2173بازدید
جام جهانی کشتی آزاد 2017 کرمانشاه
در یکی از حساس ترین مسابقات این گروه جردن باروز، قهرمان وزن 74 کیلوگرم المپیک لندن با نتیجه نزدیک 2 بر 2 مقابل حریف گرجستانی اش به پیروزی رسید.
کد خبر: ۶۶۸۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸ 16 February 2017
تیم های ملی کشتی آزاد ایران، آمریکا، آذربایحان و مغولستان در نخستین دیدارشان در مسابقات نوبت صبح در جام جهانی به پیروزی دست یافت.

به گزارش تابناک ورزشی، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد از ساعت 9 صبح امروز در سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شده است که تیم های ایران، آمریکا، آذربایحان و مغولستان در نخستین دیدارشان در مسابقات نوبت صبح به پیروزی دست یافت.

در گروه اول آمریکا با نتیجه 7 بر یک از سد گرجستان گذشت و در دیداری حساس و نزدیک آذربایجان با نتیجه 4 بر 4 و بدلیل امنیاز فنی مثبت بیشتر مقابل روسیه به برتری دست یافت.

در یکی از حساس ترین مسابقات این گروه جردن باروز، قهرمان وزن 74 کیلوگرم المپیک لندن با نتیجه نزدیک 2 بر 2 مقابل حریف گرجستانی اش به پیروزی رسید. در گروه دوم ایران با نتیجه 8 بر صفر ترکیه را شکست داد و مغولستان نیز از سد هندوستان گذشت.

تیم ملی ایران که در گروه دوم این مسابقات با تیم های ترکیه، هند و مغولستان هم گروه است ساعت 19:25 امشب در دومین دیدارش به مصاف هند خواهد رفت.

نتایج دیدارهای فوق به شرح زیر است:

گروه A:

آذربایجان، برنده 4- روسیه 4 (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی 2- آرتم گبکوف، برنده 5
61 کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده 6- جمال اوتار سلطانوف 6
65 کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده 2- آلان گوگایف یک
70 کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف 6- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده 10
74 کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده 6- رادیک ولیف 2
86 کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده 2
97 کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده 2
125 کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده 8- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا 7- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده 6- اوتاری گوگاوا یک
61 کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده 7- شوتا فارتنادزه 4
65 کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده 10- ایوریکو جولاکیدزه یک
70 کیلوگرم: جیمز گرین، برنده 10- لوان کلیخاشویلی صفر
74 کیلوگرم: جردن باروز، برنده 2- جامبر کویلاشویلی 2
86 کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده 8- داتو مارساگیشویلی 3
97 کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده 11- زویادی مترولی صفر
125 کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده 13

گروه B:

ایران 8- ترکیه صفر
57 کیلوگرم: حسن رحیمی 6 – سزار آکگول صفر
61 کیلوگرم: بهنام احسان پور 7- چنگیز اردوغان 5
65 کیلوگرم: میثم نصیری 5- صفا آکسوی 2
70 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی 4- یاکوپ گور صفر
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی 12- اسلام کلیچ 10
86 کیلوگرم: حسن یزدانی 11- سردار بوکه یک
97 کیلوگرم: امیر محمدی 10- فاروک آکویون صفر
125 کیلوگرم: کمیل قاسمی 10 – سلیم ارکان صفر

مغولستان 7- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
57 کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
61 کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده 4- هارپول 2
65 کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده 3- باجرانگ یک
70 کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده 4- آمیت کومار دهانخوار 3
74 کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده 8- جیتیندر 7
86 کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو 7 – دیپاک، برنده 8 ضربه فنی
97 کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده 14- روبلجیت رانجی 6
125 کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده 3 – کریشان صفر
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: