5017بازدید
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اعمال نظارت بیشتر برای تسهیل ارائه وام های خرد از سوی بانک مرکزی گفت:اینکه بانک ها ضمانت یک بازنشسته را برای پرداخت وام، به دلیل اینکه سن او بالاتر از ۶۵ سال است را نمی پذیرند، جای تاسف دارد.
کد خبر: ۶۹۳۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱ 13 May 2017
شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از سخت گیری بانک ها در ارائه وام خرد گفت:یکی از اهداف ارائه وام های خرد، کمک به رفع مشکلات اقتصادی اقشار ضعیف است.  

نماینده مردم پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی افزود:در جمهوری اسلامی باید بانک ها به تمامی مردم خدمت مطلوب ارائه کنند اینکه مردم برای دریافت یک وام حدود 5 میلیونی با مسائل و مشکلات گوناگون روبرو شوند قابل قبول نیست.  این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:بسیاری از متقاضیان وام های خرد، این تسهیلات را برای هزینه ازدواج، تامین ودیعه مسکن و درمان می خواهند بنابراین باید در ارائه وام تسریع شود.

نادری با تاکید بر ضرورت اعمال نظارت بیشتر برای تسهیل ارائه وام های خرد از سوی بانک مرکزی تصریح کرد:در حالی روند وصول معوقات کلان بانکی کند است که سخت گیری برای پرداخت یک وام حدود 5 میلیون تومانی مردم را خسته می کند.

وی با بیان اینکه بازنشستگان شایسته تکریم هستند، افزود:اینکه شنیده می شود بانک ها ضمانت یک بازنشسته را برای پرداخت یک وام با میزان پایین، به دلیل اینکه سن او بالاتر از 65 سال است را نمی پذیرند، جای تاسف دارد.  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:در کمیسیون اقتصادی موضوع سخت گیری بانک ها برای پذیرش ضامن وام بانکی، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اقدامات لازم برای رسیدگی به این وضعیت صورت خواهد گرفت.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: