۱۰۶۰۸بازدید
ه حرف‌های او گوش دادم و برای بار دوم زیر تیغ جراحی رفتم اما نه تنها مشکلم حل نشد بلکه بدتر هم شدم. بینی‌ام همان‌طور کج است و مشکل تنفسی‌ام شدید‌تر شد. از طرفی حس بویایی‌ام ضعیف شده است. حتی بعضی از روزها هیچ بویی احساس نمی‌کنم. به همین‌خاطر از این پزشک جراح شکایت دارم.
کد خبر: ۱۲۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۸۹ - ۰۹:۴۸ 27 October 2010
امتیاز خبر: 84 از 100 تعداد رای دهندگان 10608
وطن امروز: عمل زیبایی یک زن، جراح پلاستیک را به دردسرهای قضایی انداخت. دختر جوان وقتی برای جراحی بینی خود نزد پزشک متخصص رفت، نمی‌دانست دچار مشکل‌های خاصی خواهد شد. بهمن‌ماه سال 88 دختر جوانی به دادسرای جرائم پزشکی مراجعه کرد و به طرح شکایت از جراح زیبایی پرداخت.

وی گفت: چند ماه پیش برای عمل زیبایی بینی نزد یک پزشک جراح رفتم. وی با گرفتن 2 میلیون و 500 هزار تومان بینی‌ام را عمل کرد. پس از جراحی سر و صورتم کبود بود و همه می‌‌گفتند طبیعی است.

یک ماهی گذشت و هنوز مشکل تنفس داشتم وقتی چسب بینی‌ام را باز کردم و در آیینه خود را دیدم اشک از چشمانم سرازیر شد. وحشت‌زده شدم. بینی‌ام کج شده بود و همه می‌گفتند مقصر پزشک جراح است.

به مطب این پزشک جراح رفتم، وی گفت باید بار دیگر بینی‌ام را عمل کند. به حرف‌های او گوش دادم و برای بار دوم زیر تیغ جراحی رفتم اما نه تنها مشکلم حل نشد بلکه بدتر هم شدم. بینی‌ام همان‌طور کج است و مشکل تنفسی‌ام شدید‌تر شد. از طرفی حس بویایی‌ام ضعیف شده است. حتی بعضی از روزها هیچ بویی احساس نمی‌کنم. به همین‌خاطر از این پزشک جراح شکایت دارم.

پس از شکایت این دختر جوان، پزشک جراح به دادسرا احضار شد. وی خود را بی‌گناه دانست و گفت: این دختر از همان ابتدا بینی‌اش کج بود و من سعی کردم آن را ترمیم کنم. این پزشک با وجود اینکه خود را بی‌گناه دانسته بود، مجرم شناخته شد و در صورتی ‌که حس بویایی زن بیمار کاملا از بین می‌رفت باید به پرداخت دیه کامل محکوم می‌شد.

وی با حکم قاضی شعبه 1126 دادگاه عمومی تهران به پرداخت یک‌سوم دیه کامل یک زن محکوم شد. این حکم با اعتراض پزشک جراح در اختیار قاضی شعبه 39 دادگاه تجدید‌نظر قرار گرفت و قضات این رای را تایید و قابل اجرا دانستند.


اشتراک گذاری
روی خط سایت ها

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: