۳۴۷۵بازدید
کد خبر: ۶۸۶۷۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸ 21 April 2017
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 3475
تبلیغات انتخاباتی در مدراس یک تخلف محسوب می شود و با افرادی که اقدام به این تبلیغات کنند برخورد جدی خواهد شد.
 
به گزارش میزان، غلامرضا عبدالوند مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در امور آموزش و پرورش با اشاره به تبلیغات انتخاباتی در مدارس کشور اظهار داشت:در روز های نزدیک به انتخابات که صحبت های بسیاری درباره کاندیداهای مورد نظر می شود هیچ فردی از این صحبت ها غافل نمی شود.

وی افزود:یکی از مهمترین موضوعاتی که در این بین باید به آن توجه داشت در نظر گرفتن جایگاه مدارس در زمان انتخابات است.

مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری در امور آموزش و پرورش گفت:در مدارس شرایط به گونه ای نیست که افراد و کاندیداها  بخواهند از این فضا برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کنند.این تبلیغات در مدراس یک تخلف محسوب می شود و لازم به ذکر است با افرادی که اقدام به این تخلف ها کنند برخورد جدی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی در بین دانش آموزان یک هیجان سیاسی محسوب می شود گفت:مسئولین نباید درباره این موضوع حساسیت های زیادی را نشان دهند چرا که این حساسیت ها نتایج عکس برای آن ها دارد.ما این هیجانات را درک خواهیم کرد.

مشاور معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی رئیس جمهور در امور آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد:حمایت از کاندیداهای مورد نظر معلمان و دانش آموزان باید در محیط خارج از مدرسه انجام شود همچنین داشتن مدیریت بهتر می تواند از وجود این تبلیغات در مدرسه بکاهد.


اشتراک گذاری
روی خط سایت ها

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: