کد خبر: ۲۵۹۲۲۴
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۸ 19 July 2012
ساعات کار کلیه شعب و واحد های تابعه بانک های دولتی در روز های نوزدهم (19) و بیست و سوم (23) ماه مبارک رمضان با یک ساعت تاخیر نسبت به سایرروزهای ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.

به گزارش ايسنا بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه‌ای به مدیران عامل بانک‌های دولتی ساعت کار بانک‌ها در ماه مبارک رمضان را ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است:به موجب تصمیم هیات دولت جهت بهره مندی‌ مطلوب کارکنان از فضایل و معنویات ماه مبارک رمضان و به وجود آمدن فرصت مناسب برای خودسازی و بهره‌مندی از برکات فراوان این ماه شریف و نورانی، نسبت به تغییر ساعات کاری ادارات وبانک ها اقدام کنند.

بر همین اساس، ساعات کاری بانک های دولتی در طول ماه مبارک رمضان به شرح زیر اعلام می‌‌شود:

1ـ ادارات و واحدهای ستادی بانک‌ها در کلیه استان ها به استثنای تهران، فعالیت اداری را صبح‌ها با یک ساعت تاخیر شروع و بعد از ظهر نیز یک و نیم ساعت زودتر خاتمه دهند
 
2 ـ ادارات و واحدهای ستادی بانک‌های دولتی دراستان تهران، فعالیت اداری خود را ساعت 9 صبح شروع و ساعت 14:30خاتمه دهند.

3 ـ‌ کلیه شعب و واحدهای اجرایی بانک های دولتی در تهران و سایر استان‌ها، نیم ساعت زودتر از ادارات و واحدهای ستادی شروع به کار کنند.

4ـ ساعات کار کلیه شعب و واحد های تابعه بانک های دولتی در روز های نوزدهم (19) و بیست و سوم (23) ماه مبارک رمضان با یک ساعت تاخیر نسبت به سایرروزهای ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.
 
5 ـ لازم است هر گونه فعالیت فوق برنامه قبل یا بعد از پایان ساعت کار انجام گیرد.

6 ـ برنامه ریزی ایاب و ذهاب کارکنان به گونه ای تنظیم شود که راس ساعت مقرر در محل کار حضور داشته باشند و در پایان ساعت معین محل کار خود را ترک کنند.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار