به‌روز شده در: ۱۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۰
تعداد بازدید: ۲۲۴۱
کد خبر: ۲۶۲۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۳ - 02 August 2012
سرانجام میزبان بازی‌های المپیک 2012 موفق شد در روز پنجم این بازی‌ها به مدال طلا دست پيدا كند.

به گزارش ایسنا، روز چهارشنبه روي‌ هم رفته 20 مدال طلا، 20 نقره و 22 برنز در بازی‌های المپیک توزیع شد. اتفاق مهم این روز دستيابي بریتانیا به نخستين مدال طلا از اين بازي‌ها بود كه در روئینگ دو نفره زنان و دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی مردان دو مدال طلا را به دست آورد.

مدال‌های توزیع شده روز چهارشنبه:

قایقرانی کایاک مردان

1- دنیله مولمنتی از ایتالیا

2- واورینک هرادیلک از جمهوری چک

3- هانس آیگنر از آلمان

قایقرانی روئینگ دو نفره زنان

1- بریتانیا

2- استرالیا

3- نیوزیلند

قایقرانی روئینگ چهار نفره زنان

1- اوکراین

2- آلمان

3- آمریکا

قایقرانی روئینگ هشت نفره مردان

1- آلمان

2- کانادا

3- بریتانیا

دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی زنان

1- کریستین آرمسترانگ از آمریکا

2- يودیت آرنت از آلمان

3- اولگا زابلینسکایا از روسیه

دوچرخه سواری تایم تریل انفرادی مردان

1- بردلی ویگینز از بریتانیا

2- تونی مارتین از آلمان

3- کریستوفر فرومه از بریتانیا

شیرجه هماهنگ 3 متر مردان

1- یوتونگ لو و کای گین از چین

2- ایلیا زاخاروف و اوگنی کوزنتسوف از روسیه

3- تروی دومایس و کریستین ایپسن از آمریکا

شمشیربازی اپه انفرادی مردان

1- روبن لیماردو از ونزوئلا

2- بارتوش پیاسکی از نروژ

3- جینسون جونگ از کره جنوبی

شمشیربازی سابر انفرادی زنان

1- جیئون کیم از کره جنوبی

2 سوفیا ولیکایا از روسیه

3- اولگا خارلان از اوکراین

ژیمناستیک انفرادی مردان

1- کوهی يوچیمورا از ژاپن

2- مارسل نگوین از آلمان

3- دنل لویا از آمریکا

جودو 90 کیلوگرم مردان

1- دائه نام سونگ از کره جنوبی

2- اسلی گونزالس از کوبا

3- ایلیاس ایلیادیس از یونان و ماساشی نیشي‌یاما از ژاپن (برنز مشترك)

جودو 70 کیلوگرم زنان

1- لوسی دکوسه از فرانسه

2- کرستین تیله از آلمان

3- یوری آلوری از کلمبیا و ادیت بوش از هلند (برنز مشترك)

تیراندازی تپانچه 25 متر زنان

1- جانگ می کیم از کره جنوبی

2- یینگ چن از چین

3- اولنا کوستویچ از اوکراین

شنا 4 در 200 متر آزاد زنان

1- آمریکا

2- استرالیا

3- فرانسه

شنای 200 متر قورباغه مردان

1- دنیل گیورتا از مجارستان

2- مایکل جامیسون از بریتانیا

3- ریو تاتیشی از ژاپن

شنای 200 متر پروانه زنان

1- لیویانگ ژیائو از چین

2- میریا بلمونته گارسیا از اسپانیا

3- ناتسومی هوشی از ژاپن

شنای 100 متر آزاد مردان

1- ناتان آدریان از آمریکا

2- جیمز ماگنوسن از استرالیا

3- برنت هایدن از کانادا

تنیس روی میز انفرادی زنان

1- ژیائو لی از چین

2- نینگ دینگ از چین

3- تیانوی فنگ از سنگاپور

وزنه‌برداری 77 کیلوگرم مردان

1- ژیائوجون لو از چین

2- هائوجیه لو از چین

3- ایوان کامبار رودریگز از کوبا

وزنه‌برداری 69 کیلوگرم زنان

1- جونگ سیم ریم از کره شمالی

2- روکسانا دنیلا کوکوس از رومانی

3- ماریانا شکرمانکووا از بلاروس
بازگشت به ابتدای صفحه
نام:
ایمیل:
* نظر: