجاعی تا همین اواخر کاپیتان تیم ملی ایران بود و کمک زیاد کرد تیمش به جام جهانی برسد. باشگاه پانیانیوس او را مجبور کرد تا مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی کند. شجاعی مجبور بود بازی کند. او باید به قراردادش پایبند می ماند و یا آنکه محروم می شد. مدیریت پانیانیوس حتی شجاعی را تهدید کرده بود به یوفا گزارش خواهد داد که او به خاطر دلایل سیاسی بازی نکرده و این مسئله می توانست تا یک سال او را محروم کند/ خبرورزشی

کشف محموله مواد انفجاری و انتحاری در سراوان

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با تلاش رزمندگان روابط عمومی قرارگاه قدس نزسا در منطقه سراوان در استان سیستان و بلوچستان یک محموله حاوی مواد منفجره و کمربندهای انتحاری همراه با مقادیری تجهیزات ارتباطی و... کشف و ضبط شد. این اطلاعیه می افزاید: این محموله که عوامل گروهک تروریستی «جند الشیطان» قصد ورود آن به داخل کشور برای ایجاد ناامنی، اغتشاش و اقدامات تروریستی را داشتند به دست رزمندگان اسلام افتاد. این اطلاعیه در پایان تأکید کرده است: رزمندگان غیور و شجاع نیروی زمینی سپاه و دیگر نیروهای امنیتی و انتظامی کشور با اشراف اطلاعاتی و آمادگی همه جانبه خود در نقاط مرزی هر گونه تحرک و اقدام گروهک های تروریستی و مزدوران وابسته به دشمنان ملت ایران را رصد و قاطعانه ناکام خواهند گذارد.

 کارهایی که با سهام عدالت می‌توان کرد

فرزین پورمحبی در یادداشتی در وبلاگش نوشت: بعد از 9 سال پرداخت نشدن سود سهام عدالت، مقدارش نسبت به آخرین باری که داده شد 14 هزارتومان هم کمتر شد! یعنی ما 9 سال قبل برای یک سال 40 هزارتومان سود سهام گرفتیم و الان، سود 9 ساله‌مان شده 26 هزارتومان! وقتی که پرداخت چیزی تا این حد پیچیده باشد طبیعی است که خرج کردنش هم پیچیده تر می شود. می‌توان به برخی از آنها اشاره کرده؛

1- بلیط رفت و برگشت به یک شهر زیارتی همراه با ترانسفر داخلی (مثال برای تهرانی ها برای یک نفر: سفر به شهر ری با مترو و ترانسفر از ایستگاه مترو تا حرم مطهر شاه عبدالعظیم و یا سفر به مشهد مقدس -البته با جیب مبارک - و پرداخت هزینه تاکسی از فرودگاه با سود سهام عدالت)

2- خرید 1 کیلو عسل تقلبی

3- خرید نیم کیلو گوشت و یا دو عدد مرغ و دو کیلو تخم مرغ تعزیراتی

4- پرداخت ورودی شهرهای بازی و برخی شهرهای بدون بازی برای یک خانواده

5- رفتن به رستوران با خانواده و خرید یک عدد پیتزای خانواده البته بدون نوشابه و مخلفات و ایضا بدون محاسبه ارزش افزوده

6- خرید فیلتر شکن چند ماهه و یا نصب برخی از برنامه های جایگزین برای دور زدن تحریم تلگرام

7- پرداخت یک دهم عوارض خروجی کشور

8 - تامین حدودا 17 لیتر بنزین 1500 تومانی و 200 کیلومتر دور دور

- و صدها تفریحات سالم و تا حدودی ناسالم دیگر خندان باشید./ خبرآنلاين 

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۹۶
انتشار یافته: ۳۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سهام عدالت دومین کلاه بزرگ بعد از مسکن مهر بود.
خوشحالم که تو هر دوی آنها ثبت نام کردم ولی پولی واریز نکردم و سراغشان را هم نگرفتم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
ای کاش جناب مطهری مانند پدر بزرگوارشان بودند و بجای ژست گرفتن های سیاسی بطور عملی به مردم خدمت میکردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
عامو حالت خوش نیست دشمن کیلو چنده اینا که ریختن کف خیابون اسمشون مردم هست مردم ناراضی گور بابای هر چی دشمنه چ دشمن واقعی ک خودمون باعثشیم چ دشمن فرضی/حالا میفهمم امیرکبیر کی بوده روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
اگر آدامس خروس تولید میشد با سهام عدالت عوض میکردم.
پنجاه تومن هم سر میدادم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
همه باید صاحب کار و زندگی خوب باشند . همه باید ازذواج کنند و بچه های فراوون بیارن و سیاستهای غلط کنترل جمعیت رو بایدکنار گذاشت . باید به همه گروههای نهضت مقاومت در جهان کمک کرد . باید تحریم شد چون تحریم نعمته . مرگ بر برجام و صلح و گفتگو . باید از فروش نفت وموادمعدنی و ذخایر گرانبهامون جلوگیری کرد چون اینها به نسل های بعدی هم تعلق دارند . باید جلوی ورودتوریست به کشورروگرفت چون اینها فقط فساد رو به کشور میارن . نباید با هیچ کشور مخالف در جهان ارتباط داشت وباید سفارتخانه هاشونو اشغال کرد . مرگ بر اینترنت و فضای مجازی که همش نکبت و فساده .
اینها شعارهای اقتصادی اصولگرایانه . امر دیگه ای هم اگر هست بفرمایند استفاده کنیم ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
متاسفانه مسعود شجاعی حماقت کرد و حالا داره چوبش رو میخوره...از قدیم گفتن هر کی خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آقا ی بادامچیان مردم چه گناهی کردند که شما می خواهید به تکالیفتون عمل کنید ؟آیا این عمل به تکلیف باید از پول و انرژی و عمروزندگی مردم باشه ؟؟ بشینید تو خونه تون و تا هر چقدر دلتون می خواد به تکالیفتون عمل کنید اینقدر عمل کنید تا ....
امیر
|
Germany
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
در حمایت از احمدی‌نژاد به تکلیف الهی عمل کردیم
یعنی بهتون وحی شده بود ؟
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
دکتر احمدی نژاد نام و نشانش بیشتر از هر مسئول دیگه در رسانه ها شنیده میشه و این موضوع رو مخالف و موافق ایشان قبول و معترف اند
ف ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
حسن آقای عباسی ؛ توقع شما چقدر است که توقع مردمی را زیاد می بینید ؛ مردم بمیرند شما راضی میشی
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
اقاي عباسي !! ما كه ديگه ميشناسيم شمارو !
حناي شما مدت هاست رنگي نداره. با شور صحبت كردن هنر نيست با شعور صحبت كردن هنر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
درود بر احمدی نژاد ضد فساد و رانت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آخه بیست و شش هزاروپونصد تومن هم شد عدالت والا خجالت داره بلا خجالت داره
جاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
برایم ۱۳۵۰۰تومن سودسهام ربختند واقعا کجا ان را سرمایه گذاری کنم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
حسن عباسی:افزایش بیش از حد سطح توقعات مردم است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقای عباسی بخدا کار میخوام پیش زن و بچه ام بخدا شرمنده ام . میفهمی چی میگم . بخدا شرمنده ام
سید حسنی3نیک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
سهام عدالت کار بیهوده ای است
باید بجای یارانه و سهام عدالت به هر 1000 نفر وامی به اندازهء قسط 50 میلیون داد و دوبرابر آن حمایت تجهیزاتی به پشتوانه بانک جهانی گرفت. وتحویل 1000نفر عضویک روستا یا محل داد بهمراه شغلهای غیر مستقیمش
باشد که هم افزایی شود و صادرات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
ما واقعا اگر می توانستیم با همه تحریم ها کار و زندگی خود را پیش ببریم و چرخ امور را بگرانیم، چه لزومی بود که تن به برجام و محدودیت های آن بدهیم؟ ایران پس از دوران طلایی فروش نفتی که گفته می شود بالغ بر 700 میلیارد دلار بوده است، در پی دو سه سال تحریم شدید به چنان فلاکتی دچار شد، امروزه که بدون تحریم ها هم رمقی برای مردم باقی نمانده است! پس چگونه است که مسئولان با افتخار از اداره امور در صورت تحریم می گویند؟ ایا قرار است در جیبمان اورانیوم غنی شده بگذاریم؟ یا سر سفره هایمان کیک زرد هسته ای نوش جان بفرماییم؟ یا منابعی وجود دارد که مسئولان برای روز مبادا ذخیره کرده اند و قرار است در صورت تحریم ها آنها را وارد میدان کنند، که بعید می دانم چنین چیزی باشد، یا همان قصه یک وعده خوراک در روز و خودرن اشکنه ، که البته این نیز مخصوص مردم عادی است و از ما بهتران که گرفتار این چیزها نمی شوند. !!! نتیجه سیاست دشمن پرور خود را چند ماه دیگر خواهیم دید، مگر لطف خداوند در قالب معجزه ای ترامپ و آدم های دور و برش را از روی زمین بردارد. این ماجرا نیز پس از چندین دوره هشت ساله سرانجام با ناکامی کامل و بهایی بسیار گران، گرانتر از آن جنگ لعنتی برای ما پایان خواهد یافت و روزی که این ماجرا تمام شود افغانستان نیز از ما پیشی گرفته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
اقای طباطبائی فکر کنم منظورت هشتصد میلیارد دلاره نه هشتصد میلیون دلار. اول اعداد رو یاد بگیر. ثانیا، الان افراد بیست، سی، چهل، پنجاه ساله بیکار زیاد هست، بخشی به خاطر رکود ایجاد شده احمدی نژاد، بخشی به خاطر کارهای احمدی نژاد، بخشی به خاطر مدیریت های خاتمی و رفسنجانی. جوری سخن می گویید که انگار مملکت گل و بلبل بوده به جز کل هشت سال احمدی نژاد. مردم می دانند که عملکرد کشور در بعد اقتصادی در همه ی این ادوار بد بوده، فقط شاید جای بحث این باشد که چه کسی بدتر بوده؟ پس بی زحمت خود را خیرخواه ملت نبینید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
جناب عباسی شما و جناب سعید قاسمی دو نفری هستید که با تفکراتتون کشور را به سمت تجزیه میبرید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
افزایش بیش از حد سطح توقعات مردم است،!!!! چرا حرفای عباس عبدی تو سایتون میزارید والله نصف بیشتر مردم ایران به این آدم آلرژی دارند
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
عرضه سهام عدالت باز ادامه همان طرح یارانه شکست خواهد خورد برای دریافت هر مبلغی باید زحمت کشید . سهام کارخانجات با مدیریت دولتی و از طرف دیگر سهامداران با حداقل سهام ولی همیشه طلبکار . این طرح کمونیستی هم شکست میخورد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
اقای جهانگیری، باور کن ایرانیها عزا میگیرن. ما دیگه تاب و توان تحمل یه دوره سختتر از تحریمارو نداریم.
اقا شما وضعتون خوبه، میتونین دوام بیارین. ماها نمیتونیم... قبول کنین شرایط ترامپ رو. گور بابای هسته‌ای. مردم نون میخوان نه هسته‌ای.
مهدی
|
Italy
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آقای عباسی اهانت های جنابعالی به مردم و شخصیت ها در سخنرانی هایتان که بعنوان کارشناس شیر گنجشگ تا فسیل فیل و و فوتبال و ... حضور پیدا می کنید صدها برابر بیشتر از زیبا کلام مردم را عصبانی می کند . خیلی ها شما را مدل احمدی نژاد 2 می بینند .
بابا کسی با جار و جنجال معروف نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
با این اوصافی که استاد بزرگوار فرمودن ،در خصوص مزیتهای سود سهام عدالت ،انتظاری هست مردم ایران به دولت ،ومسولین اعتمادی بکنند؟ ،،
زبل خان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
به نظر من یکی از مهمترین دلایل شکست مشروطه جریان احمدی نژاد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
آقای عباسی، سطح توقع مردم بالا رفته؟ عجب!!!!!!!!!!!
مردم توقع دارند کار و درآمد داشته باشند، توقع دارند رفاه نسبی داشته باشند، توقع دارند مسئولین پاسخگو باشند، توقع دارند با اختلاس و رانت و تبعیض و پارتی بازی و و و و و و برخورد مناسب و سریع صورت گیرد.
واقعاً توقعات مردم زیاده، هم از نظر تعداد، هم از نظر محتوا.
مردم عزیز ایران، سطح توقعتون رو پایین بیارید، مسئولین محترم و دلسوز رنجیده خاطر نشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
مملکت بجایی رسیده حسن عباسی معتزضان را نادان خطاب میکنه¡!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
حسن عباسی ! دولتی که از چندین فیلتر رد میشود از نظام جداست ؟ نظام کارآمد است ، دولت ناکارآمد ؟؟؟؟ کاش گفتن این حرف ها مالیات داشت .
ناشناس
|
India
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
ارزش محموله درحال سوختن ایران چقدره؟ مردم بیگانه اند سرمایه مردم و بیت المال میسوزه رسانه ملی انگارنه انگار..که فشاری بر مسئولین بیاره و پیگیری کنه
ناشناس
|
India
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
اقای عباسی احمدی نژاد و روحانی که بدند پس کدام دولت موردنظرشماست؟
اقای عباسی وضعیت مالی چطوره
amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
کی به این حسن عباسی کفته حرفات پخته و درسته؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
حمايت از احمدى نژاد عين بى بصيرتي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
دوباره شروع شدا حمدی نژاد منتظر دست گل های بعدی باید باشیم هسته ای رفت حالا دیگه نوبت چیه باز احمدی نژادا حمدی نژاد می کنید
طلبه نو اندیش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
سود سهام عدالت معادل پنج دلار هستش !
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
امثال همین حسن عباسی ها هستند که کشور رو به اینجا کشانده اند و با توجه به حرف هایی که اینروزها از اینها میشنویم به نظر نمیاد هیچ گاه بخواهند توبه کنند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
همه میگن منشا تظاهرات وبعدش هم آشوبها مخالفان دولت بودند آقای عباسی میگه زیبا کلام بوده!!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
حسن آقا عباسي . از شما خيلي بزرگتر هاي اين انقلاب مثل رهبر معظم انقلاب هم نفرمودند كه ملت پر توقع شدند . حد خودت رو بدان . يكبار به خاطر توهين به ارتش تو دهني خوردي فكر كنم اثر نكرد دوباره داري پاتو از گليمت درازتر مي كني .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری