4103بازدید
اتحادیه انجمن‌های آشوری ایران طی بیانیه‌ای از آحاد جامعه جهانی آشوری برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها دعوت کرد.
کد خبر: ۶۹۳۶۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶ 13 May 2017
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیانیه اتحادیه انجمن‌های آشوری ایران در خصوص شرکت آحاد جامعه جهانی آشوری در انتخابات 29 اردیبهشت، به شرح زیر منتشر شد:

 به نام خدا

آشوریان گرامی

همچنان که آگاهید انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه، در سراسر میهن‌مان برگزار می‌شود.

چونان همیشه که حضور آحاد جامعه جهانی آشوریان نشان داده است، پر صلابت و گران و گرم در هر حرکت انقلابی میهن‌مان است، خواستاریم تا بار دیگر همراه و هم صدا با تمام آحاد میهن‌مان در این انتخابات مشارکت فعال داشته باشند.

جامعه جهانی آشوری با هر تفکر و سلیقه‌ای تنها در اندیشه بزرگی و شکوه میهن‌مان، فارغ از هر جانب داری خاصی از نامزد انتخاباتی، حضوری اثرگذار خواهد داشت.

در پایان همایش پرشکوه دو روزه انجمن های آشوری ایران، حاضران، نمایندگان تمامی انجمن های آشوری ایران، خواستار انتشار بیانیه‌ای در راستای دعوت به حضور گرم و یکپارچه تمامی آحاد جامعه جهانی آشوری شد.

از این رو تمامی هموطنان آشوری، در هر گوشه جهان، خواستار حضور صمیمانه در این انتخابات پرشکوه هستیم. تریدیدی نیست که این حضور همانند همیشه سبب سرافرازی جامعه جهانی آشوری خواهد شد.

با سپاس

اتحادیه انجمن‌های آشوری ایران

شرکت کنندگان نمایندگانی از:

انجمن آشوریان ارومیه و حومه: یوناتن بت کلیا

انجمن آشوریان تهران

انجمن آشوریان کرج و حومه

انجمن آشوریان اهواز

انجمن آشوریان شاهین شهر./
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: