به‌روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷
از کنایه فردوسی‌پور تا درگیری خداداد و دایی و مچ‌گیری عادل از درودگر!
هر آنچه در برنامه جنجالی دیشب ۹۰ گذشت
برنامه ۹۰ شب گذشته به مانند همیشه جالب و محور اصلی آن، پیرامون گزینش بهترین‌های سال ۲۰۱۲ آسیا و بررسی هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ بر‌تر بود. پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که ایران در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی چه مقامی به دست می‌آورد؟ ۱ـ صعود مستقیم ۲ـ پلی اف ۳ـ حذف، که در پایان نزدیک ۵۲ درصد به گزینه دوم (رسیدن به پلی آف) رأی دادند، ۲۹ درصد گزینه یک را برگزیدند و نزدیک به ۱۹ درصد گزینه سه را برگزیدند.
کد خبر: ۲۸۸۱۵۰
تاریخ انتشار:۱۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۲:۴۹-
30 November 2012

برنامه ۹۰ شب گذشته، این بار پنجشنبه شب‌ از شبکه سوم پخش شد. در آغاز برنامه، بخش ۹۰ درجه پخش شد که در بخشی کوتاه، عادل با کنایه به رحمتی گفت: رقابت رحمتی با تیر دروازه ادامه دارد!

به گزارش «تابناک»، در ادامه سخنان کریمی و کفاشیان در مالزی پخش شد، جالب اینکه تماس با کفاشیان در ساعت یک به وقت ایران و پنج و نیم بود.

بنا بر این گزارش، علی کریمی پس از آن که بهترین بازیکن سال آسیا معرفی نشد، گفت: لی کئون هو بازیکن بسیار خوبی است. او بازی‌های خوبی برای تیم ملی کره جنوبی و تیم اولسان هیوندای کشورش انجام داد و همراه با این تیم قهرمان آسیا هم شد. کسب این عنوان را به او تبریک می‌گویم.

کریمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا پیش‌بینی انتخاب بازیکن کره‌ای را می‌کردی، گفت: دیروز هم گفتم. همین که جزو بازیکن کاندیدای این عنوان قرار گرفتم، برایم افتخاری در زندگی ورزشی‌ام خواهد بود. قرار گرفتن جزو سه کاندیدای بازیکنان بر‌تر آسیا در سال ۲۰۱۲ در یادم می‌ماند و از این بابت باید خدا را شکر کنم.

کفاشیان: ما بهترین بودیم!

علی کفاشیان در پاسخ به پرسش فردوسی‌پور درباره اینکه انتخاب فدراسیون ابهام برانگیز بود، اظهار کرد: پس از ارزیابی‌های AFC از فدراسیون‌های گوناگون و این که آیتم‌های متعددی را ملاک گزینش بهترین فدراسیون قرار داده بود، سرانجام به این نتیجه رسید که فدراسیون ایران، بهترین فدراسیون آسیا در یک سال گذشته است. فوتبال پایه، فوتبال بانوان، برگزاری مسابقه‌ها، مباحث آموزشی و... از جمله معیار‌ها بودند.

وی افزود: دادن این عنوان نشان می‌دهد که فوتبال ایران تلاش کرده دقیقا در مسیر استانداردهای AFC حرکت کند و به خطا نرود. ما می‌توانیم با سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در فوتبال در آینده هم پیروزی‌‌های دیگری به دست آوریم.

وی در پاسخ به این که لابی‌های فدراسیون ایران چقدر می‌تواند در گرفتن این عنوان کارساز باشد گفت: ما در این انتخاب، هیچ نقشی نداشتیم. بنا به درخواست AFC گزارش کارکرد فدراسیون را برایشان فرستادیم. AFC هم بیگانه با مسائل فدراسیون‌ها و شرایط فوتبال در کشور‌ها نیست و برنامه و کارکرد فدراسیون‌ها را با یکدیگر مقایسه کرده و در پایان انتخاب خودش را دارد.

مهمانان حضوری برنامه ۹۰

ابراهیم میرزا بیگی به عنوان کارشاس داوری و ابراهیم تهامی مهمانان حضوری برنامه ۹۰ بودند،

ابراهیم تهامی: از تهران از ترکیب اصلی بیرون رفتم!

شب بازی ایران و استرالیا، خداداد و دایی درگیر شدند، جام جهانی نرفتم چون با میناوند جایی رفتیم که نباید می‌رفتیم!

ابراهیم تهامی در برنامه نود گفت: شب بازی ایران و استرالیا، خداداد عزیزی و علی دایی با هم درگیری لفظی داشتند که البته بسیار زود با میانجیگری ملی پوشان دیگر جدا شدند.

بازیکن سابق تیم ملی که روی گل دوم تیم ملی در بازی با استرالیا تأثیر مستقیم داشت، گفت: از مجموعه بازیکنان حاضر در استرالیا، تنها من به جام جهانی نرفتم. نگذاشتند من به همراه تیم ملی به جام جهانی بروم. بازیکنانی مثل سراج و علی لطیفی در حالی به جام جهانی رفتند که حقشان نبود. یک بازیکن مصدوم به جای من به جام جهانی رفت!

وی گفت: در آخرین سفر من با تیم ملی به هنگ کنگ رفتم، گفتند که من و مهرداد میناوند جایی رفتیم که نباید می‌رفتیم، البته من دم در آنجا بودم و میناوند داخل رفته بود. اما پرسش من اینجاست اگر قرار بود به دلیل حضور در آنجای خاص به جام جهانی نرویم، چرا میناوند را بردند؟

وی تصریح کرد: اگر من را به جام جهانی می‌بردند، تیم از مرحله نخست راه می‌یافت. وی ضمنا گفت: من چهارده نفر را دریبل می‌زدم!

او در ادامه گفت: در بازی با استرالیا به استیلی گفتم، شما در بازی باشید به جام جهانی نمی‌رویم، اگر من به بازی بیایم جدم کمک می‌کند و بازی را می‌بریم.

تهامی دلیل عدم حضور طولانی مدت در تیم ملی را مایلی کهن خواند و گفت: مایلی کهن از من خوشش نمی‌آمد و من را به تیم ملی دعوت نمی‌کرد.

تهامی سپس گفت: بر پایه منطق، باید بگویم ما به جام جهانی نمی‌رویم؛ اما به عنوان یک ایرانی، دعا می‌کنم به جام جهانی برویم.

وی در پایان افزود: من در فوتبال به حقم نرسیدم، باید بگویم که دیگر در فوتبال جهان و ایران بازیکنی مانند من نخواهد آمد!

میرزا بیگی: ملوان یک گل آفساید زد، یک گل درست!

ابراهیم میرزا بیگی به عنوان کارشاس داوری بر این باور بود که در بازی سپاهان و گهر، داور یک پنالتی به سود گهر نگرفت؛ افزون بر این که در بازی پرسپولیس و ملوان بندرانزلی، گل اول ملوان آفساید اولادی بود (جلوی دید دروازه‌بان را گرفت) ولی گل مردودی ملوان درست بود. ضمنا داور یک پنالتی به سود صنعت نفت مقابل ذوب آهن را نادیده گرفت و در بازی استقلال پنالتی این تیم بیرون از محوطه جریمه بود.

سخنان مایلی کهن درباره قلعه نویی

سرمربی اسبق تیم ملی ایران گفت: «برخی افراد در این فوتبال هستند که سخت تشنه رسیدن به نیمکت تیم ملی هستند و اگر لازم شد، درباره آن‌ها شفاف حرف می‌زنم».

واکنش قلعه‌نویی به سخنان مایلی‌کهن

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به سخنان محمد مایلی کهن گفت: من اگر سخنی درباره ورود غیرفوتبالی کردم، چه ربطی به ایشان دارد که پاسخ می‌دهد؟

دروگر: جایزه کفاشیان وارونه بود! تماس پرشمار طلبکاران هدایتی؟ مچ‌گیری عادل از درودگر!

فردوسی‌پور: به جای هدیه دادن، بدهی‌های خود را بدهید

در ادامه درودگر، مدیر عامل ملوان روی خط برنامه آمد و درباره حاشیه بازی پرسپولیس و ملوان بندرانزلی توضیح داد. در این بخش رخدادهای بازی پرسپولیس و ملوان بررسی شد. مصاحبه‌ای از سعید شیرینی در اعتراض به مسئولان ملوان برای اهدای هدیه به کریمی پخش شد. پس از این صحبت صادق درودگر، مدیرعامل ملوان روی خط آمد و در مورد این موضوع گفت: برخی از دوستان که به برخورد فیزیکی عادت دارند و با کار فرهنگی مانوس نیستند، چون نمی‌توانند خودشان تقدیر کنند، ممکن است از کار ما ناراحت شوند.

وی درباره برخی از حواشی افزود: پیش و پس از بازی جنگ روانی راه انداختند. نخست گفتند چون غیاثی و هدایتی بچه محل هستند، داوری به سود آن‌هاست. متأسفانه در سایت‌هایی که مثل قارچ پخش شده و برخی از مسئولان سیاسی نیز از آن‌ها حمایت می‌کنند، علیه ملوان مطلب زدند. می‌دانیم چه کسی این خط را می‌دهد.

مجری برنامه با اشاره به اینکه ادبیات خود شما دوستانه نیست و بهتر است، هدایتی به جای هدیه دادن بدهی‌های خود را در استیل آذین بدهد و این کار تنها برای مطرح شدن است، گفت: اصلا شما فرض کنید من و درودگر این کار را برای مطرح شدن انجام می‌دهم. آیا این کار بد است و ارزش ندارد؟

وی همچنین مدعی شد استیل آذین بدهی ندارد و اگر حکمی دارید که کمیته انضباطی رسما اعلام و استیناف تأیید کرده که هدایتی به استیل آذین بدهکار است، شماره نامه را بدهید تا اقدام کنیم که افاضلی، کعبی، عشوری زاد، انصاریان و... با تماس‌هایی اعلام کردند از باشگاه استیل آذین طلب دارند.

سعداوی: تهامی پس از مشکل هنگ کنگ نباید به تیم ملی دعوت می‌شد

در آخرین بخش برنامه نود، نعیم سعداوی در تماسی تلفنی در مورد سخنان ابراهیم تهامی و اینکه گفته بود او با توصیه در ترکیب اصلی ایران در بازی برگشت با استرالیا قرار گرفته بود گفت: من در دوران بازی و مربیگری‌ام همیشه بازیکن بی‌حاشیه‌ای بودم. نمی‌دانم چرا بازیکنی را دعوت می‌کنید که نقشی در راهیابی تیم ملی نداشته است و تنها هشت تا نه دقیقه در کل آن مسابقات بازی کرده است. اتفاق هنگ کنگ را همه بازیکنان آن زمان می‌دانند چه بود و اصلا پس از آن اتفاق نباید به تهامی اجازه هیچ فعالیتی را می‌دادند. حالا این که شما چگونه او را با این سابقه به برنامه دعوت می‌کنید، نمی‌دانم!

فردوسی‌پور در پاسخ به اظهارات سعداوی گفت: او برای فوتبال زحمت کشیده و حقش بوده در این برنامه باشد. همچنین این که در زندگی شخصی دیگران چه می‌گذرد به ما ربطی ندارد.

به جای تقدیر از مهدوی کیا، طلبش را بدهید!

در پایان برنامه نود، سعید شرینی با حضور روی خط برنامه نود درباره اظهارت درودگر گفت: سخنان ایشان بار حقوقی دارد و مطرح کردن آنها درست نبود. در مورد اینکه ایشان می‌گوید ما برخورد فیزیکی می‌کنیم، باید بگویم همه می‌دانند چه کسی برخورد فیزیکی می‌کند. ایشان در دیدار فوتسال قصد ادب یکی از بازیکنان را داشتند و برخورد فیزیکی انجام دادند.

وی افزود: او می‌خواست به رختکن ما بیاید و با بازیکنانمان دست بدهد و من هم گفتم برای بازی همه بازیکنان به زمین می‌آیند و پیش از آغاز مسابقه دو نیمکت با یکدیگر خوش و بش خواهند کرد. همچنین تقدیر از بازیکن ما نباید مجوز این شود که نود دقیقه بازیکنان ما از روی سکو فحش بشنوند؛ بهتر است، به جای تقدیر از مهدوی کیا، طلب ۲۵ میلیونی او از استیل آذین پرداخت شود.

نیم ساعت پایانی برنامه درباره مشکلات تیم گهر بحث شد.

پرسش و پاسخ نظرسنجی نود

پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که ایران در مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی چه مقامی به دست می‌آورد؟

۱ـ صعود مستقیم
۲ـ پلی اف
۳ـ حذف

که در پایان نزدیک ۵۲ درصد به گزینه دو (پلی آف) رأی دادند، ۲۹ درصد گزینه یک را برگزیدند و نزدیک به ۱۹ درصد گزینه سوم را برگزیدند.

غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۶۶
انتشار یافته: ۱۰۰
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
59
77
سلام به همه
صبح بخیر خسته نباشید
حسین
|
UNITED STATES
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
65
51
سلام به همه
صبح بخیر
خداحافظ
ZODIAC
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
25
78
قضیه شوالیه رو نپرسیدند ؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
قضیه لافه .
فرهاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
10
126
تهامی روی گل اول تیم ملی تاثیر داشت ، نه گل دوم.
پاسخ ها
هادی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
به نظر من اصلا نباید راجع به حاشیه های بازی ایران استرالیا صحبت شود. این تنها بازی است که پس از 15 سال هنوز کاممان را شیرین می کند. لطفا تلخش نکنید.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
اصلا این تهامی کی هست؟؟؟
پامچال
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
كريم باقري روي گل دوم تاثير گذار بود نه تهامي
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
باید فاتحه فوتبال ایران را مثل خیلی چیزهای دیگه اش رو خوند
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
تو كه ميپرسي "اصلا اين تهامي كي هست"!
حتما زمان بازي ايران و استراليا يا هنوز به دنيا نيومده بودي يا پستونك توي دهنت بود، اما بهر حال اگر برنامه ديشب نود رو ديدي بايد مي‌فهميدي كي هست اگر هم نديدي يه جستجويي توي اينترنت بكن مي‌فهمي كي هست
سلام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
تهامی کسی بود که می خواست کرنر بگیرد ولی توپ را بیرون زد بعدش در شروع از دروازه بود که مارک بوسنیچ توپ را شوت کرد و در برگشت گل دوم ایران زده شد؛ پس تهامی توی گل دوم تاثیر گذار بوده!!!!!
امیرحسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
21
156
وای دم عادل گرم که تیککشو به کفاشیان انداخت...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
فایدش چیه
ناشناس
|
GERMANY
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
21
29
بازم دمتون دم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
11
25
ساعت 3:12 شب و 90
smh
|
GERMANY
|
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
20
31
بابا برنامه که هنوز تموم نشده عجب آدمایی هستین شما
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
8
29
هر آنچه در برنامه جنجالی دیشب 90 می گذرد نه گذشت. الان ساعت 3:15 است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
10
42
تیکه عادل به اقای خنده
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
17
46
قابل توجه صادق درودگر :

آخرین برنامه نود به تاریخ 10 آذر در ارتباط تلفنی خود مدیرعامل ملوان بندر انزلی را بر روی خط آورد و وی ضمن اصرار به نوع ادبیات گفتاری خود سایتهای کشور را به قارچ تشبیه نمود .
صادق درودگر که بی ... و رفتار غیر ا..ی او در سالهای نه چندان دور با بازیکنان فوتسال بارها کشور عزیزمان را در رسانه های بیگ.. به یک سوژه خبری تبدیل کرده بود ، بدون مقدمه سایت ها را به قارچ تشبیه کرد که با توجه به اظهارات خودشان که هم اکنون در شهرستانی بسر می برد که یکی از نقاط با فرهنگ و با قدمت کشور است و امیدواریم رفتار و منش مردم انزلی در ایشان تاثیر بگذار و ادبیات گفتاری خود را منبعد تغییر دهند ، زیرا ایشان همین بس که بخاطر بسپارند : سایتها قارچ نیستند بلکه باغبانانی هستند که از هجوم قارچ ها اندیشه می کنند .
ناشناس
|
FRANCE
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
58
140
تهامی = لاف
ناشناس
|
FRANCE
|
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
67
144
تهامی خیلی زیاد لاف زد حرف هاش در مورد میناوند حتی اگه درست باشه بیان کردنش صحیح نبود
پاسخ ها
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
چند سال قبل یه کلیپی از میناوند در یه جای خاص با افرادی خاص تو نت پخش شد که میتونه دلیلی بر درستی حرفهای تهامی باشه
mohsen
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
17
34
دمتوم گرم بیدارین
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
14
دمتوم گرم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
3
36
اقای..این همه پول از کجا اورده که میخاد از همه تقدیر کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
41
27
با تهامی: ="لاف"
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۰۳:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
13
67
تهامی پدیده ای بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
30
72
تهامی که خداییش خالی بند بود !!
(من 14 نفرو دریبل کردم ) یا خدا !!!
اون بنده خدا هم ریاکار بود :ی
وحید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
40
42
با تهامی: ایمان بیاوریم به آغاز فصل"لاف"
مسعود خان حكمي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
5
65
خوشم مياد اينا با هم كه بد ميشن يكي يكي دست همو باز ميكنن
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
شرمنده اشتباه منفی دادم
ناصر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
34
تا زمانی که در فوتبال ما چنین مباحثی باشه، هیچ پیشرفتی پیدا نمی کنیم. افسوس...
ناشناس
|
-
|
۰۶:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
17
56
آقاي عزيز ، شما كه ميگوييد تهامي لاف ميزند حالا كسي كه ميخواهد واقعيت ها را بگويد و كسي كه مستقيما" باعث شد تيم ملي به جام جهاني برود ميگوييد لاف ميزند ، راستش را بخواهيد اصلا" تيم ملي را چند تا از اين بازيكن هاي پولدار رهبري ميكرد نه مربي
یاشا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
37
57
بابا تهامی خودشو خیلی تحویل گرفته. نکنه خودشو با مسی اشتباه گرفته باشه!
مجید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
55
اونقدر اجازه نمیدن یکی خودشو خالی کنه اینجوری میشه دیگه ...ییهو میترکه و همه رو با خودش میبره....خیلی از فوتبالیست های این کشور هم مثل بازیگراش وضعشون خرابه.....خراااااب....اونوقت میبینی عید ورداشته آورده به عنوان الگو داره معرفی میکنه .....
حسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
79
بنظر من عمدا فدراسیون ما بهترین شد تا کفاشیان سر کار بماند و ماهمچنان سیر نزولی خودمونو پیش بگیریم
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
115
27
صبح بخیر فقط اس اس ، رحمتی سرور عادله
پاسخ ها
ناشناس
| JAPAN |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
شما صحبت زیادی میزنین
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
همون رحمتی هتریک رو میگی؟
ali
| UNITED STATES |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
بی ادب
مالکی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
39
71
نام بردن از خطای میناوند بعد از این همه سال مناسب نبود..
این که مثل من دیگه نمی اد حرف مفتیه.
هر روز بهتر از دیروز است
غرور مایه شکست می شود
چارک میرزا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
45
47
حاضرم با هر کارشناس فوتبال شرط ببندم که ایران به جام جهانی میرود .
مستقیم و بدون حضور در پلی آف هم میرود .
به دور یک چهارم نهایی هم صعود میکند .
البته در جام غفور جهانی !
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
5
42
سلام بازم دم عادل گرم لااقل یکی هست که به گندای فوتبالمون گیر بده جناب کفاشیان
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
58
کفاشیان اصلا به کسب نتیجه در زمین فوتبال اهمیت نمیده.اون فقط مشغول تلاش برای کسب نتیجه بر روی کاغذ است!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
22
17
واقعا جفتک انداختن این ..ش در وسط زمین پر ..ف اینقدر ارزش داره .......خاک تو .. از امریکاییها یاد بگیرید(کم اهمیت دادن به فوتبال)...........حداقل مسابقات روباتیک دانشگاهها را رونق بدید (برای توسعه کشورتون موثرتر است).........زنده باد .. های قبرسی
مجيد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
19
76
تهامي اعجوبه اي بود كه تكرار شدني نيست اينو هركسي كه بازي هاشو از نزديك ديده تاييد ميكنه مخصوصا علي پروين.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
ای بابا!

مثل اینکه 80 درصد مردم ایرانیا متوهمند!

جهان سوم یعنی اینجا
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
3
29
هر کسی که هر خطایی کرده تا اخر عمر باید تاوان پس بده ، ایا ؟
توبه یعنی خدا تو رو بخشیده ما بنده ها چه کاره هستیم. فدراسیون ما با اقای کفاشیان چه گلی به سر ما زده ؟ در ضمن تو رو خدا یکی جلوی خرج بیخود و تیلیاردی بیت المال رو تو این فوتبال بی درو پیکر بگیره ! اقا فوتبال حصوصی شد هر کی پول داره پولش رو بیاره تو فوتبال بریزه دور . اما الان که پول از جیب مردم میره .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
42
38
هيچ وقت از بازي تهامي خوشم نيومده بود بعدا اين ميگه مثل من كسي تو فوتبال دنيا نمياد اين هم شده مثل مسؤولان مملكت
حبیب از کرج
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
25
9
میشه از هفته بعد این تیتر تکراریو استفاده نکنید !در ضمن اکثر کامنت ها هم تکراریه مثل هفته قبل !اینم تکرار نشه !اصلا چطوره هفته بعد اصلا بخش نظرات رو فعال نکنید
پاسخ ها
ali
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
خوبی شما ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
9
15
درباره اون حرکت ژوزه بعد از بازی نپرسیدن؟؟؟؟!!!
احمدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
26
61
تهامی واقعا در دوره خودش یک استثنا بود حتی بالاتر از خداداد ولی با باند بازیهای مسئولین تیم ملی روبروشد 
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
5
35
من دم در وایساده بودم!!!
سیامک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
10
53
به نظر من تهامی خیلی صادقانه حرفهایش را بیان نمود که بعضی از قسمتهای آن را میبایست نمی گفت در هر صورت شک نداشته باشید که همیشه این حق خوریها در فوتبال کشور ما وجود دارد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
16
53
این تهامی فیلمی بودش میگفت 14 نفر رو دریبل زدم!!
فرودسی پور گفت مسی هم اینقدر دریبل نمیزنه..
گفت دوباره برمیگشتن بازیکنان و باز هم دریبل میکردم ((:
هومن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
7
22
واقعاچرا این برنامه ای که مردم بیشتر از اون برنامه های .. سیاسی دوست دارن رو تا این حد دیر پخش میکنن.میتونن اون برنامه رو که قبلش پخش شد بزارن بعد از 90 پخش شه. من که هر کاری کردم 90 رو ببینم نتونستم.ولی بخاطر حفظ بهضی چیزا اون برنامه سیاسی رو به اجبار دیدم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
42
خیلی خندیدیم چونکه فدراسیونمان اول آسیا شد و مهمان هم که ...
ناشناس
|
UNITED KINGDOM
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
5
73
میناوند همون نبود که موقع فوتبالها میرفت نماز میخوند؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
3
31
بهترین فدراسیون فوتبال اسیا ، ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
33
چه لزومی داره اینقدر برنامه رو دیر شروع کنین و تا دیر وقت ادامه بدین؟مگه نمیگن خواب دیروقت واسه سلامتی ضرر داره,اونوقت یه برنامه ورزشی باید اینموقع باشه!!یعنی خیلی برنامه های خوبی داره!!!! که جایی برای90نیس زودتر پخش شه؟؟؟؟؟؟
رضا از کرمانشاه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
16
68
ابراهیم تهامی را من از زمان دانشجویی که در تیم امید استقلال اهواز بودم و با ایشان افتخار بازی داشتم میشناسم.. بیشتر حرفاش درست بود ..در خصوص دریبل هم باید بگویم واقعا دریبل زن قهاری بود که یک تیم را به هم میریخت و چند نفر با هم توپ را نمیتوانستند بگیرند از او
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
من نمیدونستم کرمانشاهیا هم لاف زنن!

خوبه در و تخته بهم میان!
ali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
10
58
حرفهای ابراهیم تهامی کاملا درست بود
همیشه همین بوده هیچ وقت در تاریخ فوتبال ایران تیم ملی را بهترینهای ایران تشکیل نداده ان همیشه بی عدالتی بوده و حتی گاهی بازیکنان ذخیره سرخابی ها به بازیکنان آماده تیمهای دیگه ترجیح داده میشدن همین حالا عبدالله کرمی از فولاد و امید ابراهیمی از سپاهان باید فیکس تیم ملی باشن اما چون نه تو دو تیم مافیایی فوتبال ایران بازی می کنن و نه متاسفانه پدر و مادری دارن که یکیشون خارجکی باشه!!! باید به ناحق از تیم ملی به دور باشن.
محمود
|
UNITED STATES
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
20
خیلی جالبه نتایج مسابقه نظر سنجی قبلی در مورد صعود به جام جهانی رو اگر با نظر سنجی اخیر مقایسه کنید متوجه می شوید که فدراسیون ما واقعا برتر بوده است!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
21
26
اگر دعوای پخش شده مایلی کهن وقلعه نویی را در برنامه دیشب دیده باشید متوجه میشوید دقیقا جواب حرفهای همدیگر را وبلافاصله می دهندکه این ممکن نیست مگر با یک سناریو قوی که توسط برنامه 90 طراحی شده است تا دوباره یک آشوب در خانواده فوتبال راه بیاندازند وبه اصطلاح این بزرگان نیز با تمام ادعایی که دارند باز ی می خورند تورا به خدا اینقدر به این فوتبال کثیف وبی حاصل بها ندهبد . این فوتبال آن چیزی نیست که درجهان از آن به عنوان صنعت یاد می کنند. ح.د
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
17
سلام
چقد این ورزش و خصوصا فوتبال ما حاشیهدارد
چقدر بی فرهنگی
چقد مسائل پشت پرده
تازه ما گوشه کوچیکشو بعد از سالها متوجه میشویم
ناپاکی.فساد.فحاشی.بی احلاقی و .....
کاش هممون مرد باشیم و به اشتباهاتمون اعتراف کنیم و اگه انتقاد درستی از ما میشه رو بپذیریم و لج نکنیم اونوقت فضای ورزشی جامعه زیبا و ارزشی میشه
الهی آمین
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
5
25
مچ گیری عادل از درودگر جالب بود
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
7
24
به جای تقدیر از مهدوی کیا ، طلبش رابدهید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
3
49
آقای عابر بانک این همه تیم خریدی به بازیکنان تیم ملی ماشین میدی اگه راست میگی ی درمونگاه واسه ما پایین شهریها بزن
پاسخ ها
فرزاد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
اقای عابر ششصد میلیارد تومان فعلا بدهی بانکی دارند که پرداخت نمی کنند.
کیوان
| UNITED STATES |
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
امان از دو رویی و تزویر و مال حرام.......من دقیقا میدونم مال هدایتی چطور بدست امده...........واسه همینه که هیچ وقت موفق نمیشه و هر روز بیشتر ریا کاریاش رو میشه
قرمز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
20
40
اخراجی های پرسپولیس مازیار زارع و پژمان نوری از محسن خلیلی یاد بگیرن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
25
41
اخراجی های پرسپولیس مازیار زارع و پژمان نوری زبان دراوردن!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
16
42
پژمان نوری هم بی ربط حرف میزد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
25
41
بازم خود جوش داوری بسود استقلال !
در بازی استقلال پنالتی این تیم بیرون از محوطه جریمه بود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
اگه یه ذره فوتبال بلد باشی فوتبال ببینی خودت کارشناس میشی. چون قطعا داخل بودحتی اگه روی خط هم بوده باشه باز پنالتی بود. به نظر برخی کارشناسان نود اعتنا نکن. راستی اینم بگم اگه داورا اشتباه هم گرفتن تو این لیگ اشتباه شون امتیازی واسه استقلال نداشته. می تونی مرور کنی.امیدوارم روزی بالای جدول کنار استقلال ببینیمتون.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
25
48
از حرکات مازیار زارع متنفر شدم..
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
28
60
خوبه گل مازیار زارع آفساید بود . عقده ای شد که از پرسپولیس اخراج شد مثل پژمان نوری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
22
تهامی بچه آبادانه!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
6
3
در بازی سپاهان و گهر داور یک پنالتی بسود سپاهان نگرفت نه گهر
اصلاح کنيد.
مهدی خان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
11
10
هر موقع که پرسپولیس با ملوان بازی داشته و مازیار زارع هم تو زمین بوده، این بازی به چالش و جنجال و درگیری کشیده شده!!!!!
باور ندارید؟ به تاریخجه و سوابق بازیها مراجع کنید...
پرسپولیس سرور استقلاله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
11
ههه ههه ههه اقاي شادابيان جايزه گرفت
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
18
آقا درودگر اون زمان که تو بخش مستقیم بازی تیم ملی فوتسال گوش بازیکن تیم ملی رو پیچیوندی ، پرتش کردی بیرون ، یاد کار فرهنگی نبودی آقای با فرهنگ ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
0
6
اي كاش تيم ملي ايران اون سال سعود نمي كرد بعد از اون سعود خيلي از مشكلات فوتبال ايران پشت پيروزي ايران بر استراليا مخفي ماند كه حالا مثل يك زخم بد عفوني سر باز كرده كه باعث شده فوتبال ايران پشت سر هم درجا بزنه. حالا هم باز مشكلات پشت انتخاب برترين فدراسيون در حال مخفي ماندن است 
متین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
0
4
چرا در فوتبال ایران شایسته سالاری نیست؟
چرا کسی در تیمی با پرداخت رشوه دوسال کاپیتان تیمی آن هم در لیگ برتر باید باشد؟
حسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
0
1
سلام
یه سایتم قسمت های نود رو واسه دانلود میزاره گفتم اگه صلاح میدونید قرار دهید
مردم استفاده کنن
90tv3.ir
saeed
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
15
عجب ادمیه این میناوند!!!!!!!!!
با تهامی رفته ... بازی، فرستادش دنبال نخود سیاه،میدونسته دهن لقه،میناونده شانس اورده تهامی تو نرفته،وگرنه معلوم نبود چی میگفت دیشب
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
11
8
فردوسی پور هم شورشو دراورده

میخواد خاطره ملبورن رو لوث کنه

یعنی بهتر از تهامی کسی نبود که دعوتش کنه

فردوسی پور اگه راست میگه از ایرادات و اشکالات مردان سیاسی فوتبال رو بگه و از اونها در برنامه دعوت کنه مثلا جناب وزیر ورزش!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
4
استفاده از واژه play off درست نیست.
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
11
واقعا حق تهامی رو خوردن.صدا وسیمای خوزستان هم اگر فیلم دریبل های تهامی رو داره ،واسه 90 هفته آینده بفرسته
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
6
13
ابراهیم تهامی عجوبه ای بود در زمان خودش کاش فیلم یکی از بازی هایش رو میدید به دریبل هایش و توان به هم ریختن خط دفاعیش ایمان می آوردید واقعا حقش ضایع شد انشاالله که این باند بازی ها در فوتبال ما کمتر بشه
فاطمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
0
2
خدا کنه فوتبالمون سالم بشه،چه قدر گند میزنن؟آخه تا کی؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
3
بی خیال
یه نفر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
4
12
تهامی یکی از بهترینهای زمان خودش بود
کامران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
3
10
بابا میناوند که مداح بود اسمون این چه کاری بود کردی دادا
افشین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
6
15
ابراهیم تهامی بازیکن بسیار خوبی بود . کسانی که اورا با مسی مقایسه می کنند بدانند اگر او در کودکی توسط یک استعداد یاب خوب کشف می شد . ودر شرایط بهتر فرهنگی و مادی رشد می کردبه شما قول می دهم که مسی زمان خودش می شد .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
13
3
یکی ازمشکلات فوتبال مااین برنامه نوداست هرچندبنده ازمشتریان همیشگی این برنامه هستم
یک دوست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
1
9
من دم در ایستاده بودم، فیلم هم گرفتم، همه اونایی هم که رفتن تو رو دیدم،اسامی رو هم دارم، تعداد خیلی بیشتر از ایناست
ايمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۰
2
8
به من چه بيايدبريم بخابييم
نام:
ایمیل:
* نظر: