3533بازدید
خبر
مسعود اسماعیل پور در دور اول به مصاف رجب منیر آکتاس از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان البهجا از مراکش و امیرتایف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان در گروه مسعود اسماعیل پور حضور دارد
کد خبر: ۶۹۵۵۹۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۲ 19 May 2017
قرعه کشی چهار وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد بازی‌های کشورهای اسلامی برگزار شد.

به گزارش تابناک ورزشی، قرعه کشی چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد بازی های کشورهای اسلامی عصر امروز برگزار شد و آزادکاران ایران حریفان خود شناختند.

نتایج وزن کشی کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم که 12 کشتی گیر حضور دارند، مسعود اسماعیل پور در دور اول به مصاف رجب منیر آکتاس از ترکیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی میان البهجا از مراکش و امیرتایف از قزاقستان مبارزه خواهد کرد. حاجی علی اف قهرمان جهان  و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان در گروه مسعود اسماعیل پور حضور دارد و به احتمال بسیار فراوان در مرحله نیمه نهایی با اسماعیل پور روبرو خواهد شد.

قرعه‌کشی چهار وزن دوم کشتی آزاد المپیک اسلامی

در وزن 70 کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور اول با سوربون عبدالخائف از ترکمنستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده مبارزه میان عباس از پاکستان و اختیار نورزاف دارنده مدال برنز المپیک و نقره جهان از ازبکستان پیکار می کند در این وزن 11 کشتی گیر حضور دارند. آدام باتیروف (روسی الاصل) قهرمان آسیا از بحرین نیز در گروه حسین خانی قرار دارد و در صورت حضور حسین خانی در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با این کشتی گیر مبارزه خواهد کرد.

در وزن 86 کیلوگرم که 14 نفر شرکت کرده اند، حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با بهادر کودیروف از تاجیکستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به احتمال فراوان با شریف شریف اف دارنده مدال طلا و برنز المپیک و قهرمان جهان از آذربایجان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 125 کیلوگرم جابر صادق زاده در دور نخست با زمان انور از پاکستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان جمال الدین ماگومداف دارنده مدال نقره و برنز جهان از آذربایجان و الکراد از سوریه مبارزه خواهد کرد. در این وزن 8 کشتی گیر حضور دارند.

رقابت های اوزان فوق از ساعت 10:30 فردا (شنبه) به وقت ایران برگزار می شود.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: