رييس پليس راهور تهران با اشاره به اينكه محدوده جديد طرح زوج و فرد به صورت دائمي در پايتخت اجرا مي‌شود، گفت: بر اين اساس ساعت اجراي اين محدوده در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 19 و پنج‌شنبه از 6:30 تا 13 خواهد بود.
کد خبر: ۱۴۴۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۵:۲۲ 26 January 2011
رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با بيان اينكه محدوده جديد طرح «زوج و فرد» توسط شوراي عالي ترافيك تصويب شده است، گفت: زمان اجراي اين طرح متعاقبا به اطلاع شهروندان خواهد رسيد.

به گزارش ايسنا، سردار حسين رحيمي روز چهارشنبه با اشاره به مشكلات جدي ترافيك شهر تهران و تجربه خوب افزايش محدوده طرح زوج و فرد، گفت: بر اين اساس محدوده طرح زوج و فرد به شكلي كه براي شهروندان مشكل جدي ايجاد نكند افزايش يافته است.

وي افزود: براين اساس محدوده زوج و فرد از شمال به بزرگراه شهيد همت و بزرگراه شهيد زين‌الدين، از شرق به بزرگراه شهيد باقري، بزرگراه شهيد دوران و بزرگراه بسيج، از جنوب بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه نواب و بزرگراه شهيد چمران محدود مي‌شود.

وي با اشاره به اينكه شهروندان مي‌توانند در بزرگراه‌هاي قيد شده تردد كنند، گفت: ورود از اين بزرگراه‌ها به داخل هسته مركزي شهر به صورت زوج و فرد خواهد بود.

رييس پليس راهور تهران با اشاره به اينكه محدوده جديد طرح زوج و فرد به صورت دائمي در پايتخت اجرا مي‌شود، گفت: بر اين اساس ساعت اجراي اين محدوده در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 19 و پنج‌شنبه از 6:30 تا 13 خواهد بود.وي با اشاره به اينكه افراد داراي طرح ترافيك، خودروهاي امدادي، سرويس‌هاي مدارس و خودروهاي فوريتي از محدوديت تردد زوج و فرد مستثني هستند، گفت: بر اساس تدابير انديشيده شده خودروهاي غيرمجاز در محدوده زوج و فرد 13 هزار تومان جريمه مي‌شوند.

رييس پليس راهور تهران با اشاره به اينكه هماهنگي‌هاي لازم براي نصب تابلو و استقرار نيرو در 430 نقطه ورودي اين محدوده در حال انجام است، خاطرنشان كرد: در عين حال گشت‌هايي نيز در داخل محدوده زوج و فرد فعال خواهند بود و با خودروهاي متخلف برخورد مي‌كنند.

به گفته وي، فعلا و تا اطلاع ثانوي محدوده زوج و فرد در همان محدوده قبلي اجرا خواهد شد و پس از آماده شدن مقدمات لازم و اعلام پليس محدوده جديد در تهران اجرايي مي‌شود.
اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: