فرهادی افزود: بر اساس این بخشنامه ، نقل و انتقال داوطلبان انتقال به دیگر استان ها که دارای مشکلات بسیار حاد هستند به تایید مشکلاتشان و هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها برای اشتغال در مناطق نیازمند ( غیر از مرکز استان ) مشروط شده است.
کد خبر: ۱۸۸۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۳ 03 September 2011
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: موافقت با انتقال موقت یا دائم فرهنگیانی که در مرحله نخست نقل و انتقالات با انتقال آنان موافقت نشده است باید با هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها برای اشتغال در مناطق نیازمند و غیر از مراکز استان باشد.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر، فرهادی افزود: بر اساس این بخشنامه ، نقل و انتقال داوطلبان انتقال به دیگر استان ها که دارای مشکلات بسیار حاد هستند به تایید مشکلاتشان و هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها برای اشتغال در مناطق نیازمند ( غیر از مرکز استان ) مشروط شده است.

وی گفت: برای انتقال قطعی فرهنگیانی که همسر آنان جزء نیروهای نظامی، انتظامی و یا کارمند دولت هستند و از اول فروردین امسال به استان دیگر منتقل شده اند باید با ارائه حکم و یا امریه انتقال همسرانشان اقدام شود.

 فرهادی رعایت بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور درباره متعهدین خدمت ، به تاریخ 25 فروردین پارسال را الزامی دانست.

وی افزود: انتقال موقت متقاضیانی که در سال تحصیلی 91-90 در منطقه‌ای غیر از مبدا خدمتی خود در دوره‌های تحصیلی بالاتر ، مشغول تحصیل می‌شوند به شرط عدم نیاز مبدا و مقصد بلامانع است.

 فرهادی گفت: انتقال از مناطق برخوردار یک استان به مناطق کمتر توسعه یافته استان دیگر با رعایت شرط عدم نیاز مبدا و مقصد با هر میزان سابقه خدمت بلامانع است.

وی تاکید کرد: مسئولیت نظارت بر اجرای این دستورالعمل با مدیرکل آموزش و پرورش هر استان است و باید اقدامات مربوط به نقل و انتقال اضطراری تا 25 شهریور پایان یابد تا فرصت ساماندهی نیروها و تنظیم برنامه های هفتگی وجود داشته باشد.

ضوابط نقل و انتقالات اضطراری فرهنگیان در بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ و با توجه به ممنوعیت انتقال به مدارس شهر تهران توصیه شده است از مکاتبه با آموزش و پرورش در این باره خودداری شود.
برچسب ها
خبرهای مرتبط
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: