اسماعيل كوثری، نماينده تهران در مجلس شورای اسلامی درباره چگونگی پيگيری و اجرای طرح دستگيری و مجازات 26 نفر از مقامات آمريكايی ناقض حقوق بشر گفت: اين طرح پس از پايان تعطيلات مجلس در صحن علنی مطرح و پس از تصويب نمايندگان، اين مقامات آمريكايی غيابی در دادگاه های داخلی محاكمه و سپس به دادگاه های صلاحيت دار بين المللی معرفی می‌شوند.
کد خبر: ۱۷۴۵۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۱ 03 July 2011
نایب رئيس كميسيون امنيت ملی و سياست خارجی مجلس گفت: 26 نفر از مقامات آمريكايی كه از سوی جمهوری اسلامی ايران تحريم شده اند، پس از محاكمه غيابی در دادگاه های داخلی به دادگاه های جهانی معرفی می‌شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعيل كوثری، نماينده تهران در مجلس شورای اسلامی در رابطه با چگونگی پيگيری و اجرای طرح دستگيری و مجازات 26 نفر از مقامات آمريكايی ناقض حقوق بشر گفت: اين طرح پس از پايان تعطيلات مجلس در صحن علنی مطرح و پس از تصويب نمايندگان، اين مقامات آمريكايی به صورت غيابی در دادگاه های داخلی محاكمه و سپس به دادگاه های صلاحيت دار بين المللی معرفی می‌شوند.

وی با بيان اينكه جنايتكاران حقيقی، همان كسانی هستند كه به دروغ دايه حمايت از حقوق بشر را دارند، افزود: جمهوری اسلامی ايران با جديت محاكمه اين افراد را پيگيری و از حقوق حقه مردم مظلوم جهان حمايت می‌كند.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: