2093بازدید
اسامی داوران هفته دوم جام حذفی فوتبال اعلام شد.
کد خبر: ۱۹۱۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۲ 20 September 2011
به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:

چهارشنبه-30/6/90-ساعت 14:45

ماهان کرمانشاه-هدف میناب هرمزگان-انقلاب-کرمانشاه
شاهو اصلانی – کاوه بهمنی – امیر شمسی زاده – اردشیر خسروی

پنجشنبه 31/6/90-ساعت 14:45
شیرین فراز-کیمیا رشد آق قلا-انقلاب-کرمانشاه
بهروز رنجبر – عبدالحسین سواری – علی حاتمیان- اردشیر  خسروی

اتکا گلستان-تاک مهر تاکستان-آزادی-گرگان
منوچهر آغاسی – جواد شیروانی – داریوش مطلق – سلمان مرادی

پیکان –یاد آوران خرمشهر-ایران خودرو-تهران
محمدحسین مرادی – محمدرضا مدیر روستا – اسد حاج محمد – مجید پورعلی

جهان الکتریک نیشابور-گسترش فولاد تبریز-تختی-نیشابور
مهدی باغیانی – مصطفی دهقان – علیرضا جدیدی – توحید مبهوت مقدم

تربیت یزد-خزر محمود آباد-شهید نصیری-یزد
مهدی موسی پور – مهدی امیرتیموری – محمدحسن محمدی – ابوالفضل گرجی

پاس همدان-شاهین کوهرنگ-قدس-همدان
علی صفایی – رحیم حاجیلو – محمد بوالحسنی – پیام حیدری

ماشین سازی تبریز-آلومینوم هرمزگان-یادگار امام(ره)-تبریز
ایرج ساعدی – آرمان اسعدی – جهانبخش آرمان -  امیر مبشر

نیروی زمینی  تهران-نماینده استان البرز-جی-تهران
محمدرضا فغانی – هادی برزو – حسن توماری – کوپال ناظمی

شهرداری نقده - داماش درود به دلیل انصراف تیم داماش درود  از مسابقات جام حذفی بازی برگزار نمی شود

استقلال رامهرمز - صنعت ساری به دلیل انصراف تیم صنعت ساری از مسابقات جام حذفی بازی برگزار نمی شود

شهرداری یاسوج-شهرداری فردوس-تختی-یاسوج
جواد محمدی – حمید سبحانی – امراله طراح – افضل حسینی

اترک پتروشمی بجنورد-فولاد یزد به دلیل انصراف تیم فولاد یزد از مسابقات جام حذفی بازی برگزار نمی شود
وحید کاظمی – غلامرضا تیموری – علی اکبر عظیم پور – یوسف مغروری

استقلال صنعتی-شهرداری چابکسر-تختی-اهواز
محمدحسین زاهدی – یوسف اطمینان – عبداله عبدالهی –  علی آلبو مرادی

سایپا شمال-اتحاد پاکدشت-وطنی-قائمشهر
پیام باقری دوست – مسلم صفری – قاسم بهاری - رضا عادل

جمعه 1/7/90-ساعت 14:45
استیل آذین-مقاومت تهران-تختی-سمنان
محمد کمانی – محمدحسن ابراهیمی – محمد عطایی – حسین زیاری

البدر بندر کنگ-کاوه تهران-تختی-بندر لنگه
حسین قنبری – فرید امیدوار – فرهاد مروجی – مهدی یوسف زاده

فولاد نوین اهواز-شهرداری اراک-اختصاصی فولاد-اهواز
داود مهرابی – حمیدرضا رحیمی – جلیل شعرانی – عباس راکی

گسترش فولاد سهند-ابومسلم خراسان-تختی-تبریز
جمشید دانش مهر – کیومرث رضایی – فرزاد بهرامی – محمد شجاعی

داماش ایرانیان-گیتی پسند اصفهان-کارگران-تهران
یاسر همرنگ – حسین رحیمی پور – جواد ملاح – مهدی خانپور

ملی حفاری اهواز - نساجی قائم شهر به دلیل انصراف تیم نساجی قائم شهر  از مسابقات جام حذفی بازی برگزار نمی شود

گل گهر سیرجان-چوکا تالش-اختصاصی گل گهر-سیرجان
امید سعید فر – مرتضی شعاعی – مهدی شفیعی – سیدرضا مهدوی

سیاه جامگان - برق شیراز  به دلیل انصراف تیم برق شیراز از مسابقات جام حذفی  بازی برگزار نمی شود

مهر کرج-شهرداری بندر عباس به دلیل انصراف تیم شهرداری بندرعباس از مسابقات جام حذفی  بازی برگزار نمی شود

آشیان گستران ورامین-مس رفسنجان-شهید فتحی-ورامین
اسماعیل بابلی – علیرضا ایلدروم – جواد قنبریان – عباس جدیدی

پیام مخابرات فارس-ذوب آهن نوین-حافظیه-شیراز
حسین ترابیان – رسول ذورقی – احد سلطانی – محمدرضا تازج

ایرانجوان بوشهر-نفت نوین ابادان-شهید بهشتی-بوشهر
محمدرضا خداپرست – حسین مفتاح – فرید امیدوار – محمدحسین زاهدی فر

نفت مسجد سلیمان - پاس نوین همدان به دلیل انصراف تیم پاس نوین همدان  از مسابقات جام حذفی بازی برگزار نمی شود
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: