بسته خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» ‌خبرهایی‌ برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند؛ تیترهایی مانند:«تحلیل یک روزنامه انگلیسی درباره رفتار انتخاباتی روحانی»،«پسر حدادعادل در ستاد کدام کاندیداست؟»،«هاشمی‌طباء: به نفع روحانی کناره‌گیری نمی کنم»،«دلیل لغو سخنرانی فائزه هاشمی»و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۶۹۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۲ 12 May 2017
امتیاز خبر: 98 از 100 تعداد رای دهندگان 64148

تحولات در گذر است و خبر هیچ ‌گاه متوقف نخواهد شد. خبرهایی رسمی و ‌گاه غیر رسمی؛ خبرهایی که مورد توجه قرار می‌گیرد ‌یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبرهایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر‌ به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبرهایی ‌گاه غیررسمی و ‌گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، ‌برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبرهایی که ‌گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و ‌گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه ‌می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری ‌هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.

در رصدخانه تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.


توهین تلویزیون عربستان به ایران!

پس از دو هفته که از حادثه میرجاوه و شهادت مرزبانان ایرانی می‌گذرد، رسانه‌های سعودی به دنبال سیاست‌های ضدایرانی و به منظور ایجاد اختلافات داخلی، نظام جمهوری اسلامی ایران را "اشغال‌گر" و استان بلوچستان را منطقه "اشغالی" نامیدند. شبکه رسمی الأخباریه عربستان با نادیده گرفتن کشتار جیش العدل در منطقه میرجاوه، انجام این عملیات را "قهرمانانه" توصیف کرد و بیانی مبتنی بر دخالت در امور داخلی ایران افزود: در روز چهارشنبه در منطقه میرجاوه در مرز بلوچستان "اشغالی" و به منظور دفاع از ملت بلوچ که از ظلم و ستم نظام ایران رنج می‌برند این عملیات انجام شد. ایسنا این خبر را منتشر کرد.


ادعای دیوارکشی بین زنان و مردان توهین به مردم است

معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران گفت: طرح این جمله که عده‌ای اگر رای بیاورند، اقدام به دیوار کشی بین زنان و مردان می‌کنند، این ادبیات جملاتی زشت و توهین به مردم است. مردمی که سال ها برای این کشور تاریخ و آزادی آن جنگیدند و خون داده اند مگر به این سادگی حاضر می‌شود بین زن و مرد آن دیوار کشید. مطمئن باشید هرجریانی که بخواهد اختلاف و شکافی در بین ما بیندازد و وحدت مردم را بهم بزند، قطعا بدانید از ما نیست؛ بلکه می‌خواهد بین جریان انقلاب و ایدئولوژی اسلامی اختلاف بیندازد و یک فضای دیگری ایجاد کند. فارس این خبر را منتشر کرد.


هاشمی‌طباء: به نفع روحانی کناره‌گیری نمی کنم

نامزد اصلاح‌طلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بنده به طور مستقل وارد عرصه انتخابات شده‌ام و به نفع کسی از این عرصه کناره‌گیری نخواهم کرد. من روش و برنامه خودم را دارم و حضورم در این عرصه به کسی ارتباطی ندارد. دانشجو این خبر را منتشر کرد.


توضیح آیت‌الله غروی درباره بحث حمایت جامعه مدرسین از رئیسی

در روزهای اخیر آیات عظام آملی، امینی، لاهیجی و مسعودی خمینی حمایتشان از رئیسی را تکذیب کردند. آیت الله سیدمحمد غروی، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر حمایت جامعه مدرسین از کاندیداتوری سیدابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن مصاحبه برخی از اعضای ارشد این تشکل ریشه دار حوزوی در تکذیب حمایت از حجت‌الاسلام ابراهیم رییسی و حمایت از حجت‌الاسلام روحانی، اظهار داشت: در برخی از شبکه‌های تلگرامی مطرح شد که جامعه مدرسین از حجت الاسلام رییسی حمایت خواهد کرد و به دنبال آن اسم و لقب تمامی اعضای جامعه مدرسین را آورده بودند در حالی که این حمایت، به عنوان مصوبه کلیت جامعه مدرسین نیست. ایران این خبر را منتشر کرد.


آیا همسر روحانی کتاب‌هایی که همسر رئیسی نوشته را خوانده؟

حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان بعد از ظهر امروز در جمع مردم مبارکه اظهار داشت با بیان اینکه آیا اینکه رئیس جمهور به رقبای خود بگوید اینها می‌خواهند در پیاده رو دیوار بکشند بی تقوایی نیست، تصریح کرد: آقای روحانی، چه کسی می‌خواست دیوار بکشد؟ اینکه می‌گوید اگر این‌ها رئیس جمهور شوند، در را روی زن‌ها و دخترها قفل می‌کنند به چه معنی است؟ همسر حجت الاسلام رئیسی که استاد دانشگاه هستند، آیا همسر شما این تعداد کتاب که ایشان نوشته را تا کنون خوانده است؟


لیلاز: از سید اولاد پیغمبر انتظار نمیرفت!

سعید لیلاز گفت: کتابچه ای توسط ستاد آقای رئیسی در مورد وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد ۴ ساله دولت روحانی منتشر شده است که سراسر دروغ و سیاه نمایی است! سعید لیلاز در جدیدترین اظهارنظرش تصریح کرد: از سید اولاد پیغمبر این انتظار نمیرفت! ایشان که خود را منتسب به امام رضا میداند واقعا برایشان متاسفم! وای به حال ما که برای رای چه بی اخلاقی هایی که نمیکنیم! جماران این خبر را منتشر کرد.


ادعای افشاگری درباره لیست شورای اصلاح‌طلبان

جواد امام، عضو کمیته بررسی و ارزیابی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از لیست اصلاح طلبان برای انتخابات شورای شهر تهران انتقاد کرد. او در بخشی از بیانیه خود می‌نویسد: او دربنابراین وظیفه خود دانستم به عنوان اعتراض به بی‌اخلاقی‌ و فرصت طلبی‌ سخیف برخی افراد مشخص در هیئت رئیسه که نتیجه‌ای جز از بین بردن آبروی اصلاحات و اعتبار سید اصلاحات ندارد، موارد فوق را به اطلاع دوستان در این گروه برسانم و در صورتی که نسبت به اصلاح لیست اعلان شده اقدامی صورت نگیرد موارد را به صورت مشروح و مستند به اطلاع عموم خواهم رساند.


اعلام دارایی نامزدها با منافع ۴ درصدی ها در تضاد بود

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مناظره دوم پیشنهاد دادیم که افراد دارایی های خود را اعلام کنند؛ این مساله با منافع آن ۴ درصدی ها در تضاد است.محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی پیش با حضور در معاونت سیمای رسانه ملی جهت شرکت در مناظره سوم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هر ۳ مناظره اهمیت دارد؛ در مناظره دوم پیشنهاد دادیم که افراد، دارایی های خود را اعلام کنند که البته در طول هفته هزینه آن را هم دادیم.وی افزود: بسیاری از افراد کابینه به این مساله پرداختند در حالیکه من نگفتم وزرا دارایی شان را اعلام کنند بلکه منظور من نامزدها بودند. قالیباف تصریح کرد: حتما این مساله با منافع آن ۴ درصدی ها در تضاد است چراکه این ها می خواهند بدون هیچ تحرکی، بیشترین منفعت را ببرند.وی با بیان اینکه مهم ترین چالش ما، بحران اقتصادی است گفت: امیدوارم به بحران اقتصادی بپردازیم و کسی به جاده خاکی و حاشیه نرود.


نقش بیگانگان در طراحی برخی تخریب‌های انتخاباتی

تقی پور سخنگوی شورای شهر تهران با انتقاد از برخی تخریب‌ها در کشور و کشاندن آن به مسائل شهری گفت: متاسفانه طراحی تخریب‌ها و برخی هجمه‌ها ریشه در خارج از کشور دارد؛ آنها به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند که حتی درگیری‌های سیاسی به بحث‌های اجتماعی و شهری نیز کشیده شود.


امروز در بازار "رکود و تورم" حاکم است

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه کسی که آمریکا را کد خدا می‌داند قابل اعتماد نیست گفت: ملاک انقلابی‌بودن "ولایت‌مداری" و "در خط ولایت بودن" است.حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی در جمع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در این شهرستان، با اشاره به ضرورت اطاعت محض از ولایت‌فقیه اظهار داشت: هر شخصیتی که به‌عنوان رئیس‌جمهور، نماینده مجلس و وزیر انتخاب شود حال هرکسی که می‌خواهد باشد، معیار انتخاب ما باید این باشد که نسبت به مطالبات مقام معظم رهبری چه اقداماتی انجام داده و چه می‌کند.وی افزود: اینکه می‌گویم فلان شخصیت انقلابی است و آن شخص انقلابی نیست، این ملاکی برای انقلابی نیست، زیرا انقلابی را باید با ملاک گفت و معیار و سنجش انقلابی‌بودن در راه ولایت‌فقیه بودن است.دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: کسی که می‌گوید آمریکا کدخدا است حال آن‌که رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند آمریکا قابل اعتماد نیست، آیا شخص قابل اعتمادی است؟ بنابراین باید عملکرد مسئولان را با معیار ولایتمداری و در مسیر ولایت فقیه بودن بسنجیم.


دلیل لغو سخنرانی فائزه هاشمی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد, دلیل لغو سخنرانی دختر رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در شهر دوگنبدان مرکز گچساران این استان را حکم قضایی عنوان کرد." فتاح محمدی" در یاسوج گفت: سخنرانی فائزه هاشمی رفسنجانی به دلیل حکم قضایی و محکومیت شش ماهه ایشان از سوی دستگاه قضایی در شهر دوگنبدان مرکز گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار نشد.او افزود: براساس حکم قضایی صادره, خانم هاشمی نمی‌تواند تا شش ماه در هیچ مکان عمومی سخنرانی داشته باشد و این حکم ازسوی دستگاه قضایی به ستاد انتخاباتی " دکتر روحانی" در گچساران اعلام شد.معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد تاکنون هیچ موردی لغو سخنرانی در این استان وجود نداشته است.

محمدی گفت: منعی برای سخنرانی سخنرانان محلی و ملی در کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و البته سخنرانان نباید منع قانونی داشته باشند.


روحانی: زمین ندادم که مدرک بگیرم

حسن روحانی در پاسخ به شایعات مطرح شده پیرامون مدرک تحصیلی دکتری وی، تاکید کرد: من زمین ندادم که مدرک بگیرم.این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پنجشنبه شب هنگام ترک صدا و سیما پس از حضور در استودیو گفت‌وگوی ویژه خبری در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان به پیرامون شایعات مطرح شده درباره مدرک دکتری وی سوال کرد گفت: من مدرک دکتری خودم را از یک دانشگاه معتبر بین‌المللی گرفتم و زمین ندادم که مدرک بگیرم.


تذکر علم‌الهدی به نامزدهای انتخاباتی

امام جمعه مشهد گفت: نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شعار های ضد ارزشی و وعده‌های انجام نشدنی ندهند.آیتالله سیداحمد علمالهدی افزود: نمازگزاران ما منتظر امام زمان(عج) و انقلاب ما زمینه ساز و کشور ما سکوی حرکتی امام زمان (عج)است و تمام برنامه ها و حرکتها باید بر محور امام زمان (عج)حرکت کند.نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن در سه زمان کوتاه مدت میان مدت و بلندمدت بدنبال خدشه دار کردن انقلاب مقاومتی ایران است که پایه گذار انقلاب حضرت مهدی است و همه باید مقابل این توطئه ایستادگی کنیم.وی افزود: ما انقلاب کردیم که اسلام حاکمیت پیدا کند برجهان وجهانیان و راه را برای ظهور آماده کنیم و مقابل عناصری که مانع انقلاب هستند مبارزه می کنیم.عضو خبرگان رهبری با تقدیر از راهپیمایان عاشق و منتظران ظهورگفت: این راهپیمایی یک واقعیت بود که مردم تا بارگاه رضوی به عشق امام راه افتادند و این یعنی به دنبال امام زمان (عج)رفتن.علم الهدی افزود: خدا امام زمان را به عنوان یک ذخیره الهی نگه داشت تا انسانها بخواهند با تمام موانع ظهورش مبارزه کنند تا فرج امام عصربزودی انجام شود.  


تیم بعدی علی دایی لو رفت؟

علی دایی که با تیم فوتبال نفت تهران این فصل توانست قهرمان جام حذفی شود، گویا قرار است فصل بعد هدایت تیم دیگری را به عهده بگیرد.«خبر ورزشی» در این‌باره نوشت: علی دایی در سایپا جانشین حسین فرکی می‌شود.علی دایی قبل از فینال جام حذفی صحبت‌های نهایی خود را با رضا درویش انجام داده بود و به‌زودی قرار است به عنوان سرمربی سایپا معرفی شود.نکته قابل توجه اینکه مدیرعامل سایپا که از دوستان صمیمی علی پروین است برای انتخاب سرمربی جدید تیمش با پروین مشورت کرده است. مورد دیگر اینکه در هیأت مدیره باشگاه سایپا پنج اعضا به علی دایی رأی دادند در حالی که امیر قلعه‌نویی و علیرضا مرزبان هم گزینه‌های دیگر جانشینی فرکی بودند.باشگاه نفت تهران نیز با توجه به مصاحبه‌های دایی علیه مالک این باشگاه علاقه‌ای به تمدید قرارداد وی ندارند. از طرفی خود او نیز تمایلی برای ماندن در نفت ندارد و حتی شب گذشته بعد از قهرمانی تیمش با شاگردان خود خداحافظی کرد.


روایت صادق خرازی از مجروحیت قاسم سلیمانی

صادق خرازی در برنامه دستخط گفت، قاسم مجروح شد و کسی نمی‌دانست کجاست. ستاد تخلیه مجروحین گفتند در شیراز و برخی گفتند در اصفهان است. بالاخره شهید موحدی کرمانی برادرزاده آیت‌الله موحدی کرمانی، قاسم را در مشهد پیدا کردند. طبقه دوم بیمارستان امام رضا (ع) بود. از سینه تا پایین شکم او باز بود و وضعیت بدی داشت. عفونت هم کرده بود و به او هم نمی‌رسیدند. آن دکتر کاری کرده بود تا ملت ایران از وجود چنین مردی محروم شود.قاسم درد می‌کشید و صدایش هم درنمی‌آمد. تا اینکه شبی پرستاری از ناله‌های قاسم متوجه لهجه او می‌شود. آن پرستار کرمانی بود و او را به بخش دیگر می‌برد و از او نگهداری می‌کند. در مقطع کوتاهی متوجه می‌شوند آن دکتر و دو برادر او منافق بودند و به هر رزمنده‌ای به بیمارستان می‌آمد، یه بلایی سرشان می‌آوردند.


انتشار لیست اموال قالیباف

محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در کانال تلگرامی و شخصی خود لیست اموال خود و خانواده‌اش را منتشر کرد.

فیلم کناره‌گیری جهانگیری آماده شد؟/ انتشار لیست اموال قالیباف/ اخطار رئیس ستاد روحانی به ستاد های تبلیغاتی/ ادعای افشاگری درباره لیست شورای اصلاح‌طلبان/ توهین تلویزیون عربستان به ایران!
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۹۵
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
دو سه تا لیست تا الان از سوی اصلاح طلبها برای تهران اعلام شده، اگر اینها باشن من که میخواستم رای به لیست اصلاح طلبها بدم، به کسان دیگه ای رای خواهم داد. البته میگن که میخوان اصلاح کنن و اسمهای دیگه ای رو وارد لیست کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
بیچاره قالیباف شماره حسابتو بده کمکت کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
عجب ليست اموالي داره قالي باف دلم سوخت
موجودي حساب حتما پس از برداشت. هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
لیست اموال قالیباف
خودتون اینو باور میکنید؟!؟
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
اقای قالیباف یعنی کل دارایی نقدی شما به سی ملیون هم نمی رسد؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
روحانی بای بای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
آقای قالیباف مارا چی فرض کرده ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
به به آقای قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
من دلم برای قالیباف میسوزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
باشه راست میگی....
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
روحانی در مناظره اخر روی صندلی لم داده بود و به بقیه پوزخند میزد چرا که نه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
خانم معصومه آیاد بهتره بری بینی که چطور دیوار کشیدند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
الیاس قالیباف فرزند آقای قالیباف نیست؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
جناب پناهیان ما می خواستیم بریم کتاب های نوشته توسط سرکار خانم علم الهدی همسر محترمه جناب رئیسی رو بخونیم منتها انگلیسی صحبت کردن ایشون رو شنیدیم از این فکر به کلی منصرف شدیم!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
کم اوردی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
آقای نادران ؟ کم اوردی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
انصافا بعد از انقلاب به اندازه دوران دولت روحانی کشورهای خلیج به ایران اهانت کرده اند؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
ای کلک
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
روحانی و معاونش او بازنده و قالیباف بهترین گزینه در بین اینها ولی همگی در بوچود اوردن این اوضاع شریک هستند و متاسفانه انتخاب میان بد و بدتر است و قالیباف حداقل مرد عمل است و روحانی دولت اقلیت چهار درصد و اطرافیان او و مولتی ملیاردرها هستند که با قاچاق و رانت تمام صنایع را ورشکست کرده و بر ثروت نجومی خود میافزایند و با واردات بی رویه خون مملکت را در شیشه کرده و روحانی نظاره گر است و میخواهد به هر قیمتی چهار سال دیگر تمام رمق مملکت را بگیرد و مرتب با شعار گازنبر و دیوار کشیدن در پیاده رو و لوله کردن ....مردم ساده لوح و بخصوص زنان را بترساند که اگر من نیایم فلان میشود و ازادی نیست در حالی که خودش کوچکترین اعتقادی به ازادی مردم ندارد و سالها ریاست شورای امنیت را داشته و از این حربه برای کوبیدن مخالفان خود استفاده میکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
صحبت از مرد بودن و مرد تر بودن نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
بیا تهرون عملکردش را ببین مرد عمل هست
محمد طاها
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
با این چیزها که ازآقای قالیباف فهمیدیم ظاهرا ایشان هم جزو همان چهار درصدی ها هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
من بودم کنسرت هارو بهم می ریختم !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خدا به فریاد ملت برسد...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بله بله منم میگم قالیباف بهترین گزینست!!!
امير
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقاي قاليباف مردم را چي فرض كرده ؟
ماندانا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چقدر هم که مردم با شما هم نظر هستند!
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
همین لایک ها جواب دندان شکن شما را داده است اگر چشم بینا داشته باشی
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
عزیزم خودتو ناراخت نکن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اخی
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
شما از سوئد چطور متوجه اینهمه مشکلات شدی عزیزم.
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تفکر اصولگرایی هزینه زیادی به این مملکت وارد کرده وباعث فقیرترشدن ملت شده پس همه آنها باید مثل فقرا زندگی کننداگر اینطور هست فرمایش شما درسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
احتمالا این کامنت را یکی از بستگان قالیباف نوشته اند
رها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بخدا مردم عقل و هوش دارن .
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بخاطر اهداف حزبی و جناحیتان چشم بر روی حقیقتها بسته اید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
کسی که بعد از 40 سال کار و خدمت نمیتونه زندگیش رو مدیریت بکنه و حداقل 1 خانه و ماشین بخره چطوری میخواد کشور رو اداره کنه؟؟؟؟؟
ناشناس
| - |
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا که
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
معلومه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ارایه لیست اموال قالیباف شوخی بود
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آیا واقعاً می شود لیست ثروت های آقای قالیلاف را که خودش منتشر کرده است باور کرد؟
اشکان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چیکار دارن میکنن با هم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
روحانی و تیمش بودن که ایران رو از یه جنگ دیگه نجات دادن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
این بی انصافیه. و احمدی نژاد چه ربطی به رییسی داره؟؟؟
ناشناس
| - |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
باش تا شورای جدید سر کار بروند . لیستی جدید برای ایشان لوله میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
از سال های سپری شده 4 سال دست روحانی ، 8 سال دست خاتمی ، 8 سال دست هاشمی ، 8 سال دست
میرحسین موسوی بوده است یعنی قریب 28 سال ؛ حال ایا اصولگرایان بیشتر بر این مملکت حکم رانده اند یا اصلاح طلبان
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
35 سال کار کرده خونه نداره
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
با سلام
آقای قالیباف با حدود سی میلیون موجودی جلوی چه قدرتهایی ایستادی ،اگر سه میلیارد داشتی چی کار میکردی؟؟

زلزله ای به پا میشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
کی باور می کتد با این همه تبلیغات رنگ ووارنگ وپرهزینه ایشان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
جگر هم داد می زند می فهمم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
سلام
بهر حال بد نیست هر کسی اموال خودش را هم اعلام کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
دلم سوخت برای آقای قالیباف
س ج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
واقعا که؟! خودشونو ممسخره کردن یا مردم را.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
چرا یک کلمه در باره گزارش مستند صفحه به صفحه و سطر به سطر پایان نامه دکترای آقای روحانی گزارش منتشر نمی کنید؟
محمدطاها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
چرا ایران در برابر یاوه گویی های عربستان پاسخی کوبنده نمی دهد.
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
کسی که این اموالش باشه واسه قدرت اینقدر تقلا نمی کنه . خدایی مردم را چی فرض کردین با این لیست .
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۲
قالیباف با این لیست اموال بیشترین توهین رو به شعور مردم کرده.
علی خوزستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف
برام سوال پیش اومده این پولهایی که در ستادهاش خرج میشه از کجا اومد نه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اقای روحانی به آقای قالیباف گفتند که ما اموال مان را به قوه قضائیه اعلام کردیم. تو چرا تاکنون اعلام نکردی !؟
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
دلم بحال دکتر قالیباف سوخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
منابع مورد نیاز ستادهای تبلیغاتی لابد از صندوق صدقات جمع آوری می کند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به تو چه ربطی داره که همسر آقای روحانی چقدر کتاب خوانده است یا نخوانده است؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
گفتند در تهران یک خانه بیشتر نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ای بمیرم برای قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بابا یه شماره حساب بدید می خوایم به قالیباف کمک کنیم
ساده لوح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف
فکر کردی مردم اینقدر ساده اند که اینا را باور کنند .
ساده لوح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف ملت را چه فرض کرده ای؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
یعنی قالیباف با حقوق حداقل ده میلیون در ماه ک حقشم هست فقط همینارو داره!!! یخورده اغراق شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف اموال الیاس رو ننوشته!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اقای قالیباف حداقل ۲۵ سال مدیر بوده ولی حتی نتوانسته مدیریت درامد خودش را بکند چجوری می خواهد کشور را مدیریت کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مگه نمیشه اموالت را به اسم افراد غیر بکنی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
این لیسته اموال بیشتر به شوخی میبره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
لطفا افای قالیباف را به کمیته امداد معرفی کنید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به نظر اينجانب بهترين ايده ها را در ابتدا جناب ميرسليم و بعد آن جناب هاشمي طبا داشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مگه قرار هست خانم آقای رئیسی آقای رئیسی رو مدیریت کنه که پناهیان این حرف رو زده؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا آقای جهانگیری وروحانی هیچی برای گفتن نداشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
احمدی نژاد هم وقتی رئیس جمهور شد از قالیباف کمتر داشت ولی
ضرری که مملکت زد صد برابر بیشتر از اینا بوذ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
نه که آقای پناهیان کتابهای زهرا رهنورد را خونده بود.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقا این قالیباف وضع مالی ش خیلی خرابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اصلا انتخابات رو بیخیال
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بازم کاروان راه بندازین برین مکه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
الان واقعا این لیست اموال آقای قالیباف چی میگه
يك ايرانى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اقا يا خانم از سويًد ، اولاً از شما كه در اسكانديناوى زندگى ميكنيد متعجبم كه با وجود زندگي در ان كشور
كه به اعتقاد من جزىًه اولين كشور هاى دمكرات جهان است اين طرز فكر را داريد
ناشناس
|
Germany
|
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
یکی نیست بگه آخه قالیباف تو هر دست کت وشولاری که می پوشی قیمتش بالای 2 میلیونه چطور تو حساب 3 میلیون داری !! :)))))))))))))) واقعا ملت رو چی فرضی کرد خلبان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
جالبه،،،،،،، قالیباف هم سوار خودرو خارجی میشه؟! درود بر تولید ملی.................
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۴:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خدایی این شد که ما یک ورق تایپ کنیم بگیم لیست اموال ؟
سید حجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به قول دوستی، لیست اموال قالیباف من را یاد رضایت نامه هایی که از طرف پدرم می نوشتم و به مدرسه ارائه می دادم انداخت.
علي
|
Thailand
|
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا با انتشار اين ليست مردم رو چي فرض كردين
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
عمل سعودیها توهین نیست بلکه دشمنی و خصومت ورزی آشکار وتحریک قومیت های ایرانی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اعلام موجودیش اون هم به این صورت توهین به مردمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف لطف کنید شماره حساب بدید
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
نمیشه همه هم لیست اموالشونو اعلام کنند ؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ما هم احمق!و باور کردیم
حسین
|
Canada
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف با دیدن لیست اموال شما حال همه ما خوب است ...اما تو باور مکن!!!!
حسین
|
Canada
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف با دیدن لیست اموال شما حال همه ما خوب است ...اما تو باور مکن!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اقای قالی باف می گذاشتی فیش حقوقیت را این ماه می گرفتی بعد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
جای خالی الیاس قالیباف در لیست شدیدا احساس میشد !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
لیست اموال قالیباف نشان دهنده عدم صداقت ایشان است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقا بیاین دسته جمعی کمک کنیم به آقای قالیباف!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بله. آقای قالیباف چون نظامی است، صریح و بی پرده است
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
زیاد احساسات ملی گرایانتون تحریک نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
متاسفام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
هر روز یک توهین جدید از مقامات عربستان نسبت به کشورمون میشنویم اما دریغ از یک موضع گیری دولت انفعال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
روحانی و معاونش و آقای هاشمی طبا برنده مناظره بودند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
زنده باد روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا درود بر شرف جهانگيري
ناشناس
|
-
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
دلم به حال پسر قالیباف سوخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
منزل مسكوني 330 متري و خودروي مزدا 3 مطعلق به چند درصدي هاست ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تابناک - نتیجه نظر سنجی را نگاه کن فقط روحانی
آدم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
دلم کباب شد !!
رضا تبریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مثلاً آقای قالیباف لیست اموالش را اعلام کرده؟!! مردم را چی فرض کرده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
باز هم برای اعزام حجاج التماس کیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
این آقایان عاقل تر از آنند که داریایی هایشان را بنام خود یا بستگان درجه یکشان کنند!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا چه رییس جمهورخوبی چقدراموال کم دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
نا شناس نیستی ، زیر پرچم بیگانه سینه می زنی.
babi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
دلم واسه قالیباف سوخت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
کمی در رای دادن دقت کنیم پیشرفت یا عقب رفت
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
احتمالا آقای قالیباف لیست یک ساعت از درآمدشو اعلام کرده و اموال خارج از کشور هم احتمالا نداره!!!!!!
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف اموالِ غیرمستقیم اش رو هم بگه
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف هم که بیچاره مستاجر است
پیدا کنید پرتقال فروش را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
انتشار این لیست توهین به شعور مردم ایران است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف مردم رو چی فرض کردن که این لیست اموال رو منتشر کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بابا حرفه ایه
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
سلام بر شما ناشناس عزيز (خارج از كشور)حرف دل ملت ايران را زديد.
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف اموالِ غیرمستقیم اش رو هم اعلام میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف با این لیست اموالش عملا داره به همه ما توهین میکنه
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
درود بر آقای قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من یه تکنسینم و 30 سال دارم دارای 3 سال سابقه کار
اما حساب پس اندازم از آقای قالیباف بیشتره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف درست می گوید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا گوش مردم را دراز مي بيني يا پشت گوش اين ملت فهيم مخمليه خ خ خ خ .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اون لیست آقای قالی باف چرا آقازاده دیگرشون آقا الیاس توش تشریف نداره؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
درود بر قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
متاسفانه نمیدونم چرا نمیتونم در قسمت پاسخ به نظرات جواب بدم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
عجب از لیست داراییشان نشون داده ---- هههههههههه
یاسوج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با این لیست اموالی که اقای قالیباف منتشر کرده ایشون کاملا شرایط تحت پوشش بهزیستی قرار گرفتن را دارند
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با این 25 میلون دارایی چطوری هزینه تلبیغات میلیاردی انتخابات را پرداخت می کنید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
باسلام تا دیروز میخواستم به اقای قالیباف رای بدهم بعداز انتشار اموالش پی بردم صادق نیست
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقا یه کمپینی برای کمک به قالیباف بگذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف مردم رو جیگر فرض کرده!
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
درود بر قالیباف ساده زیست
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
لیست اموال مستند هست ، كي پاسخگوست؟
ناشناس
|
Romania
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقا این لیست آقای قالیباف صفحه اولش هست یا کل اموال هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من طرفدار هیچ کدام از کاندیداهای محترم نیستم ولی کار آقای قالیباف به نظرم ... بود!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اخی ...قالی جون دستی خواستی بمن بگو خیلی ناراحت شدم لیست اموالتو دیدم.من حتما به تو رای میدم .خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با سلام
احتراما در جهت کمک به نیازمندان شماره حساب آقای قالیباف را اعلام نمایید تا به ایشان کمک شود.
با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تابناک هم داره برای قالی کار میکنه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با سلام نمیدانم اقای قالیباف ما را پخمه حساب کرده اند
امير
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
باوركرديم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
فكر كنم در اعلام دارايى اقاى قاليباف اغراق شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چرا عربستان گستاخ شده
حسنی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اینها که همش موجودی حسابه
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقاي قاليباف مردم را چي فرض كرده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
احمدی نژادیسم مجددا ظهور کرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا دلم برای خودم بچم و ایران میسوزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با این اعداد و ارقام مالی آقای قالیباف بعید میرسه تا آخر برج خرج زندگی داشته باشه لطفا شماره حساب اعلام نمائید تا کمک های نقدی خودمان را به ایشان بدهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بنده بعنوان یک بی طرف میدانم که هیچکدام از کاندیدا ها نمیتوانند مشکلات مردم را حل بکنن
مجيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
سلام به همه براي من همه قابل احترام هستند ول دوران مردم فريبي با اينگونه ادبيات تا كي ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف، بجای اعلام موجودی حسابهات، بهتر بود گردش و معدل حسابتو اعلام میکردی.
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
شما چقدر دیگه مردمو احمق حساب کردی
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مردم هم باور می کنند موجودی ایشان را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به نظر بنده قالیباف با نوشتن لیست اموالش به شعور مردم توهین کرد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اینجانب از طرفداران پروپاقرص سایت تابناکم
در این چند هفته به طور دقیق مناظره های تلویزیونی و سایر برنامه ها را به طور دقیق دیدم . الحق و الانصاف آقایان روحانی و جهانگیری برنامه کاملی ارائه داده اند
NaserComputer
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به نظر باید این چیزا از مرجع رسمی قانونی بیان بشه نه موقع مناظره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من از جمود فکری آقای قالیباف می ترسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خودتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقاي قاليباف اين ليست دارايي كه خودت اعلام كردي جزو مرفحين هستيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقاي قاليباف اين ليست دارايي كه خودت اعلام كردي جزو مرفحين هستيد آخه يك باب مغازه در بازار خيام مشهد مي دوني يعني چي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من کارگر با بیست سال سابقه کار وضعم از اقای قالی باف با این همه سابقه بهتر است
ابوالحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اگر این لیست از طرف اقای قالیباف باشد ادم باید چقدر ساده باشه که انر ا باور کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اینها به شعور آدمها توهیم می کنند
ناشناس
|
-
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ماها را چی فرض کرده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف اگه پول لازم داره بگه ها ترخدا
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف
این لیست کل دارایی شما جز سیاه نمایی چیزی دیگری نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف
تفلکی خیلی وضعش خرابه
firooz
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اگر فردي در يك زمينه داراي اطلاعات كافي باشد و شخصي بخواهد خلاف دانسته هاي علمي و عقلي را به او بقبولاند حق دارد احاس كند كه به شعور او توهين شده است ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقا اگه ما هم لیست اموالمون رو اعلام کنیم بهمون رای میدن ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
منزل 330 متری قالیباف بزرگتر است یا زمین 285 متری جهانگیری؟
رها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بخدا مردم از خنده .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خودتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ای آقا این بیچاره قالیباف
علی جوانمرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تا به امروز قالیباف از بقیه گزینه ها بهتر صحبت کرده روحانی در این چند سال جز حرف زدن کاری نکرده با حرف هم وضعیت مملکت درست نمیشه
عاصی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
این لیستو از کجا آوردی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اینا سند داراشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با سلام سعید لیلاز استاد تاریخ دانشگاه شهید بهشتی لطفا مدرک اقتصادی خود را ارائه نماید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من فکر کنم ابدارچی اداره ما حساب بانکی اش از قالیباف بیشتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
کسی که نمیتونه اقتصاد خودشو روبراه کنه چجوری میخواد اقتصاد یک مملکت رو درست کنه.
نيما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ما كه تصميم گرفتيم با دوستان و آشنايان به آقاي قاليباف و رئيسي رای ندیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چشم شماها روشن ؟؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
شما مگر وکیل وصی همسر کاندیدا ها هستید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
الماس شرق مشهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
داداش زیاد جوش جوش نزن خونت کثیف میشه
ناشناس
|
-
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آخخخخخخخخخخخخی
ناشناس
|
Sweden
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بازنده واقعی کسی که حتی رساله دکتراش تقلبی هست
آلیانز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
لیست اموال واقعی بود. خداییش خیلی ساده ای جناب دکتر سردار قالیباف !!!!!
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با سلام. مناظره سوم انتخاب ریاست جمهوری انجام شد . مسئله ای که هنوز به طور کامل بیان نگردید این بود که چطور می خواهیم به جهش اقتصادی برسیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
با توجه به لیست اعلامی، اقای قالیباف فاقد مسکن است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اگه آقای قالیباف اینقدر پول کم داره خرج تبلیغاتش رو از کجا میاره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اخه بد بخت اصلاحاتی این مملگت 20سال تحت سیطره اصلاح طلبان بود چه کار مثبتی کردن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
مردم فریبی نیست پس چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بابا از مسئول شهردای چنین چیزی غیر ممکن است.
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
خودش هم جزئی از 4 در صدی هاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا قالیباف ملت را نادان فرض کرده ؟
یک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
یعنی این لیست اموال قالیباف جوک ساله
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
پس الیاس چی شد؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
جناب قالیباف چی میگی
فک کردی ما کی هستیم؟
مصطفی لحشور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
انتخاب به کنار ولی شما رو به همین امام زمان تون اگه واقعا بچه قالیباف تمام موجودیش یک ماشین 71 و یک ملیون پوله به خدا از ته دل تمام حساب من که 3 م میشه رو بهش می دم
بیزن نیک فر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
حتی در اعلام اموال هم صادق نیستند
زیبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعا مردم رو چی فرض میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بیچاره قالی باف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تو حسابش سه میلیون پول داره طفی.
فرزند ایران
|
Netherlands
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
همه باور کردن اموال آقای قالیباف رو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
من يك كارگر هستم خداييش اموال من از اقاي قاليباف بيشتر است . دست صداقتش درد نكند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
عر عر عر عر
ناشناس
|
Canada
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
بمیرم برای قالیباف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
هیچ اطلاعاتی محرمانه نمی ماند که بخواهید پنهان کنیو
مسعود روحانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اموال آقای قالیباف نشون میده که ایشون نه تنها برای ریاست جمهوری حتی برای شهرداری مناسب نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چه فقیر انه زندگی میکنه قالی باف...
تدبیر و امید با دکتر روحانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف
حجت الاعدام رییسی

هیچ کدوم رای ندارن. فقط و فقط دکتر حسن روحانی
اسکندری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
احتمالا همه دارایی ها رو تبدیل به طلا کردن ..
رضا
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالیباف؛ عملش در این دوازده ساله و در پست شهرداری مشخص است که چه به بار آورده است. بهرحال خدا خودش میداند که چه تدبیری بیاندیشد.
Hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ولا اين ليست به نظرشما واقعى است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
روحانی تا 1400
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
به #تهران_هوشمند و فناوارانه بيانديشيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
حامیان رئیسی: سعید جلیلی- زاکانی - مسعود میرگاظمی - رستم قاسمی - علی نیکزاد- علم الهدی- احمد خاتمی- حسین شریعتمداری - سعید مرتضوی - پناهیان - رسائی و کل برادران دلواپس و حامیان قبلی احمدی نژاد

حامیان روحانی: سید حسن خمینی - مرحوم هاشمی رفسنجانی - خانواده رفسنجانی - سید محمد خاتمی - ناطق نوری - علی لاریجانی - اکثریت نمایندگان مجلس و کل اصلاح طلبان

حامیان قالیباف: هیچ کس بجز محمد دهقان که مسئول ستاد ایشان است


مردم انتخاب کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
ما ترجیح می دهیم رئیس جمهورمان و وزرایش و همه مردم پولدار باشند. کره شمالی نه کره جنوبی بله
علي110
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
عجب پس فائزه هم در ستاد آقاي روحاني است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
توهین تلویزیون عربستان به ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
اقا جيگرم واسه قالباف كباب شد شماره حساب بدن واسه كمك مردمي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
چهارسال پيش يك كشور ى كه تا خرخره درگير مشكلات اقتصادى واجتماعي وبين المللى بود تحويل روحانى دادند حالا پس از چهار سال كه دولت روحانى درگير حل مشكلات بود فرياد سر مى دهند
كه معيشت مردم دشوار است انگار كه تا قبل از اين نبود حالا كه مشكلات كشور در حال حل شدن است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
هر کس که درد مردم را چشیده قطعا بهتر مردم را درک می کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
آقای قالیباف تو گفتی وما باور کردیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
كاش آقاي قاليباف، ليست داراييها ديگر فرزندان رو هم اعلام ميكردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
قالی باف عزیز ...ول کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
روحانی از قالی باف بهتر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
واقعاً دلم به حال خانواده قاليباف سوخت
ناشناس
|
Sweden
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
سند پاداش نجومی ۸۶۵ میلیون تومانی اسحاق جهانگیری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اسحاق جهانگیری یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در سومین مناظره کاندیداهای انتخاباتی مدعی شد که در دوران مسئولیتش در وزرات صنعت در سال 81 هیچ‌گونه پاداشی نجومی داده نشده است.

سند پاداش نجومی 865 میلیون تومانی اسحاق جهانگیری به هیئت مدیره شرکت سیمان تهران را در زیر
ناشناس
|
Sweden
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
درود بر قالیباف
ناشناس
|
Sweden
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
درود بر روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
این روش ریاکارانه آقای قالیباف همه را از ایشان نومیدساخت. واقعا ثروت ایشان همین اینها می باشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
تا 1400 با روحانی
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
جناب قالیباف، شماره حساب بدین تا یارانه هامون رو به حساب خانواده شما بریزیم.
غلامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
یکی بیاد به قالیباف کمک مالی کنه.
میثم قدبیگ لو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
وقتی ما به اعتقادات وهابی ها لعنت میفرستیم و شعار مرگ بر آل سعود سر میدهیم و شورشیان را در استان القطیب عربستان قهرمان می نامیم پس نباید ناراحت شویم چون جواب های میشود هوی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
254 نظر از صبح در انتظار بررسی و فقط یک نظر تایید و به نمایش گذاشته شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
سخنرانی فائزه هاشمی رفسنجانی به دلیل حکم قضایی و محکومیت شش ماهه ایشان از سوی دستگاه قضایی در شهر دوگنبدان مرکز گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار نشد.
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آقای قالیباف با این وضع مالی چگونه هزینه های میلیاردی تبلیغاتشان پرداخت می کنند.
شاید وام دار 4 درصدها شده اند
ناشناس
|
-
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
این خبرگزاری فقط گزینشی عمل می کند
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
جداکردن زن و مرد سالهاست ادامه دارد مگر اتوبوس جدا نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اقای پناهیان اگر انگلیسی میدانستی اینرا نمینوشتی
ugd
|
-
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آفرین به شجاعت و پاکدستی قالیباف جرات دارید شما هم نشر بدهید
ناشناسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اگر آقای قالیباف بتواند اثبات کند که فقط همین دارایی را دارد، خودم 10000 رای برایش جور می کنم.
ناشناسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اگر آقای قالیباف بتواند اثبات کند که فقط همین دارایی را دارد، خودم 10000 رای برایش جور می کنم.
وانشانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
باسلام، اموال اعلام شده توسط آقای قالیباف ، نشان می دهد ایشان متاسفانه نتوانسته است که در زندگی شخصی خود مدیریت درستی را داشته باشد زیرا باتوجه به مدرک ایشان و حقوق مدیریتی ،اموال اعلام شده از یک کارمند با مدرک فوق لیسانس بسیار کمتر است یا ایشان خدای ناکرده بدرستی اموال را اعلام نکرده و یا سوء مدیریت در زندگی خود دارد در هردو حالت نمی تواند در مدیریت کلان کشور موفق باشد.
وانشانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
باسلام، اموال اعلام شده توسط آقای قالیباف ، نشان می دهد ایشان متاسفانه نتوانسته است که در زندگی شخصی خود مدیریت درستی را داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
میگم مردم رو جیگر...................فرض کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آقايان باور نكنيد ... عوام فريبيه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
به شعور مردم بی احترامی نکن
عبداله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آقای قالیباف عوام فریبی تا کی؟ ما که شمارا میشناسیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
دوستان عزیزی که میگید تفکر اصولگرایی هزینه وارد کرده.دقت بفرمایید تفکر اصولگرایی و اصلاح طلبی تفکر اقتصادی و مدیریتی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
ما هم باور کردیم
مهراب هدایت جهان آباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
به نظر میرسد این مخاطب گرامی متوجه جایگاه قانونی ریاست جمهوری نیستند
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آیا با این پس انداز سه میلیون تومان او را در استرالیا ساپورت میکردید.
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
آقای قالی بافی هزینه میلیاردی تبلیغاتش را که در سراسر کشور آغاز شده،از همان سه میلیون تومان
پس اندازش می دهد،
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
خدا کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
فقط مدرک روحانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اگرتبلیغات حسن روحانی که ازصداوسبماپخش میشوددقت کنیدبانوان شال بنفش دارند این شال بنفش مارک ترکیه است ورو شال نیزهک شده است یعنی توزیع شال وارداتی ترکیه درتبلیغات حسن روحانی.
تعداداتوبوس ازدانشگاه تااستادیوم آزادی .کاروان اتوبوس شهری به شهری دیگر
حال حسن روحانی کارهایی راکه خودانجام می دهد رابه رقیب نسبت میدهد
خلیل
|
Sweden
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
به نظر من باید یک جنبشی راه بیفته برای گلریزان به قالیباف.
حسين
|
Sweden
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اقا رضا كاملا درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اینطور که از لیست اموال معلومه قالیباف داماد سرخونه است
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
اقای قالیباف به هرکس که اعتقاد داری راست بگو تمام دارایی شما این مبلغ می باشد؟
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
انشاله که این لیست درست است . خخخخ
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
ولی من نمی دانم چرا در پذیرش این همه نداری ، تردید دارم
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
بابا به والله تو این هشتاد میلیون جمعیت ،شاید یکی باورش بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
با امضای پای برگه مطمئن شدم قالیباف دروغ نمیگه
یکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
تا به حال به تابناک که ادامه بازتاب است اعتماد داشتم ولی با درج نکردن نظرم متوجه شدم شما هم آره آررره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
برادر قالی گوش مردم خیلی درازه؟....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
کسی که شهردار کلان شهر تهرانه و ۳ میلیون تو حسابش داره چطور می خواد برای مردم شغل ایجاد کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
قاليباف=احمدي نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
اگر این تفکر نبود الان معلوم نبود داش چه بلایی بر سر اصلاح طلبان آورده بودند با عرض پوزش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
جالبتر آنکه می گویند به شجریان توهین شد تیتر می کنند
خانم تحصيلكرده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
اوضاع کشور ارتباطی به تفکر اصول گرایی ندارد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
ما دوتا گوش دراز داریم که اموال قالیباف را قبول کردیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
دوستان سلام
من کارمند هستم ولی به جز مغازه 15 متری در مشهد کلا وضع مالیم از آقای قالیباف بهتره/
خیلی به خودم امیدوارم شدم با 38 سال سن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
کسی 12 سال شهردار تهران باشه، قبلش فرمانده نیروی هوایی سپاه، فرمانده نیروی انتظامی باشه و فقط 30 میلیون تومان از دار دنیا پول داشته باشه !!! ملت رو چی فرض کردید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
کسی که با یک عمر خلبانی و سرداری و شهرداری و رئیس پلیسی, حساب بانکیه بچه اش حدود یک میلیون تومان!!!!!!!!!! است چطور می تواند کشور را سرافراز کند؟؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
چرا باید رانت خواری کنند ؟؟؟؟
محسن محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
اگر می خواهید کسی که مد نظر شما ست رای بیاورد
به نظر من اقای فالیبا ف شانس بیشتری دارد
سید محمدعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
تاکی عوامفریبی!تا کی مردم را هیچ فرض کردن!!!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
واقعا دلم به حال آفای قالیباف سوخت بایدفکرکمک به ایشان باشیم
سیدمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
سلام یکبار به احمدی نژادرای دادیم گول خوردیم دیگه گول وعده های توخالیشما رو نمی خوریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
بیچاره فلک زده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۵
آقای قالیباف چرا لیست اموال پسر دیگرش الیاس را منتشر نمیکند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
یعنی 28 میلیون داری فقط ماهی 30 میلیون درامد داری
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
دولت هیچ حمایتی به مردم نکرد ماشین پراید رو یادتونه
سید علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
میشه یکی به من اسید بده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
لیست اموال قالیباف منو کشته
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری