بخش «نگاه شما» برای ارائه و معرفی «نگاه» مخاطبان «تابناک» به همه موضوعات است .هر مخاطب «تابناک» می تواند با مد نظر قرار دادن شرایط همکاری با این بخش، «نگاه» خود را به آدرس های زیر ارسال کند تا در معرض دید و داوری دیگر مخاطبان قرار گیرد. آدرس ایمیل: negaheshoma@tabnak.ir و یا آدرس تلگرام: www_tabnak_ir@
کد خبر: ۶۹۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰ 06 May 2017
سالها از بازسازی کاروانسرای شاه عباسی فرسفج در تویسرکان می گذرد اما متاسفانه وجود برخی از مشکلات و ایرادات در راه دسترسی مناسب و همچنین نبود زیرساخت های مناسب در محوطه ورودی این اثر تاریخی بی نظیر که در تپه ایی ایده آل و زیبا واقع شده است مانع از حضور گردشگران و استفاده از این مکان برای همه مردم می شود.با وجود اینکه خوده کاروانسرایشاه عباسی فرسفج به شکلی عالی بازسازی و آماده شده است اما راه مناسبی از لب خیابان تا بالای تپه که محل استقرار کاروانسرا قرار دارد وجود ندارد و باید گردشگران و بازدیدکنندگان از تپه بالا بکشند که جالب نیست و برای سالخوردگان و کودکان غیرممکن است. و راه غیر رسمی ماشین رو هم از داخل یک پیاده رو خاکی و از مسیری ناهموار می گذرد که صحیح نمی باشد.
 
لذا لازم است شهرداری فرسفج جهت تسهیل در ورود و بازدید گردشگران مسیر منتهی به درب ورودی کاروانسرای شهر فرسفج را جهت خودرو ها و همچنین عابرین پیاده رو سازی و مهیا نماید. همچنین باتوجه به اینکه درون کاروانسرای شاه عباسی فرسفج که از آثارتاریخی بی نظیر عصر صفوی است، امکان استقرار خانواده ها و فروشگاه وجود ندارد بهتر است شهرداری شهر فرسفج در جلوی درب ورودی کاروانسرا مکان هایی جهت استقرار خانواده ها مانند آلاچیق های مناسب و همچنین محل های فروش مانند: دکه های سوپرمارکت تعبیه نماید تا حضور خانواده ها در درون کاروانسرا و یا فروشندگان موجب تخریب این اثر تاریخی بی نطیر نگردد.
 
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: