3276بازدید
کد خبر: ۷۱۰۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹ 10 July 2017
دوستداران رئیس جمهور نمی توانند نگرانی شدید خود را از موج فزاینده آشکار فضاسازی و تخریب علیه منتخب ملت که هدفی به جز تضعیف رئیس جمهور، مقام دوم کشور که هم اکنون مهم ترین پایگاه موثر اصلاحات اعتدالی به شمار می رود نداشته و ندارند را بیان نمایند.

ملت بزرگ ایران در ادامه حرکت انقلاب اسلامی و برقراری نظام جمهوری اسلامی ایران با خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت، اراده خود مبنی بر تحقق کامل آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی را به منضه ظهور رساند. توفیقات مهمی که طی چهار سال گذشته هم در عرصه های داخلی و خارجی در پرتو این حرکت عظیم کشور و نظام شده است، شاهد صادقی بر حقانیت این راه است.

با کمال نا باوری در عصری که ،اصل قانونگرایی مورد قبول همه افراد و گروهها ، حتي خود قانون شکنان حرفه ای نیز قرار گرفته است. اظهارات ناصواب برخی از شخصیت های حقیقی و حقوقی حامی رقیب رئیس جمهور در مورد جایگاه و شان رئیس جمهور، نه تنها موجب ایجاد دغدغه و دل نگرانی در افکار عمومی شده است، بلکه سبب وهن نظام در بین المللی نیز گشته است .

قطعا به یاری خدا و حمایت همه جانبه مردم، این جسارتها در حق رئیس جمهور، مسئول اجرای قانون اساسی، ره به جایی نخواهد برد، لیکن این روزها، که جامعه بیش از هر زمان دیگری به ثبات و اقتدار و امنیت نیازمند است و حفظ وحدت و انسجام ملی با توجه به تهديدهای خارجی و حضور آنان در حاشیه مرزهای آبی و خاکی کشور و نیز حضور تکفیری های داعشی در داخل ایران و کشور های همجوار، بیش از هر زمان دیگری، به عنوان ضرورت می بایست سر لوحه فعالیت های مجموعه دلسوزان نظام قرار گیرد، اینگونه اظهارات اختلاف بر انگیز و برخوردهای غیر اصولی، هزینه های اداره کشور را افزایش و به منافع نظام و کیان لطمات فراوان وارد می کند‌
. انتظار همه مردم ایران، پایاندهی به هر گونه اهانت به منتخب ملت است.

  حامیان رئیس جمهور، از تمامی مسئولین کشور در همه سطوح و از  طرفداران رقیب رئیس جمهور می خواهیم با درک عمیق از موقعیت بسیار حساس کشور و در نظر گرفتن ضرورت های آتی در زمینه استفاده از فرصت ها برای ساماندهی نارسایی ها و رفع مشکلات اساسی و ایجاد فرصت های چشم گیر اشتغال برای لشکر عظیم بیکاران كشور و برداشتن گام های متین و استوار و سریع در مسیر توسعه پر شتاب همه جانبه و استقرار اصلاحات اعتدالی، رئیس جمهور منتخب مردم  را یاری دهند.  
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: