۳۲۱۸۸بازدید
پانصد و شصتمین «به اضافه تابناک»؛
همه تصاویر، حواشی و جزئیات حوادث تروریستی تهران را در بسته ویژه به اضافه تابناک تماشا می‌کنید. «تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می‌شود.
کد خبر: ۷۰۱۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵ 07 June 2017
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 32188
پرونده ویدیویی ویژه از حوادث تروریستی تهران
«تابناک پلاس»، بسته ویدئویی «تابناک» است که برای پانصد و شصتمین روز منتشر می‎‌شود؛ بسته‌ای که روایتی از متن و حاشیه سیاست، اقتصاد، فرهنگ و ورزش با لحنی متفاوت است و سوژه‌های مختلف با تکیه بر فیلم، صوت و تصاویری که دیده‌ و ندیده‌اید، در قالبی تازه و بدیع در «تابناک» عرضه می‌شود.

«تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می‌شود؛ بسته‌ای که با همراهی شما و نظریات سازنده‌تان و تصاویر و ویدیوهای جذابی که ارسال می‌کنید، برای عموم مخاطبان جذاب‌تر خواهد شد.
 
در پانصد و شصتمین «به اضافه تابناک» تماشا می‌کنید: در حملات تروریستی تهران چه گذشت؟
 
پرونده ویدیویی ویژه از حوادث تروریستی تهران
 
ویدیو با کیفیت پایین برای پخش قرار داده می‌شود؛ اما می‌توانید نسخه‌های با کیفیت و حجم بالاتر در دو سطح متوسط و بالا را دانلود و تماشا کنید.

ضمن تشکر از مخاطبان بسته ویدئویی تابناک که با نظریاتشان، ما را در بهبود همراهی کردند، برای ارسال اخبار، ویدیوها، صوت‌ها و تصاویر ویژه این مجموعه ویدئویی، می‌توانید با ایمیل plus@tabnak.ir در تماس باشید.

ویدئو با کیفیت پایین برای پخش قرار داده می‌شود؛ اما می‌توانید نسخه‌های با کیفیت و حجم بالاتر در دو سطح متوسط و بالا را دانلود و تماشا کنید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
خبرهای مرتبط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
تابناک پلاس